The Churchill Embassy Row

oferta dostępna

Cena za osobę 465

Razem (Szczegóły ceny)930

Masz kartę payback?
Dostaniesz 465 punktów paybackdojazd własny

11:00:00

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

****

Region

Washington, USA

Opis hotelu

Hotel położony w Waszyngtonie D.C., w dzielnicy Embassy Row, blisko modnych dzielnic Dupont Circle i Adams Morgan, w otoczeniu wielu sklepów, galerii i restauracji.

Hotel Churchill jest dogodnie usytuowany przy Alei Connecticut, kilka kroków od stacji metra Dupont Circle i Woodley Park, niedaleko waszyngtońskiego Dupont Circle, gdzie można znaleźć Metrorail i jedne z najlepszych sklepów miasta, restauracje i atrakcje, oraz Narodową Galerię Sztuki i Muzeum Phillips Collection. Hotel oddalony jest tylko 13 km od lotniska Reagana (DCA).

Udogodnienia i serwisy hotelu zawierają: całodobową recepcję, hol z windami, całodobowe centrum biznesowe, udogodnienia konferencyjne i okolicznościowe, bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu (płatny), salon z barem koktajlowym, restaurację, centrum fitness i masaże w pokoju (płatne). Hotel posiada także parking (platny; w zależności od dostępu miejsc).

Pokoje wyposażone są w: TV (32'), telefon, bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu, minilodówkę, ekspres do kawy, żelazko i deskę do prasowania, łazienkę z suszarką do włosów. Za dodatkową opłatą dostępna jest całodobowa obsługa hotelowa i serwis pralni/pralni chemicznej.

W podwójnych pokojach jest możliwość zakwaterowania 3/4 osób (zgodnie z rezerwacją). Wszystkie osoby dzielą znajdujące się w pokoju 2 łóżka: 2 osoby w 1 podwójnym łóżku, 3 osoby lub więcej w dwóch oddzielnych łóżkach.

Adres: ul. 1914 Connecticut NW, 20009 Waszyngton D.C., USA.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz