Wyndham Gettysburg

oferta dostępna

Cena za osobę 261

Razem (Szczegóły ceny)522

Masz kartę payback?
Dostaniesz 261 punktów paybackdojazd własny

11:00:00

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

***

Region

Philadelphia, USA

Opis hotelu

Ten elegancki, urządzony w stylu federalnym hotel położony jest na obrzeżach pięknego i przesiąkniętego historią miasta Gettysburg i stanowi doskonały wybór zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności.

Ten elegancki hotel w stylu federalnym położony jest na obrzeżach pięknego i przesiąkniętego historią miasta Gettysburg i stanowi doskonały wybór zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności. Miłośnicy historii będą mieli okazję odwiedzić Narodowy Park Militarny w Gettysburgu i Narodowe Miejsce Historyczne Eisenhowera, a miłośnicy zakupów mogą znaleźć wiele sklepów, do których można łatwo dotrzeć z obiektu. Połączenie stylowego wystroju, doskonałej obsługi i przyjaznego personelu sprawiają, że jest to idealne miejsce na relaks po długim dniu pracy lub zwiedzaniu miasta. Duże i dobrze oświetlone pokoje oferują wspaniałe połączenie kojących odcieni z ciepłymi i żywymi barwami, oferując przestronne meble i najwyższej klasy udogodnienia, które gwarantują prawdziwą oazę spokoju. Dostępne są także pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W obiekcie mieszczą się 2 restauracje oferujące doskonałą kuchnię i obsługę. Podróżni mogą również korzystać z dobrze wyposażonej siłowni, popływać w krytym basenie lub zrelaksować się w wannie z hydromasażem.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz