Le Nautique Luxury Beachfront Apartments

oferta dostępna

Cena za osobę -8%55225 080

Razem (Szczegóły ceny)10 160

Masz kartę payback?
Dostaniesz 5080 punktów paybacksamolot

13:00:00

28.09.2019
18:00 Warszawa - Okęcie
08:45 Mahé

05.10.2019
18:35 SEZ
06:50 WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Naszym zdaniem

Miejsce idealne na wypoczynek, ale też do uprawiania sportów wodnych - pływania, nurkowania, łowienia ryb czy pływania kajakiem. Wszystko to w rozsądnej cenie i przytulnej atmosferze obiektu

Położenie

Na wyspie Mahe, około 11 km na południe od międzynarodowego lotniska Seychelles. Otoczona przez majestatyczne rafy i granitowe głazy, zatoka Mahe szczyci się jedną z najbardziej lubianych plaż na Seszelach.

Wyposażenie

Nadmorski, klimatyczny obiekt położony na wyspie Mahe. Na terenie obiektu goście mają do dyspozycji: recepcja, bezpłatne WiFi, bezpłatny dostęp do pralni, room service.

Pokoje

Wszystkie pokoje wyposażone są w: klimatyzację i wentylatory sufitowe, w pełni wyposażoną kuchnię, ekspres do kawy, łazienkę z prysznicem, zewnętrzna część wypoczynkową z werandą, łóżeczko dla dziecka (na zapytanie), darmowe wifi, sejf, telefon, TV satelitarną.
Rodzaje apartamentów: Queen Beachfront Apartment, King Beachfront Apartment, Beachfront Apartment z dwoma sypialniami

Wyżywienie

BBQ (dodatkowo płatne)

Sport i rozrywka

wycieczki, wyprawy, rejs katamaranem (dodatkowo płatne)

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Informacje praktyczne


Stolica

Victoria


Język

seszelski kreolski, francuski i angielski


Czas lokalny

Różnica czasu względem Polski to: +3 godziny w czasie letnim i +2 godziny w czasie zimowym.


Ogólne wymagania wjazdowe

Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Podróżni powinni mieć bilet powrotny oraz książeczkę szczepień. przy wjeździe może być potrzebne podanie adresu planowanego miejsca pobytu.


Waluta

rupia seszelska, 1 SCR = 100 cents


Ceny w hotelach i restauracjach

Za danie obiadowe trzeba zapłacić od 200 do 400 rupii, za najtańszą pizzę około 140 rupii, piwo lub sok owocowy to koszt 50–75 rupii. Za jedzenie typu street food zapłacimy 40–60 rupii, za 1,5 l wody 17 rupii, a za kokos na plaży 50–75 rupii.


Napiwki

Nie są wymagane.


Szczepienia

Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane jedynie od osób powyżej 1 roku, które w okresie 6 dni przed przylotem na wyspy przebywały w strefie występowania tej choroby. W pozostałych przypadkach szczepienie jest zalecane, ale nie obowiązkowe.


Napięcie i rodzaj gniazdka

240 V; 50 Hzl; typ G


Komunikacja / transport publiczny

Można bez problemu korzystać z transportu lokalnego, większość miejscowości jest dobrze skomunikowanych a cena biletu to ok. 5 rupii. Przejazd taksówką będzie dość kosztowny, za krótki przejazd (5 km) taksówkarz może zażądać nawet 400 rupii.


Wynajem samochodów

Drogi utrzymane są w dobrym stanie. Obowiązuje ruch lewostronny. Honorowane jest międzynarodowe prawo jazdy, którym można posługiwać się przez trzy miesiące. Koszt wynajęcia samochodu to około 30 euro za dzień.


Ważne lokalne informacje i zwyczaje

W większych restauracjach i hotelach, za wynajem samochodu czy wycieczkę łodzią zapłacimy w euro. Rupie przydadzą nam się w sklepikach, kawiarniach, tańszych hotelach i na bazarach. Rupii nie da się wymienić na euro. Bankomat wydają tylko lokalną walutę, więc najkorzystniej jest wziąć na wyjazd gotówkę w euro i wymieniać jedynie małe sumy. Opłaty hotelowe można regulować, płacąc euro, dolarami lub kartami kredytowymi.

Jeśli planujemy podróżowanie między wyspami, mamy do wyboru wiele różnych środków transportu. Bez problemu możemy poruszać się autobusami. W podróży między większymi wyspami możemy skorzystać z samolotów, przykładowo przelot z Mahé na Praslin (trwa 15 min) kosztuje ok. 60 euro w jedną stronę, a także wodolotów, na podróż trwającą około godziny wydamy 40 euro, łodzi (z Praslin na La Digue kosztuje 10 euro), tego typu podróż może być dość emocjonująca z uwagi na fale. Turystom lubiącym aktywny wypoczynek polecamy też wynająć rower.

Mieszkańcy Seszeli to w większości (ponad 80%) wyznawcy religii rzymsko-katolickiej. Niezwykle wielką wagę na wyspach przywiązuje się do ochrony środowiska. Trzeba zwracać uwagę na liczne zakazy np. chodzenia po koralowcach.

Opieka medyczna na Seszele jest kosztowna. Za wizytę lekarską zapłacimy ok. 50 USD, a za dzień pobytu w szpitalu od 100 do 200 USD plus koszty ewentualnych zabiegów. Zaleca się wykupienie międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Ze względów bezpieczeństwa należy unikać tłumów, wieców politycznych i ulicznych demonstracji. Przez silne prądy morskie, niebezpieczne mogą być kąpiele w oceanie na ustronnych plażach. Na wyspach zdarzają się drobne kradzieże, ale nie odnotowuje się większych działań przestępczych. Warto jednak dokumenty i gotówkę przechowywać w hotelowych sejfach.
... Czytaj cały opisZwiń opis


Podane informacje wjazdowe dotyczą obywateli Rzeczpospolitej Polski. Obywatele innych państw są zobowiązani do zapoznania się z informacjami wizowymi we własnym zakresie.

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia