Mandarin Orchard

oferta dostępna

Cena za osobę 5 967

Razem (Szczegóły ceny)11 934

Masz kartę payback?
Dostaniesz 5967 punktów paybacksamolot

15:00:00

29.08.2019
15:00 Warszawa - Okęcie
15:00 Singapur

05.09.2019
01:40 SIN
12:15 WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Basen odkryty
  • Klimatyzacja
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
Rozrywka
  • Fitness / siłownia
  • Tenis

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Naszym zdaniem

Nowoczesny i przestronny. Doskonałe, wielokrotnie nagradzane restauracje i obsługa na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja przy tętniącej życiem ulicy handlowej Orchard Road.

Położenie

Przy ulicy handlowej Orchard Road, 300 m od stacji metra MRT Somerset, 1,7 km od Muzeum Sztuki w Singapurze, centra handlowe w odległości 500 m: Cathay Cineleisure Orchard Centrum handlowe,  Mandarin Gallery, Knightsbridge Singapore, Lucky Plaza Centrum, Centrepoint, Wisma Atria.

Wyposażenie

Całodobowa recepcja, restauracja Shisen Hanten by Chen Kentaro (kuchnia chińska), restauracja Chatterbox (kuchnia lokalna, azjatycka), restauracja Triple Three (kuchnia międzynarodowa), przechowalnia bagażu, wymiana walut.

Pokoje

Pokój deluxe - nowoczeny i elegancki. Wyposażenie: łóżko typu king size lub dwa łóżka pojedyncze, dodatkowe łóżko możliwe na zapytanie, duży telewizor, zestaw do przygotowanie kawy/herbaty, sejf, Internet Protocol Television (IPTV), zaawansowana technologia w pokoju, która łączy się z wieloma udogodnieniami, takimi jak ekspresowe usługi check-in / check-out, rezerwacje restauracji, oglądanie filmów, sprawdzanie aktualizacji lotów itp., bezpłatne WiFi, łazienka z prysznicem i wanną. Minibar odpłatny. Powierzchnia 28 m2.
Pokój premier - elegancko urządzony, gustowny wystrój, zachwycający widok na panoramę Singapuru. Wyposażenie: łóżko typu king size lub dwa łóżka pojedyncze, dodatkowe łóżko możliwe na zapytanie, duży telewizor, zestaw do przygotowanie kawy/herbaty, sejf, Internet Protocol Television (IPTV), zaawansowana technologia w pokoju, która łączy się z wieloma udogodnieniami, takimi jak ekspresowe usługi check-in / check-out, rezerwacje restauracji, oglądanie filmów, sprawdzanie aktualizacji lotów itp., bezpłatne WiFi, przestronna łazienka. Minibar odpłatny. Powierzchnia 33 m2.

Wyżywienie

BB - śniadania

Sport i rozrywka

Basen (parasole, leżaki i ręczniki w cenie), centrum fitness.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz