Na podbój Północy!

  1. Norwegia
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  -13%2269
  1 969
  Oszczędzasz: 300 zł/os.
  Cena za wszystkich 3 938
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Poznań
  27-06-2020 ( 4 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  1969 punktów PAYBACK
  27Czerwca 2020
  Wyjazd 16:06
  Poznań
  ul. Kurlandzka 2, Stacja Paliw
  Przyjazd 10:31
  Stavanger
  Czas podróży: 18 godzin 25 minut
  1Lipca 2020
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Najpopularniejsze
   • Bez paszportu

   Opis organizatora:

   Region

   Norwegia

   Opis wycieczki

      Wycieczka Na podbój Północy zawiera to w turystyczny elementarz Norwegii. Podczas wycieczki będziemy mieli możliwość prześledzić rozwój tego Państwa sięgając aż do Epoki Lodowcowej, kiedy to zaczęły kształtować te niesamowite norweskie fiordy. Muzeum Wikingów przybliży nam pierwszych i najbardziej znanych na świecie osadników norweskich - Wikingów, a w Muzeum Ropy Naftowej uzyskamy odpowiedź - dlaczego kraj, z którego w XIX wieku około milion mieszkańców Norwegii wyemigrowało szukać lepszego życia w Stanach Zjednoczonych stał się jedną z silniejszych gospodarek świata, a poziom życia uważany jest za jeden z najwyższych na świecie. Wycieczka Na podbój Północy to idealny początek wędrówki po Skandynawii.

   Dopłaty wymagane na miejscu

   Koszty programowe: 2000NOK (870zł) -zawierają: opłaty lokalne, parkingowe, opłaty przewodnickie, opłaty przepraw promowych, Norweskie Muzeum Ropy Naftowej, Kolejka Bergen (przepiękna panorama Bergen), wspaniały rejs po dwóch fiordach: Naeroyfjorden oraz Aurlandsfjorden, wjazd na punkt widokowy Stegastein, Muzeum Łodzi Wikingów.

   Dostępne opcje zakwaterowania

   • pokój 2-osobowy
   • pokój 3-osobowy
   • dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)
   • * dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

   Dopłaty opcjonalne

   • Pakiet Komfort
   • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych
   • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
   • ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
   • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów
   • Możliwość dopłaty do kajuty dwu lub czteroosobowej (szczegóły u sprzedawców) – dostępność ograniczona

   Dodatkowe informacje

   • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
   • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
   • program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
   • *dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
   • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
   • dokumenty: dowód osobisty lub paszport
   • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

   Przejazd autokarem

      Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2019, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
   • W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.
   • W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.
   Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?
   • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
   • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
   • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
   • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
   • W autokarach ULTRAPREMIUMklienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
   • Dostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*
   Połączenia antenowe
   •    Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.

   Program ramowy

   1. Dzień
    Wyjazd z Polski w godzinach południowych. Przejazd do Hirsthals oraz nocna przeprawa promowa do Stavanger. Do dyspozycji klientów będą fotele lotnicze (w cenie) oraz kajuty bez okna, kajuty z oknem – w zależności od preferencji za dodatkową opłatą.

   2. Dzień
    Przyjazd do Stavanger. W programie zwiedzania między innymi Pomnik Trzech Mieczy – wspaniały wielki monument, który został zbudowany przez norweskiego artystę ku czci Haralda Pięknowłosego, który w 872 r. dokonał zjednoczenia Norwegii. Podczas spaceru obejrzymy najstarszą w Norwegii, X-wieczną katedrę, MuzeumMorskie oraz stare miasto, czyli 173 drewniane domki z przełomu 18 wieku, stare miasto Stavanger zostało wyróżnianie wielokrotnie za stan w jakim zostały zachowane budynki. W niektórych chatkach można spotkać wyrobników, którzy produkują i sprzedają wyroby rzemieślnicze. W programie znajduje się również zwiedzenie Muzeum Ropy Naftowej, w której dowiemy się o historii przemysłu naftowego w Norwegii – to właśnie tutaj swoją siedzibę ma koncern Statoil. Ze samego szczytu muzeum będziemy mogli zobaczyć panoramę miasta. Po zwiedzaniu przejazd do Bergenoraz popołudniowe zwiedzanie miasta.
    Podczas popołudniowego spaceru po Bergen zobaczymy między innymi miejsce targu rybnego, Bryggen - czyli słynne kolorowe, hanzeatyckie domy – które w przeszłości pełniły ważną rolę kupiecką. Dowiemy się o nie zawsze kolorowej historii ich powstania i funkcjonowania. W programie również katedra św. Olafa oraz kościół świętego Krzyża. W czasie zwiedzania czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Następnie przejazd na nocleg.

   3. Dzień
    Śniadanie oraz wykwaterowanie. W planie dnia Fløibanen, czyli kolejka łącząca miasto ze szczytem góry Fløyen, z której rozciąga się piękna panorama Bergen. Następnie przejazd do miasta Gudvangen, gdzie odbędzie się ponad godzinny rejs po fjordzie. Pozwoli nam to poznać ten wspaniały przykład działania matki natury od samego środka. Rejs skończymy w mieście Aurland skąd udamy się na przepiękny punkt widokowy Stegastein point, z którego ukaże nam się widok na fjordu Aurlands. Następnie przejazd na nocleg kierunku Oslo. Po drodze zwiedzimy najdłuższy tunel na świecie Laerdalstunnelen (ponad 24km). W tunelu jest parę zjazdów, na których można wysiąść i podziwiać grę świateł oraz scenerię tego długiego tunelu.

   4. Dzień
    Śniadanie. Wykwaterowanie przejazd w stronę Oslo.Zwiedzanie miasta. W programie między innymi: słynna opera w Oslo, Pałac Królewski, , Teatr narodowy, Ratusz, Gmach parlamentu. Od środka zwiedzimy Muzeum Łodzi Wikingów, w którym możemy znaleźć te wyjątkowe środki lokomocji, którymi wikingowie podbijali i odkrywali świat. Po zwiedzaniu czas wolny oraz przejazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd na prom w Szwecji oraz przeprawa promowa do Polski.

   5. Dzień
    Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.


   Cena obejmuje

   • Przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
   • Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach **/*** oraz 1 na statku wycieczkowym (restauracja, kasyno, strefa dla dzieci, bar z animacjami), w fotelu lotniczym*
   • Wyżywienie BB: 2 śniadania
   • Ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
   • Opiekę pilota
   • Przeprawy promowe: Dania – Dania - Norwegia oraz Szwecja - Polska
   • Powrotna przeprawa promowa Szwecja – Polska w fotelu lotniczym (ok. 6h)
   • Realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz