Miraże z perłowych plaż

oferta dostępna

Cena za osobę -5%47154 435

Razem (Szczegóły ceny)8 870

Masz kartę payback?
Dostaniesz 4435 punktów paybacksamolot

15.03.2020
Warszawa - Okęcie
Ad-Dauha

21.03.2020
DOH
WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

*****

Opis oferty

 
Mariott Doha Hotel ***** lub podobny - należący do znanej światowej sieci hotelowej, położony jest przy prywatnej plaży z panoramą na Zatokę Perską. Centrum Doha z promenadą Corniche i centrum handlowym Villagio oddalone jest ok 4 km od hotelu. Międzynarodowe lotnisko znajduje się w odległości ok. 15 km.

Do dyspozycji gości: bankomat i kantor wymiany walut, duży odkryty basen, 6 restauracji (w tym 1 przy basenie), bar, kawiarnia, klub nocny. Dodatkowo siłownia i SPA (za opłatą) a dla dzieci plac zabaw w ogrodzie.

Pokoje: 2-os. z łazienką (szlafroki, suszarka do włosów) i klimatyzacją. Ponadto TV-sat i minibar (dodatkowo płatny). Pokoje posiadają panoramiczne okna, tylko w części z nich balkon lub taras. Internet - bezpłatne wi-fi w przestrzeniach ogólnodostępnych.

Wyżywienie: śniadania w formie bogatego bufetu lub za dopłatą obiadokolacje (razem 5 obiadokolacji).

Strona www:

Program

Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przelot do Kataru (lotnisko w Doha). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Doha (lub okolicy). Zakwaterowanie i nocleg. (w tym dniu nie ma kolacji - dotyczy klientów którzy dopłacili do tej opcji).

Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Państwa Katar, Dohy - udamy się do Muzeum Sztuki Islamu znajdującego się przy bulwarze Corniche. Muzeum prezentuje sztukę inspirowaną Islamem oraz dokonania naukowe z różnych części świata znaku półksiężyca. Następnie przejazd promenadą, zwaną Corniche, z widokiem na zatokę oraz West Bay. Po drodze miniemy symbol miasta - Pomnik Perły oraz urzędy emira. W dzielnicy West Bay przejedziemy obok nowych ikon Dohy - wysokościowca Tornado i Doha Tower. Dojedziemy do Katary, w której przespacerujemy się obok wież gołębich, licznych galerii i sal wystawienniczych do położonego nad brzegiem zatoki amfiteatru. Przejdziemy do największego i najważniejszego w Katarze meczetu al-Wahab (zwiedzanie z zewnątrz), mijając po drodze słynne korty tenisowe, na których rozgrywany jest turniej Qatar Total Open. Przejedziemy do dzielnicy Aspire, w której będziemy mieli czas na obiad (dodatkowo płatny) w centrum handlowym Villagio. W pobliżu Villagio znajduje się charakterystyczny wieżowiec The Torch oraz budowany na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 r. Khalifa International Stadium i tor wyścigów konnych, czy rozległy Aspire Park. Następnie przejazd do starego centrum miasta, na souk Waqif i zwiedzanie: kwartał sokolniczy, stajnie koni arabów, wąskie przejścia pełne sklepów z przyprawami i słodyczami, zamek Kut oraz główna ulica souku z licznymi sklepami i kawiarniami. Powrót do hotelu, czas wolny nocleg. Opcjonalnie obiadokolacja (Trasa ok. 150 km).

Dzień 3 - 4
Wypoczynek w hotelu, czas wolny oraz możliwość skorzystania z opcjonalnych wycieczek fakultatywnych, np. pustynne safari itp. (pełna oferta dostępna u pilota na miejscu).

Dzień 5
Po śniadaniu udamy się do miejscowości Al-Wakra. Niegdyś ważne na mapie Kataru miasto portowe, później zupełnie ustąpiło pierwszeństwa stołecznej Dosze, dziś znów odzyskuje blask i staje się popularnym miejscem podmiejskich wypadów. Odwiedzimy lokalny port, do którego raz po raz przypływają kutry z egzotycznymi rybami. Spacer promenadą. Następnie przejazd na zwiedzanie umocnionych wież Barzan, typowych dla regionu fortów, w których mieszkali lokalni mieszkańcy, a które także służyły jako przystanki dla kupców arabskich przemierzających Półwysep arabski. Powrót do hotelu na odpoczynek i nocleg opcjonalnie obiadokolacja. (Trasa ok. 150 km).

Dzień 6
Wypoczynek w hotelu, czas wolny oraz możliwość skorzystania z opcjonalnych wycieczek fakultatywnych, np. pustynne safari itp. (pełna oferta dostępna u pilota na miejscu).

Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) i transfer na lotnisko w Doha, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Polski. Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o 6-cio dniowy pobyt w hotelach w Katarze. Opisy hoteli w sekcji "Wypoczynek Katar" i w systemie rezerwacyjnym.

Uwagi do programu
W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2019 r. na R.pl.

Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora
Do Kataru nie można wwozić żadnego alkoholu (nawet w bagażu głównym), konfiskowany jest na lotnisku w Doha.
W większości hoteli jest serwowany alkohol (poza wyjątkami - "dry hotels").
Plaże w Doha są zwykle prywatne (obowiązuje opłata za wstęp ok. 30 USD za dzień/os.
Na plaży publicznej (również prywatnej) obowiązuje odpowiedni strój (nie ma możliwości noszenia bikini ani kąpielówek). Te regulacje nie dotyczą hoteli z prywatna plażą.
Kobiety powinny mieć zakryte ramiona i ręce do łokci, brzuch oraz nogi do kolan a mężczyźni powinni nosić szorty.
Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD).
Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera (dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepikach, ok. 5 USD).
Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet
Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).
Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelu wg programu (6), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 70 USD/os., płatne obligatoryjnie na miejscu). Możliwość dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Katarze trwa od początku listopada do połowy kwietnia. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

META Description

Doha - perła Kataru ? Panorama West Bay i stadiony Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 ? Al-Wakra - wspomnienie dawnego Kataru ? Muzeum Sztuki Islamskiej ? orientalny souq Waqif ? zakwaterowanie w Doha w hotelu 5* z prywatną plażą ? opcjonalnie 6 nocy wypoczynku w Katarze

Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Kataru obywatele polscy wjeżdżają bez wizy na okres do 90 dni. Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Wizy

Do Kataru obywatele polscy wjeżdżają bez wizy na okres do 90 dni. Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz