V Bencoolen

oferta dostępna

Cena za osobę 4 394

Razem (Szczegóły ceny)8 788

Masz kartę payback?
Dostaniesz 4394 punktów paybacksamolot

15:00:00

14.11.2019
23:00 Warszawa - Okęcie
17:50 Singapur

20.11.2019
00:20 SIN
05:55 WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

***

Region

Singapur, Singapur

Opis hotelu

V Hotel Bencoolen oferuje niedrogie zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w dzielnicy Bugis, w odległości spaceru od Muzeum Sztuki w Singapurze, targu przy ulicy Bugis oraz obu stacji metra Dhoby Gaut Interchange i Bras Basah MRT, dzięki czemu mają dogodny dostęp do pozostałych części miasta.

V Hotel Bencoolen oferuje niedrogie zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w dzielnicy Bugis, w odległości spaceru od Muzeum Sztuki w Singapurze, targu przy ulicy Bugis oraz obu stacji metra Dhoby Gaut Interchange i Bras Basah MRT, dzięki czemu mają dogodny dostęp do pozostałych części miasta. Nowoczesne pokoje oferują niewielkie, miejskie wnętrza i są wyposażone w telewizor LCD, dostęp do Internetu, małą lodówkę, suszarkę do włosów i elektroniczny sejf. Wyposażenie hotelu jest ograniczone, ponieważ okolica oferuje szeroki wybór restauracji i kawiarni, w których można zjeść posiłek. Na miejscu znajduje się odkryty basen z relaksującym ogrodem, w którym można się zrelaksować.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz