Bieszczadzkim szlakiem

oferta dostępna

Cena za osobę -6%639599

Razem (Szczegóły ceny)1 198

Masz kartę payback?
Dostaniesz 599 punktów paybackautokar

04.07.2019
Rzeszów
Plac Dworcowy 1, Dworzec PKP, przy wejśc

07.07.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kraj

POLSKA

Opis

Łańcut - Bolestraszyce - Przemyśl - Bieszczady - Krasiczyn - Rzeszów
- Zamek w Łańcucie
- Mała Obwodnica Bieszczadzka
- Rejs statkiem po Solinie
- Zamek i park w Krasiczynie
- Arboretum w Bolestraszycach
- Rzeszów - stolica Podkarpacia

Program

1 dzień:
Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy. Przejazd do Łańcuta. Zwiedzanie zamku – jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, która słynie ze znakomitych wnętrz oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza malowniczy park w stylu angielskim. Dla chętnych zwiedzanie założonej na przełomie XIX i XX wieku storczykarni, podziwianej m.in. przez króla Rumunii - Ferdynanda z małżonką. Zgromadzone są tutaj zarówno krzyżówki wyhodowane przez człowieka jak i stworzone przez naturę, bez czyjejkolwiek ingerencji. Przejazd do hotelu w okolicy Przemyśla, zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień:
Po śniadaniu całodniowa wycieczka w Bieszczady Małą Obwodnicą Bieszczadzką. Droga ta ma wiele odcinków z pięknymi widokami na góry i łączy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne. Podróż rozpoczniemy od Leska, przez Glinne, Uherce Mineralne, Bóbrkę nad Solinę, gdzie odbędzie się godzinny rejs po Jeziorze Solińskim – największym sztucznym zbiorniku wodnym w Polsce. Kolejne miejscowości Pętli Bieszczadzkiej, przez które przejedziemy to: Olszanica, Ustjanowa, Ustrzyki Dolne, Jureczkowa, Wojtkowa, Kuźmina, Bircza i na koniec Krasiczyn, w którym zwiedzimy zamek, wybudowany na przełomie XVI/XVII w., otoczony jednym z najpiękniejszych parków krajobrazowych w Polsce. Czas wolny na spacer po parku. Powrót do hotelu na nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu przejazd do pobliskich Bolestraszyc, gdzie znajduje się specjalistyczny ogród botaniczny – Arboretum - cenny zabytek przyrody, w którym uprawiane są rzadkie, zagrożone i ginące gatunki roślin i krzewów w polskiej florze. Na terenie Arboretum znajduje się również dziewiętnastowieczny fort dawnej Twierdzy Przemyśl. Po zwiedzaniu przejazd do Przemyśla i zwiedzanie miasta z przewodnikiem m.in. Rynek, Bazylika Rzymskokatolicka, Bazylika Greckokatolicka, Wzgórze Zamkowe, zabytkowy Dworzec Kolejowy, Kopiec Tatarski. Powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Rzeszowa – stolicy województwa podkarpackiego. To ciekawe, szybko rozwijające się miasto leży u stóp Karpat, nad rzeką Wisłok, w pięknym krajobrazie lesistej Kotliny Sandomierskiej i pagórkowatego Pogórza Karpackiego. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. podziemna trasa turystyczna i ratusz. Jeśli czas pozwoli, zobaczymy także Zamek i Letni Pałacyk Lubomirskich. Czas wolny na lunch. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Zakwaterowanie

3 noclegi w hotelu o standardzie **/*** w Przemyślu lub okolicy. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

3 śniadania, możliwość wykupienia 3 obiadokolacji w cenie 90 zł za osobę.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Koszty pobierane za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych.
Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Krakowa, Tarnowa i Rzeszowa. Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowości podane są w rozkładzie jazdy.
Przejazd: Katowice – Łańcut (ok. 280 km) - ok. 4 godz.
Podczas zwiedzania prawosławnych świątyń obowiązkowy strój dla kobiet to długa spódnica, zakryte ramiona, nakrycie głowy – najlepiej chusta; dla mężczyzn: długie spodnie, zakryte ramiona.
Informacja o cenie:

Cena nie obejmuje

- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, Tour Guide. Koszt – ok. 150 zł.

Informacje praktyczne


Stolica

Warszawa


Język

polski


Ogólne wymagania wjazdowe

wiza nie jest wymagana

Waluta

złoty (PLN), 1 złoty = 100 groszy


Napięcie i rodzaj gniazdka

220 V


Podane informacje wjazdowe dotyczą obywateli Rzeczpospolitej Polski. Obywatele innych państw są zobowiązani do zapoznania się z informacjami wizowymi we własnym zakresie.

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz