Southern Dunes Homes

oferta dostępna

Cena za osobę 1 888

Razem (Szczegóły ceny)3 776

Masz kartę payback?
Dostaniesz 1888 punktów paybackdojazd własny

10.09.2019

17.09.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

****

Region

Orlando, USA

Szállásleírás

W pełni wyposażone apartamenty z prywatnym basenem w klubie golfowym Southern Dunes w Haines City, 30 minut jazdy od Disney World.

Southern Dunes Resort został zbudowany na skraju jednego z najbardziej znanych na Florydzie pól golfowych na pięknym ogrodzonym terenie. Southern Dunes znajduje się w dzielnicy Haines City w USA na 27, na jednym z bardziej prestiżowych pól golfowych w Centralnej Florydzie. Ośrodek Walt Disney World® jest położony w odległości 30-35 minut jazdy od hotelu.

W Southern Dunes można uprawiać wiele dyscyplin i atrakcji, w tym grać na słynnym polu golfowym, iść do klubu i baru, skorzystać ze wspólnego basenu, iść z dziećmi na plac zabaw, czy skorzystać z kortów tenisowych, boiska do siatkówki i koszykówki oraz supermarketu, który jest czynny przez całą dobę. W naszych domkach znajduje się prywatny, przeszklony basen i meble ogrodowe. W salonie znajduje się telewizor i odtwarzacz DVD - idealny na spokojny czas rodzinny po zwiedzeniu parków.

Każda willa zawiera sypialnię z łóżkiem typu king-size lub queen-size oraz łazienkę, a także dodatkowe sypialnie, które mogą pomieścić maksymalnie dwie osoby, mogą zawierać dwa pojedyncze łóżka, podwójne łóżko lub łóżka piętrowe) oraz drugą łazienkę. Wszystkie ręczniki i pościel są również dostarczane.

Tech info

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz