Miami - Nieznane Południe

oferta dostępna

Cena za osobę 7 561

Razem (Szczegóły ceny)15 122

Masz kartę payback?
Dostaniesz 7561 punktów paybacksamolot

11:00:00

04.11.2019
Warszawa - Okęcie
Miami Springs

15.11.2019
MIA
WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kraj

USA

Opis

DZIEŃ 1 Przylot do Miami. Transfer do hotelu. Nocleg w pobliżu portu lotniczego
DZIEŃ 2 Miami - Everglades NP- Fort Myers (220 km - 3h)
Po śniadaniu czeka nas poranny przejazd do Everglades. Park Everglades jest najbardziej dzikim, subtropikalnym miejscem w Stanach Zjednoczonych, gdzie rośliny są zbliżone do tych, które występują na Karaibach. Ponad trzysta rodzajów egzotycznych ptaków i zwierząt, znajduje schronienie w tym miejscu. Dzień umili przejażdżka wodolotem do Indiańskiej wioski Miccosukee. Kolejny przystanek to malownicze, położone nad Zatoką Meksykańską miasto Fort Myers. Nocleg w Fort Myers.
DZIEŃ 3 Fort Myers - Tallahassee (630 km - 6h)
Po śniadaniu zwiedzamy Fort Myers - jedno z najładniejszych miast zachodniej Florydy. W tym mieście dom w dom mieszkał Henry Ford i Tomas Edison. Następnie udamy się do Sarasoty - miejsca tętniącego życiem i przeróżnymi rozrywkami. To tu znajduje się słynny pomnik marynarza i pielęgniarki. Sarasota to też wspaniały port i jedna z najpiękniejszych w Ameryce plaż. Nasz następny przystanek to Tallahassee - stolica Florydy. Nocleg w Tallahassee.
DZIEŃ 4 Tallahassee - Pensacola - Mobile (410 km - 4h)
Po śniadaniu i porannym zwiedzaniu Tallahesse, które jest znane z fantastycznego jeziora Ella w centrum miasta oraz najstarszego zachowanego budynku banku Następnie udamy się na wybrzeże miasta Pensacola. To miasto przepięknych piaszczystych plaż
i bajecznej turkusowej wody. Była przejmowana przez Francuzów, Brytyjczyków, aż w końcu w 1818 roku została zdobyta przez armię USA. Dziś ważny ośrodek turystyczny. Tam, będzie czas na odpoczynek. Po południu udamy się do miasta Mobile w Stanie Alabama. Dziś możemy tam obejrzeć słynny Pancernika USS Alabama. Nocleg w Mobile.
DZIEŃ 5 Mobile - Nowy Orlean (230 km - 3h)
Po śniadaniu wyjeżdżamy do Nowego Orleanu. Lake Pontchartrain Causeway łączący przedmieścia Nowego Orleanu i Mandeville jest jednym z najdłuższych na świecie mostów. Udamy się na przechadzkę Vieux Carré- częścią miasta, w której będziemy podziwiać French Market - dzielnicę francuską, Katedrę Saint Louis i Cabildo - 18-sto wieczny hiszpański budynek. Po południu czas na odpoczynek lub Rejs Jazz Diner- (opcjonalny -dodatkowo płatny). Nocleg w Nowym Orleanie.
DZIEŃ 6 Nowy Orlean - Montgomery (500 km - 4.5h)
Po śniadaniu wyjeżdżamy do Montgomery - Stolicy Alabamy. W Montgomery znajduje się First White House of Confederacy, muzeum, które ma na celu upamiętnić okres wojny secesyjnej, a także Civil Rights Memorial. Na północ od Montgomery znajduje się krater Wetumpka - pozostałość po meteorycie sprzed 80 milionów lat. Nocleg w Montgomery.
DZIEŃ 7 Montgomery - Savannah (560 km - 5h30)
Po śniadaniu wyjedziemy w kierunku stanu Gerogia, aby zwiedzić historyczne miasto Savannah. Centrum miasta ma typowy południowy urok. Na nabrzeżu można odkryć piękne brukowane uliczki Factor's Walk i River Street, gdzie stare magazyny bawełny zostały przekształcone w sklepy, tawerny i restauracje. Nocleg w Savannah.
DZIEŃ 8 Savannah - St. Augustine - Orlando/Kissimmee (450 km - 4.5h)
Dziś po śniadaniu wyruszymy na południe w kierunku Florydy. Zatrzymamy się w St. Augustine - Najstarszym mieście na Florydzie. Podczas wycieczki odwiedzimy zamek Castillo de San Marcos oraz fontannę :Fountain of Youth Archaeological Park. Po południu kontynuujemy podróż do Orlando. Nocleg w Kissimmee.
DZIEŃ 9 Orlando/Kissimmee - Miami (375 km - 4h)
Śniadanie w hotelu.
Dziś rano kontynuujemy podróż do Miami. Po drodze zatrzymamy się w Palm Beach, miejsca zamieszkania wielu celebrytów, w którym letnią rezydencję posiadał J.F.K. Kolejny bardzo ważny przystanek to Centrum Kosmiczne imienia J.F.Kennedego na przylądku Canaveral - czyli główna baza operacyjna NASA (opcjonalne - dodatkowo płatne) Po południu przyjazd do Miami. Nocleg w Okręgu Miami.
DZIEŃ 10 Miami
Śniadanie w hotelu.
Czas wolny na odpoczynek w Miami lub 3 godzinna wycieczka po Miami z lokalnym anglojęzycznym przewodnikiem (opcjonalna - dodatkowo płatna). rejs milionerów - 1,5 godziny (opcjonalny - dodatkowo płatny). Miami stanowi jedno z najważniejszych centrów światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki. W 2008 roku magazyn Forbes wyróżnił Miami jako "najczystsze miasto Stanów Zjednoczonych. Port Miami znany jako "Rejsowa Stolica Świata", przyjmuje każdego roku największą liczbę rejsów prywatnych oraz liniowców wycieczkowych spośród wszystkich portów świata.
DZIEŃ 11 Miami -powrót
Rano czas wolny, transfer na lotnisko i lot powrotny.
Zmiany w programie i hotelach nie są przewidziane, ale organizator zastrzega sobie taką możliwość.
WAZNE INFORMACJE
Przed wylotem do USA konieczne jest posiadanie wizy do USA. Wniosek o wizę należy złożyć w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie, lub w Konsulacie Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Premio Travel nie bierze odpowiedzialności w przypadku odmowy wydania Wizy do USA. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

Cena zawiera

Przelot, program zwiedzania według oferty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, śniadania w stylu kontynentalnym, opiekę polsko-języcznego rezydenta, opłaty lotniskowe, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie KL, NNW, bagażu oraz choroby przewlekłe.

Cena nie zawiera

Pakietu Wycieczek opcjonalnych (dzień 5 Jazz Dinner Cruise , dzień 9 Centum Kosmiczne imienia JFK , dzień 10 - 3 godzinne zwiedzania Miami dzień 10, rejs milionerów ) - 999 PLN od osoby; Ubezpieczenia na wypadek odstąpienia od podróży - 280 PLN od osoby; Kosztu realizacji programu, bilety wstępu, przewodnika 100 USD od osoby, płatne na miejscu; Koszty wizy USA - we własnym zakresie!

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz