Cambria Anaheim Resort Area

  1. STANY ZJEDNOCZONE
  2. KALIFORNIA
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  6 476
  Cena za wszystkich 12 952
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Warszawa
  07-04-2020 ( 6 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  6476 punktów PAYBACK
  WAW7Kwietnia 2020LAX
  Wylot 11:30
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 14:45
  Los Angeles
  Długość lotu: 11:00:00
  WAW13Kwietnia 2020LAX
  Przylot 18:35
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 22:00
  Los Angeles
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Oceny i opinie
  • Mapa
  • Informacje praktyczne
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Położenie hotelu
   • Kurorty nadmorskie

   Opis organizatora:

   Ważne informacje

   Nasze ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania, oferty są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy koszt rezerwacji niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

   Cena zawiera - city breaks

   Przelot - Zakwaterowanie – Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż.

   !! OFERTA NIE ZAWIERA TRANSFERU Z/DO LOTNISKA !!

   Położenie - cambria hotel & suites anaheim area

   Nowy hotel miejski Cambria Hotel & Suites Anaheim położony jest w pobliżu Disneylandu (3 km), Disney California Adventure i Anaheim Convention Center. Międzynarodowe lotnisko Los Angeles (LAX) znajduje się 55 km od hotelu.

   Adres - cambria hotel & suites anaheim area

   101 E. Katella Avenue, Anaheim, CA, 92802, USA

   Tel: +1 714 520 3200  , Web: www.choicehotels.com/california/anaheim/cambria-hotels/cae86?source=gyxt

   Wyposażenie

   W skład wyposażenia wchodzą restauracja i bar. Wi-Fi zapewnia gościom stały dostęp do internetu. Udane zakupy zrealizujecie Państwo w supermarkecie oraz w pozostałych placówkach handlowych.

   Pokoje

   Wszystkie pokoje dysponują klimatyzacją i łazienką. Spokojny sen zapewni Państwu łóżko typu queen size. Opcjonalnie dostępne są oddzielne sypialnie. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są telefon, telewizor i Wi-Fi. Do wyposażenia łazienek należy prysznic. W łazienkach znajduje się ponadto suszarka do włosów.

   Oferta sportowo-rozrywkowa

   Zarówno hotel jak i firmy zewnętrzne dokładają starań do zapewnienia odpowiedniej oprawy sportowej oraz organizacji Państwa czasu wolnego. Hotel posiada basen i basen otwarty. Położone w cieniu parasoli leżaki idealnie nadają się na chwilę relaksu. Gościom aktywnie spędzającym czas polecamy studio fitness (odpłatnie).

   Kaucja w hotelach - deposit

   Kaucja (inaczej depozyt zabezpieczający) to określona kwota pieniędzy pobierana przez część hoteli podczas zameldowania. Hotele pobierają taki depozyt, aby zabezpieczyć koszty dodatkowe, jakie powstają w związku z pobytem gościa w hotelu.Kaucja może zostać zablokowana na karcie kredytowej w formie preautoryzacji  lub alternatywnie można dokonać wpłaty gotówkowej w recepcji.Wysokość kaucji ustalana jest przez hotel. Kaucja podlega zwrotowi w przypadku braku dodatkowych kosztów.

   Uwaga, ważna informacja dla usa

   VISA ELEKTRONICZNA (ESTA):

   Obywatele polscy zobligowani są do wypełnienia formularza aplikacyjnego o wizę elektroniczną na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov/

   Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z ambasadą lub konsulatem USA lub zajrzeć na stronę: https://pl.usembassy.gov/pl/

   Informacje ogólne usa

   :

   Należy pamiętać, że w Stanach Zjednoczonych istnieje osobne prawo do rezerwacji z podróżnymi poniżej 21 roku życia. Minimalny wiek to, co najmniej jednego uczestnika musi wynosić 21 lat. Jeśli nie zostanie to uwzględnione, hotel może odmówić rezerwacji lub zameldowania w dniu przyjazdu.

   Bez transferu

   Przejazd na własną rękę . Ta oferta nie obejmuje transferu z lotniska do hotelu i z powrotem. Odbywa się to na własny koszt.

   Taksówka kosztuje ok. 40-60 USD za przejazd do Miami (Flat Rate, aktualizacja 27.09.2019), Zalecamy wcześniejszą rezerwację transferu lub wypożyczenie samochodu. Oto przydatne linki:

   http://www.miami-airport.com/taxicabs-shuttles.asp , https://gettransfer.com/pl ,  https://www.supershuttle.com/

   https://gocity.com/miami/en-us  , https://www.sightseeingpass.com/en/miami , https://www.citypass.com/orlando

   Resort fees (korzystanie z basenu i innych obiektów rekreacyjnych) - opłaty za ośrodki wypoczynkowe

   Należy również pamiętać, że niektóre miasta / regiony mogą pobierać obowiązkową opłatę za ośrodek / obiekt w Stanach Zjednoczonych. Opłata nie jest wliczona w cenę wycieczki i klient musi ją uiścić bezpośrednio w hotelu.

   Wysokość opłaty zależy od kategorii gwiazdki / klucza w hotelu i jest obliczana na pokój za dzień. Poniższe wartości są średnimi, opłata końcowa zostanie pobrana bezpośrednio od hotelu. Opłata jest ustalana przez hotele niezależnie, dzięki czemu możliwe są odchylenia cen.

   z reguły, ilość za pokój i dzień:

   Region Orlando: średnio ok. 10 - 40 USD dziennie

   Region Miami: średnio ok. 10 - 45 USD dziennie

   Region Kalifornia: średnio ok. 10 - 45 USD dziennie

   Region Las Vegas: średnio ok. 20- 60 USD dziennie

   Za pomocą poniższego linku możesz z góry zobaczyć, jak wysoka może być opłata klimatyczna w danym hotelu (Bez Gwarancji !): www.resortfeechecker.com 

   USD = US-Dollar, może ulec zmianie! nie ponosimy odpowiedzialności!

   Check-in / check-out

   Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z międzynarodowym standardem dobra hotelowa:

   - zaczyna się meldunkiem - od ok. godziny 14:00- 15:00 w dniu przyjazdu 

   - kończy się po wymeldowaniu - do ok. godziny 11:00 - 12:00 w dniu wyjazdu 

   Godziny te mogą nieznacznie różnić się w zależności od kraju i hotelu.

   Dostęp do wszelkich wykupionych usług hotelowych, w tym posiłków i napojów, jest możliwy tylko w godzinach meldunku w hotelu.

   W przypadku opcji half board, full board i all inclusive pierwszym dostępnym posiłkiem po godzinie meldunku jest zazwyczaj lunch (wydawany w godzinach urzędowania restauracji hotelowej), w przypadku pobytu ze śniadaniem, jest ono serwowane następnego dnia rano.

   Część hoteli oferuje odpłatną możliwość wcześniejszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Potrzebę taką należy zgłosić bezpośrednio na recepcji w dniu przyjazdu, a jej realizacja zależna jest od dostępności pokoi w hotelu, w danym dniu.

   Informacje odnośnie przelotów samolotem - regularne linie lotnicze

   W przypadku regularnych linii lotniczych na długich dystansach (międzykontynentalnych) na przykład: Emirates (EK), Qatar Airways (QR), LOT (LO), Air France (AF), KLM (KL), Lufthansa (LH), Swiss (LX), Austrian Airlines (OS), Ukraine Airlines (PS), Aeroflot (SU), Air Mauritius (MK) cena zawiera bagaż podręczny 7 kg oraz bagaż rejestrowany min. 20 kg.

   + W przypadku czarterów (np. Smart Wings, Travel Service, Enter Air) cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 15 kg.

   Wszelkie informacje odnośnie limitów bagażu oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, z którymi współpracuje TOP Touristik znajdziecie Państwo na naszej stronie www.TOPtouristik.pl w zakładce Wszystko o lataniu/bagaż:

   www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf

   Oceny i opinie

   Ocena podróżnych TripAdvisor
   • LokalizacjaLokalizacja
   • Jakość nocleguJakość noclegu
   • PokojePokoje
   • ObsługaObsługa
   • WartośćWartość
   starzabove9
   Soooo Great
   Such a great hotel, great service! Our Valet - Larry was so helpful and nice. Hotel room was spacious and the mirror has bluetooth so you can play music in that bathroom. Super close to Disney. Lots...
   Czytaj całą opinię
   alecadk
   Super nice room and all the employees were very helpful
   The room’s are new and clean and Mark in Valet was very nice and accommodating. This place is well worth the money! I would definitely recommend this place for a daily trip to Disney and it’s just...
   Czytaj całą opinię
   koric338
   Amazing service!!
   Mark at valet was so helpful and so nice!!! He gave us directions and had great customer service. The hotel was amazing, comfortable, and everyone was so friendly. Totally would stay here again...
   Czytaj całą opinię

   STANY ZJEDNOCZONE, KALIFORNIA - Mapa

   KLIKNIJ ABY AKTYWOWAĆ MAPĘKliknij aby aktywować mapę
   Legenda:
   Wybrany Hotel  
   Hotel w pobliżu

   Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
   Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

   STANY ZJEDNOCZONE, KALIFORNIA - Informacje praktyczne

   O kierunku

   Stolica / Język
   Waszyngton / angielski

   Ogólne wymagania wjazdowe
   Obywatele Polski mogą podróżować do Stanów Zjednoczonych na podstawie ważnego paszportu i elektronicznej autoryzacji ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Weryfikacji w systemie możemy dokonać online do 72 godzin przed przylotem do Stanów Zjednoczonych. Koszt wniosku wynosi 14 dolarów. Zgoda na wjazd w systemie ESTA ważna jest przez 2 lata i umożliwia wielokrotne podróżowanie na okres do 90 dni. W systemie ESTA należy podać dane miejsca pobytu i osoby kontaktowej - w tych polach należy podać adres i kontakt do wybranego hotelu. W przypadku zmiany planów dane te można edytować w panelu. Osoby posiadające ważną wizę do USA nie muszą ubiegać się o autoryzację ESTA, mogą podróżować do Stanów Zjednoczonych na podstawie wizy. Program ruchu bezwizowego nie obejmuje osób, którym w przeszłości odmówiono wizy oraz osób, które po 1 marca 2011 roku podróżowały do Korei Północnej, Iranu, Iraku, Libii, Somalii, Sudanu, Syrii lub Jemenu. W przypadku nieotrzymania autoryzacji w systemie ESTA istnieje możliwość ubiegania się o wizę w ambasadzie amerykańskiej lub konsulacie.

   Szczepienia
   Brak wymaganych szczepień.

   Napięcie i rodzaj gniazdka
   120 V, konieczna jest przejściówka

   Pieniądze

   Waluta
   1 dolar amerykański = 100 centów (USD, $) , 1 USD = 3.9098PLN, kurs NBP z dnia 2020-02-14

   Napiwki
   Napiwki uznaje się za wymagane. W restauracjach adekwatny napiwek to około 20-25% ceny rachunku, w barach - 1-2 dolary. Często na rachunkach zostawione jest miejsce na wpisanie kwoty napiwku przez klienta. Napiwki zostawia się w całym szeroko pojętym sektorze usług.

   Komunikacja

   Komunikacja / transport publiczny
   Najpopularniejszym środkiem transportu w Stanach Zjednoczonych jest metro. Pojedynczy przejazd metrem lub autobusem to koszt ok. 2-3 dolarów. Obok metra chętnie wybierane są również charakterystyczne żółte taksówki. Za przejazd taksówką w Nowym Jorku zapłacimy w przeliczeniu na PLN średnio 8 złotych opłaty wstępnej oraz ok. 5 zł za każdy kilometr.

   Wynajem samochodów
   Wynajem samochodów jest bardzo popularny i łatwo dostępny.

   Informacje

   Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz