Rejs po Zatoce Tajlandzkiej - Indochińskie siostry

  1. SINGAPUR
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  7 535
  Razem (Szczegóły ceny)15 070
  Zapytaj o ofertę
  Warszawa
  02-02-20207535 złNajtaniej! ( 8 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  7535 punktów PAYBACK
  WAW2Lutego 2020SIN
  Wylot 13:00
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 12:15
  Singapur
  Długość lotu: 15:00:00
  WAW12Lutego 2020SIN
  Przylot 11:20
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 00:30
  Singapur
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Opis organizatora:

   Kategoria

   Opis oferty

    
   Zakwaterowanie:

   Statek - Costa Fortuna ****- duży statek wycieczkowy, zbudowany w 2003 r., należący do włoskiego armatora "Costa Cruises". Statek składa się z 17 pokładów (w tym 13 do dyspozycji pasażerów), ma 272 m dł., a załoga liczy ponad 1030 osób. Statek może zabrać na pokład 3470 pasażerów.

   Hotele:1 rozpoczęta doba hotelowa wSingapurze lub okolicy w hotelu **/*** ze śniadaniem w pokojach 2-os., 7 rozpoczętych dób hotelowych - na statku **** o dobrym standardzie w wybranych (opłaconych) typach kabin kabiny 2-os z łazienkami (opis kabin i statku jw.).

   Do dyspozycji gości:

   recepcja, windy, mini-galeria handlowa, 4 restauracje (w tym:3 bufetowei1 a'la carte), 11 barów, klub nocny (dyskoteka), kasyno Neptunia" , kino 4D, 3-poziomowy teatr, 4 odkryte baseny (w tym 1 z rozsuwanym dachem), 1 brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, 5 jacuzzi, taras słoneczny z leżakami (ręczniki przy basenach), wielofunkcyjne boisko sportowe (siatkówka, koszykówka), ścieżka do joggingu, centrum SPA i salon piękności, siłownia, gry video,internet (dodatkowo płatny), punkt medyczny (płatny), fotograf. Dla dzieci: mini club dla dzieci i nastolatków (podział wg grup wiekowych). Na statku odbywają się różne animacje: zabawy sportowe, przedstawienia, muzyka na żywo, itp.Uwaga! Podczas niektórych imprez wieczornych i tematycznych mile widziane eleganckie stroje warto również zabrać ubrania, lub drobne dodatki w kolorach białym, czarnym, czerwonym, zielonym.

   WAŻNE : Usługi typu: internet, fax, telefon, masaże, zabiegi kosmetyczne, pralnia, usługi medyczne, zajęcia z instruktorem itp. oraz są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są karty kredytowe.

   Pokoje:

   Kabiny: 1358 kabin o różnej wielkości i standardzie. Główne rodzaje to kabiny: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem lub "bulajem") i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny wyposażone są w 2 osobne łóżka lub jedno łóżko małżeńskie, posiadają: łazienkę (prysznic, WC,toaleta, suszarka do włosów), toaletkę, telewizor, mini sejf oraz klimatyzację. Niektóre kabiny posiadają dodatkowe łóżka podwieszane lub rozkładaną sofę.

   - Kabina wewnętrzna bez okna (ok. 12 - 14 m2)- Zlokalizowane na pokładach 1, 2, 6 lub 9.

   - Kabina zewnętrzna z oknem lub "bulajem" (ok. 18 m2) -Zlokalizowane na pokładach 1, 2, 7 lub 8. W zależności od lokalizacji kabiny (pokładu) okna mają zróżnicowane rozmiary, kształty (możliwy "bulaj"- okrągłe okno) i widoki.

   - Kabina zewnętrzna z balkonem (ok. 20 m2) - Zlokalizowane na pokładzie 6.

   Wyżywienie:

   Wyżywienie: W cenie: 3 posiłki - śniadania, obiady/lunche i kolacje w restauracjach głównych i bufetowych.Dodatkowo płatne - oferta kulinarna pozostałych restauracji napoje do obiadów, kolacji oraz między posiłkami, napoje alkoholowe (alkohol jest sprzedawany osobom, które ukończyły 21 lat osobom w wieku 18 - 20 lat - za zgodą prawnych opiekunów). Możliwość dokupienia na statku dodatkowych pakietów all inclusive z napojami (pakiety bezalkoholowe lub uwzględniające określone alkohole). Cena pakietu all inclusive waha się od ok. 18 EUR/os/dzień (napoje tylko do posiłków - obiadu i kolacji) do ok. 46 EUR/os/dzień (pakiet z drinkami i mini barem). Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie go przez wszystkich pasażerów w kabinie na czas całego rejsu. Na statku obowiązuje zakaz wnoszenia napojów (w tym alkoholi) z zewnątrz.

   "

   Program

   Dzień 1
   Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot z Warszawy i przelot doSingapuru (możliwa przesiadka). Przylot do Singapuru, odprawa paszportowa zgodnie z obowiązującymi procedurami, transfer do hotelu*** w okolicySingapuru, odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 50 km)

   Dzień 2
   Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny lub dla chętnych (za dodatkowa opłatą) wycieczka po mieście-państwie Singapur. Dowyboru - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (ok. 35 USD/os) lub wycieczka szybkim tramwajem na Wyspę Sentosa - w programie główne atrakcje wyspy: oceanarium i wodny park rozrywki lub pobyt na plaży (ok. 95 USD/os). Zrealizowany zostanie fakultet na który zgłosi się więcej chętnych. Zaokrętowanie na stataku w wybranych (opłaconych) typach kabin. Ok. godz. 20:00 statek wypływa w kierunku Langkawi w Malezji. (nocny rejs)

   Dzień 3
   Dzień na morzu (statek nie zawija do portu), czas na relaks. Zachęcamy do korzystania z licznych atrakcji na statku (część dodatkowo płatnych): kąpiele w basenie, kąpiele słoneczne, animacje, siłownia, boiska,SPA (zabiegi za dodatkową opłatą) i wiele innych. Dzienny i nocny rejs w kierunku portuLangkawi w Malezji.

   Dzień 4
   Ok. godziny 08:00 statek przypływa do archipelagu wysp Langkawi w Malezji. Zdecydowanie największa atrakcją całego archipelagu jest Sky Bridge - 125 m kładka wisząca na wysokości 660 m n.p.m.!!! Rozpościerają się z niej wspaniałe widoki na tropikalny las deszczowy, wybrzeże i malezyjskie wyspy. Do kładki prowadzi kolejka linowa. Archipelag porastają wiecznie zielone lasy tropikalne, które ku wybrzeżom przechodzą w lasy namorzynowe. Pieknie komponują się z białymi plażami i turkusowa wodą, które przyciagają turystów przez cały rok. Ok. 20:00 statek wypływa w kierunku wyspy Phuket, w Tajlandii (nocny rejs).

   Dzień 5
   Ok. godziny 07:00 statek przypływa do portu w Phuket w Tajlandii. Proponujemy (wycieczkę fakultatywną za dodatkową opłatą) przejazd do jednej z najpiękniejszych zatok Tajlandii - Phang Nga, gdzie udamy się na rejs. Niesamowity krajobraz zatoki tworzą liczne nieduże wysepki pokryte roślinnością tropikalną, ciekawe formacje skalne wyrastające wprost z wody, wapiennie klify oraz jaskinie. Zatoka to bogactwo wielu gatunków zwierząt i roślin, znajdujących się od 1981 roku pod nadzorem utworzonego na jej terenie Parku Narodowego Phang Nga. Zatrzymamy się również na wyspie Koh Tapoo, znanej obecnie jako Wyspa Jamesa Bonda po tym jak kręcono na niej kilka scen do filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Wieczorem powrót na statek. Statek cumuje na Phuket do dnia następnego. 

   Dzień 6
   Po śniadaniu, czas wolny lub wczesnym rankiem, dla chętnych (wycieczka fakultatwyna, dodatkowo płatna) wyjazd na zwiedzanie wyspy. Udamy się do rozległego kompleksu światyń z Wat Chalong gdzie poznamy tajską kulturę i zwyczaje. Najbardziej widoczną atrakcją wyspy jest 45-metrowy, marmurowy pomnik Wielkiego Buddy który, podobno można zobaczyć z każdego zakątka Phuket. Znajduje się on na wzieniesiach Nakkerd Hills skąd roztacza się piękna panorama niemal na całą wyspę. Na koniec udamy się do stolicy, miasta Phuket, które urzeka pastelowymi domkami i plątaniną ulic, w których można się zagubić. Ok. 18:00 statek wypływa w kierunku portu Penang, w Malezji. (nocny rejs).

   Dzień 7
   Ok. godziny 08:00 statek przypływa do portu na wyspie Penang w Malezji(z uwagi na swoją historię nazywana przez długi czas Wyspą Księcia Walii). Stolicę wyspy wpisaną na listę UNESCO, Georgetown, można zwiedzać na kilka sposobów: odwiedzając buddyjskie i hinduskie świątynieoraztradycyjne chińskie domy, szukać oznak kolonializmu w architekturze lub, co jest ostatnio bardzo popularne, spacerować szlakiem lokalnego street artu. Pozwala topodziwiaćoryginalne murale naelewacjach zabytkowych budynków. Każdy z nich jest równie ciekawy co zaskakujący.Główną atrakcją w okolicy Goergetown jest buddyjski kompleks klasztorny Kek Lok Si - największy w Malezji i całej Azji Południowo- Wschodzniej z tysiącem wizerunków Buddy. Ok. godziny 18:00 statek wypływa w kierunku Port Kelang w Malezji. (nocny rejs)

   Dzień 8
   Ok. godziny 08:00 statek przypływa do portu Port Kelang w Malezji.Polecamy uczestnictwo w wycieczce fakultatwynej (dodatkowo płatnej) do stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od najbardziej rozpoznawalnego drapacza chmur w Kuala Lumpur - Petronas Twin Towers, bliźniaczych wież, w których mieści się największy dom handlowy Malezji (wjazd na wieżę dla chętnych). Krótki czas wolny na zrobienie zdjęć. Następnie zobaczymy Pałac Królewski, postmodernistyczny Meczet Narodowy Masijd Negara (z zewnątrz), Plac Niepodległości i położony nieopodal budynek Sułtana Abdula Samada - zbudowany w mauretańskim stylu, mieszczący obecnie Sąd Najwyższy. Następnie udamy się do Jaskiń Batu, które są miejscem świętym dla hinduistów. Można tu podziwiać rozmaite wapienne formacje oraz obserwować wiernych w czasie modlitw. Ok. godziny 18:00 statek wypływa w kierunku portu w Singapurze. (nocny rejs)

   Dzień 9
   Ok. 09:00 statek przypływa do portu w Singapurze. Wykwaterowanie ze statku i dla chętnych (za dodatkową opłatą) zwiedzanie miasta. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się też do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą chińską z okresu dynastii Tang. Przejedziemy do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. storczyków różnych odmian. Na zakończenie odwiedzimy dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (ok. 35 USD/os.). UWAGA !: zwiedzanie Singapuru może odbywać sie pierwszego lub ostatniego dnia w zależności od godzin wylotu. Wieczorem transfer na lotnisko w Singapurze. Wylot do Warszawy (możliwa przesiadka). Przylot do Polski możliwy następnego dnia.

   Uwagi do programu
   - Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora.
   - Na statek nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, m.in: żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych, żywności, napojów (w tym alkoholowych) oraz żadnych materiałów łatwopalnych.
   - Program jest ramowy. Część z atrakcji może być sezonowo wyłączona ze zwiedzania.
   - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
   - Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera (dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepach, ok. 5 USD).
   - Podczas trwania całego rejsu proponujemy dodatkowo płatne (gotówką w USD lub EUR) wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne napiwki ok. 5 EUR/os.).
   - Zamieszczone w oferciepropozycje wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
   - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
   - Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt w gotówce (ok. 250 EUR/os) lub numer karty kredytowej. Wszystkie rozliczenia na statku mają charakter bezgotówkowy i przy wykwaterowaniu zakupione towary, usługi są odliczane od depozytu bądź pobierane z karty kredytowej.
   - Kobiety powyżej 24 tyg. ciąży, niemowlęta do 12 m-ca życia oraz osoby poniżej 21 lat życia (jeśli nie są pod opieką prawnych opiekunów) nie mogą odbyć rejsu i nie zostaną wpuszczone na statek. Kobiety w ciąży zobligowane są doposiadania zaświadczenia (w języku angielskim)z informacją o tygodniu ciąży oraz że przebiega ona w sposób prawidłowy.
   - Walutą obowiązującą na statku jest EUR.
   - Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
   UWAGA!
   - W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów) Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.
   - W Tajlandii ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.
   - Do Malezji obowiązuje całkowity zakaz przywozu produktów spożywczych zawierających wieprzowinę oraz wszytskuch pochodnych.
   -Zwracamy uwagę na ostrzejsze niż zazwyczaj przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Singapuru:
   1. Obowiązuje całkowity zakaz wwozu, posiadania i użytkowania wszelkiego rodzaju papierosów elektronicznychoraz ich akcesoriów.
   2. Singapur nie dopuszcza wwozu bezcłowego wyrobów tytoniowych. Każdą ilość papierosów wwożonych do Singapuru (również produkty zakupione w strefie wolnocłowej) należy zadeklarować w celu opłacenia cła.
   3. Maksymalna ilość alkoholu­ podlegająca zwolnieniu z cła wynosi: - 1 litr mocnego alkoholu + 1litr wina +1 litr piwa, lub: - 2 litry wina + 1 litr piwa, lub - 1 litr wina + 2 litry piwa. Uwaga: nie dotyczy podróżnych wjeżdżających / wlatujących z Malezji (brak zwolnień celnych). Każda ilość alkoholu wwożona z Malezji podlega ocleniu.
   4. Singapur w dalszym ciągu nie zezwala na wwóz gumy do żucia. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z surowymi sankcjami karnymi. Bliższe informacje na oficjalnej stronie singapurskiego Urzędu Celnego pod adresem:

   "

   Świadczenia

   Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Singapur - Warszawa (możliwe przesiadki), opłaty portowe, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w okolicy Singapuru: w hotelach 3* - 1 rozpoczęta doba hotelowa, wyżywienie podczas pobytu wSingapurze (lub okolicy): śniadania zakwaterowaniepodczas rejsu: na statku 4* -7 rozpoczętych dób hotelowych w wybranych (opłaconych) typach kabin z całodziennym wyżywieniem (w opcji full board) kabiny 2 os. z łazienkami (opis kabin, statku, wyżywienia jw.) korzystanie z większości atrakcji na statku, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas realizacji programu i na statku podczas rejsu, ubezpieczenie TU Europa - wariant standard (NW, KL, Assistance oraz bagaż).

   Cena podstawowa nie obejmuje:opłaty za serwis pokładowy i napiwków dla obsługi(ok. 80 EUR/os) - kwota płatna gotówką na miejscu wycieczek fakultatywnych oferowanych podczas rejsu, innych wydatków osobistychoraz pozostałych nie ujętych powyżej kosztów

   Wycieczki lokalne

   Kuala Lumpur z Port Kelang

   Wyjazd z portu ok. 9:00. Przejazd do Kuala Lumpur (ok. 50 km, 1 godz.). Zwiedzanie miasta zaczniemy od wycieczki panoramicznej. Pierwszym przystankiem będą Jaskinie Batu mieszczące kompleks świątyń hinduistycznych. Żeby dotrzeć do głównej z nich, poświęconej Lordowi Murugah należy pokonać 272 stopnie. Oprócz znaczenia religijnego formacje skalne są również atrakcją przyrodniczą. Zbliżając się do centrum odwiedzimy bliźniacze wieże Petronas. Wejście na Skybridge i do galerii na 86 piętrze. Uwaga: atrakcja niedostępna w poniedziałki i dni świąteczne, a także w przypadku bardzo dużej ilości zwiedzających. Jeżeli wjazd na Petronas Towers nie będzie możliwy alternatywnie wjazd na KL Tower. Obiad w cenie wycieczki. Następnie zwiedzanie centrum Kuala Lumpur: Plac Niepodległości (Merdeka) z budynkami Sułtana Abdula Samada, Królewskim Klubem Selangor i kościołem St. Mary (wszystkie budynki z zewnątrz). Zobaczymy też najstarszy meczet miasta Jamek Mosque. Przejazd do chińskiej dzielnicy - Chinatown. Przejedziemy obok Meczetu Narodowego, starego dworca kolejowego i charakterystycznego wieżowca Dayabuni. Odwiedzimy Guan Di, najciekawszą świątynię taoistyczna oraz zobaczymy pobliską Sri Mahamariamman - najstarszą świątynię hinduistyczną miasta. Jeżeli czas pozwoli przespacerujemy się jeszcze przez Central Market: z miasta wyjedziemy ok. 15:30. Powrót na statek ok. 17:00. Cena wycieczki ok. 90 USD/os

   Penang

   Wyjazd z portu ok. 9:00. Przejazd na wzgórze Penang wznoszące się na wysokość ok. 823 m.n.p.m. Na szczyt wzniesienia dotrzemy kolejką. Będziemy tu mieli okazję odbyć "podniebny spacer" specjalną kładką zawieszoną nad ziemią. Następnie odwiedzimy świątynię Kek Lok Si znaną również jako "Świątynię Dziesięciu tysięcy Buddów", która aspiruje do tytułu największej świątyni buddyjskiej Azji Pd.-Wsch. Obiad w cenie wycieczki. Po południu odwiedzimy rezydencję - muzeum Pinang Peranakan. Tradycyjne domostwo mieści obecnie bogatą kolekcję antyków i dzieł sztuki będąc doskonałym wprowadzeniem w dziedzictwo kultury Peranakan. Na koniec przejdziemy uliczkami Georgetown, żeby zobaczyć słynne murale. Ścienne malowidła zdobiące ulice tworzyli zarówno lokalni artyści, jak też goście z zagranicy. Każdy obraz ma swoją historię, zaskakuje swoją formą a często niesie też głębsze przesłanie. Ok. 16:00 powrót do portu i na statek. Cena wycieczki ok. 120 USD/os

   Langkawi

   Wycieczkę zaczniemy ok. 9:00. Przejdziemy na pobliską przystań skąd wyruszymy na rejs wśród pobliskich wysepek. Pierwszym przystankiem będzie wyspa Dayang Bunting, gdzie zobaczymy malownicze Jezioro Ciężarnej Kobiety. Z uwagi na charakterystyczny kształt i fakt, że jest to największe jezioro archipelagu z miejscem tym wiążą się lokalne legendy. Podczas dalszej podróży będziemy mieli okazję obserwowania z bliskiej odległości orłów morskich i kań. Na wyspie Beras Basah zatrzymamy się na wypoczynek na plaży i kąpiel w turkusowych wodach Morza Andamańskiego. Obiad w cenie wycieczki. Po południu przejazd kolejka linową na szczyt góry Mat Cincang. Pokonując odległość 920 m będziemy podziwiać rozległą panoramę archipelagu. Przy dobrej widoczności można stąd dostrzec wybrzeża Tajlandii i Indonezji. Jeżeli pogoda pozwoli spacer po wiszącym moście Langkawi Sky Bridge (uwaga: w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych most jest zamykany). Ok. 16:30 powrót do portu i na statek. Cena wycieczki ok. 115 USD/os

   Singapur city tour

   Całodniowa wycieczka po Singapurze. Zwiedzanie metropolii zaczniemy po zejściu ze statku ok. 9:00. Najpierw przejedziemy do Ogrodów Botanicznych, gdzie zobaczymy m.in. ok. 60 tys. gatunków storczyków. Następnie przejazd do kolonialnej dzielnicy Padang, gdzie zobaczymy budynki parlamentu, Sąd Najwyższy i ratusz. Kolejnym punktem będzie słynny park z rzeźbą Merliona: mityczny pół-lew, pół-ryba jest symbolem miasta. Kolejny etap podróży przez miasto prowadzi do Małych Indii skąd później wodną taksówką przejedziemy wśród historycznej zabudowy do Clarke Quay. Lekki obiad w lokalnej restauracji. Po południu przejazd do chińskiej dzielnicy. Zwiedzimy tu świątynię Zęba Buddy inspirowaną architekturą dynastii Tang. Przejazd do Gardens of The Bay - "Ogrodów Zatoki" - imponujących ogrodów zajmujących ponad 100 ha w centrum miasta. Na koniec odwiedzimy Marina Bay Sand's Sky Park zadziwiający punkt widokowy oferujący panoramiczny widok na Singapur. Następnie transfer na lotnisko Changi, odprawa i wylot do Warszawy. Cena wycieczki ok. 195 USD/os   Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15 osobach) bądź angielskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow , a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy fakultatywne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

   Wizy - informacje dla sprzedawców

   Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

   Wizy

   Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

   META Description

   • Rejs wzdłuż południowo-wschodnich wybrzeży Azji: Singapur, Tajlandia, Malezja• wysokiej klasy statek Costa Fortuna **** fantastyczny serwis (całodzienne wyżywienie w cenie), polski pilot na pokładzie statku • Singapur - miasto drapaczy chmur • wyspa Langkawi w Malezji - lasy tropikalne i białe plaże • Phuket w Tajlandii - rajskie plaże • Penenag w Malezji - największy w Azji buddyjski kompleks klasztorny • Port Kelang w Malezji - stolica kraju Kuala Lumpur •

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz