oferta dostępna

Cena za osobę 2 322

Razem (Szczegóły ceny)4 645

Masz kartę payback?
Dostaniesz 2322 punktów paybackdojazd własny

15.12.2018

20.12.2018

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Bez paszportu
  • Kurorty narciarskie
Rozrywka
  • Sporty zimowe

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Jednym zdaniem

Gorący początek sezonu zimowego: nielimitowana jazda na najwyżej położonym lodowcu w Austrii, karnet gratis i najlepsza zabawa w super cenie!

Położenie

hotel położony jest w miejscowości St. Leonhard im Pitztal. Od stacji narciarskiej Rifflsee dzieli nas ok. 13 km natomiast odległość pomiędzy hotelem a lodowcem Pitztal wynosi 17 km. Na obie stacje możemy dojechać za pomocą skibusa, którego przystanek zlokalizowany jest bezpośrednio przed obiektem. Dodatkowo ze szczytu Rifflsee, trasami narciarskimi można dotrzeć do dolnej stacji kolejki na lodowiec Pitztal.

Hotel

przytulny, komfortowy, 3-gwiazdowy obiekt w stylu alpejskim, który dysponuje 21 pokojami i oferuje tyrolską gościnność, piękne widoki oraz możliwość skorzystania z centrum Spa & Wellness. 

Pokoje

przytulne, 2-osobowe pokoje w nowoczesnym stylu alpejskim z możliwością 1 dostawki (25 m), w każdym znajdują się: łazienka z prysznicem lub wanną, WC, suszarka do włosów; TV sat, radio, telefon, darmowe Wi-Fi. Każdy pokój ma balkon.

Do dyspozycji

centrum Spa & Wellness: sauna fińska, łaźnia parowa, kabina na podczerwień, strefa z relaksującą muzyką, leżaki, łożka wodne; masaże (odpłatnie); bar, restauracja a'la carte, narciarnia, parking bezpośrednio obok hotelu,

Po nartach

w centrum St. Leonhard im Pitztal znajdują się liczne lokale rozrywkowe, funkcjonujące aż do ostatniego gościa. Nie brakuje też tras dla narciarzy biegowych (łącznie ok. 70 km). Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy wspinaczkę po ok. 50 zamarzniętych wodospadach.

Program narciarski

W naszym programie przeznaczamy 5 dni na stację Pitztaler Gletscher + Rifflsee - karnet wliczony w cenę.
W terminie 25-30.11 - SKI OPENING przeznaczamy 4 dni na stację Pitztaler Gletscher + Rifflsee.

Kuchnia

śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja - wybór z 4-daniowego menu + bufet sałatkowy.

Ramowy program imprezy

Gwarancja śniegu w grudniu! Jeśli na 7 dni przed wyjazdem otwartych będzie mniej niż 50% tras w docelowym ośrodku narciarskim, istnieje możliwość uzyskania pełnej wpłaconej kwoty za wyjazd lub bezkosztowej zmiany rezerwacji na preferencyjnych warunkach na inny termin lub inny region
Ramowy program imprez autokarowych:
Tanie Szusowanie: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy. Dzień 2: przyjazd do Austrii, zakwaterowanie. Dzień 3-6: białe szaleństwo. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski. Dzień 8: przyjazd do Polski w godzinach porannych.
UWAGA: wyjazd powrotny (w piątek) do Polski autokarem o godz. 15:30.  
Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Tanie Szusowanie: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-5: białe szaleństwo. Dzień 6: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu.
 
Ramowy program imprezy SKI OPENING w terminie 25-30.11

Cena zawiera

5 noclegów * 5x śniadanie i obiadokolacja * opiekę rezydenta na telefon * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów)  * transport do hotelu wg wybranej oferty * karnet w oznaczonych terminach * korzystanie z centrum wellness * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR)

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 /os./dzień. (obowiązuje osoby od 15 roku życia)

Karnet w cenie

5x Pitztaler Gletscher + Riffelsee
W terminie 25-30.11 - SKI OPENING karnet 4x Pitztaler Gletscher + Riffelsee
UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Uwagi

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych Uwagach).
Karnet Pitztaler Gletscher + Rifflsee - umożliwia jazdę na 2 stacjach narciarskich Pitztaler Gletscher i Rifflsee, łącznie 44 km tars.
Odbiór karnetów -  vouchery, na postawie których klienci odbierają karnety narciarskie zostaną przesłane pocztą elektroniczną na 3 dni przed rozpoczęciem pobytu na adres email podany w rezerwacji przy osobie kontaktowej. Miejsce odbioru karnetów jest podane na voucherze. Na miejscu nie ma możliwości wydrukowania Voucherów.
UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.
Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj
Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet gratis! 
Centrum Spa & Wellness
Rodzinna atmosfera

Informacja o regionie

Zdjęcia okolicy (23)

Informacje praktyczne


Stolica

Wiedeń


Język

niemiecki


Czas lokalny

Nie ma różnicy pomiędzy czasem lokalnym a czasem letnim i zimowym w Polsce.


Ogólne wymagania wjazdowe

Wiza nie jest wymagana. Przekroczenie granicy możliwe na podstawie dowodu osobistego lub paszportu.


Waluta

euro

Aktualny kurs to: 1EUR = 4.297PLN, kurs NBP z dnia 2018-11-15


Ceny w hotelach i restauracjach

Przykładowe ceny: Kawa 3–4 euro, piwo lub drink 5 euro, pizza 8 Euro, kebab 4 euro, dania obiadowe 20–30 euro.


Napiwki

W Austrii napiwki przyjęły się jako standard, brak napiwku może zostać uznany jako brak zadowolenia z usług. Zwyczajowo jest to 10% wartości usługi lub zaokrąglenie do pełnej kwoty. Często opłatę za obsługę dolicza się do rachunku.


Szczepienia

Brak wymaganych szczepień.

Obowiązkowy podatek turystyczny

Wysokość opłaty klimatycznej jest zależna od regionu. Podatek wynosi około 2 euro za osobę za dobę. Nie dotyczy niepełnoletnich do 15 roku życia.


Napięcie i rodzaj gniazdka

adapter nie jest wymagany (230 V; 50 Hz typ C, typ F)


Komunikacja / transport publiczny

W większych miastach możemy skorzystać z autobusów, tramwajów i metra. Koszt biletu jednorazowego to 2,20 Euro, 24-godzinnego 7,60 euro a biletu tygodniowego 16,20 euro.


Wynajem samochodów

Koszt wynajęcia samochodu na tydzień to około 150 euro. Za paliwo zapłacimy około 1,2 euro za litr. W Austrii obowiązuje ruch prawostronny.


Ważne lokalne informacje i zwyczaje

W większych miastach i centrach turystycznych Austrii bez problemu wymienimy pieniądze, zapłacimy kartą czy wypłacimy gotówkę z bankomatu.

Poza językiem niemieckim, przydatny będzie angielski, włoski, francuski, hiszpański lub rosyjski.

W Austrii dostępne są karty turystyczne, np. Vienna Pass, które umożliwiają skorzystanie z wielu atrakcji oraz bezpłatnych przejazdów metrem, tramwajami i autobusami. W niektórych wariantach kart turystycznych można skorzystać również z wycieczek prowadzonych przez przewodnika. ... Czytaj cały opisZwiń opis


Podane informacje wjazdowe dotyczą obywateli Rzeczpospolitej Polski. Obywatele innych państw są zobowiązani do zapoznania się z informacjami wizowymi we własnym zakresie.

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly.pl Sp z o.o. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz