Biała Szkoła - Pejo

oferta dostępna

Cena za osobę 1 622

Razem (Szczegóły ceny)3 538

Masz kartę payback?
Dostaniesz 1769 punktów paybackdojazd własny

10.03.2019

15.03.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Bez paszportu

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Jednym zdaniem

Hotel polożony na wys. ok. 1400 m. n.p.m. w niedalekiej odległości od stoku narciarskiego.

Położenie

Hotel Zanella***, w którym są zakwaterowane dzieci, usytuowany jest ok. 400 m od wyciagów w Pejo.
Hotel Pejo***S, w którym mieszkają dorośli, usytuowany jest ok. 200 m od wyciągów w Pejo.

Hotel

Grupa podstawowa -młodzież +kadra:
 Hotel Zanella *** -  http://www.hotelzanella.it/
Grupa dodatkowa - dorośli:
Hotel Pejo***S - w wyjeździe mogą wziąć udział rodzice dzieci z naszej szkoły, ale także abiturienci, ich rodzice oraz ich znajomi w miarę dostępności miejsc. W trakcie całego pobytu grupa rodziców jest całkowicie niezależna, mieszka w hotelu oddalonym o 200 m od hotelu Zanella - w hotelu Pejo *** superior. Strona internetowa  http://www.hotelpejo.it/ .
Zasady zakwaterowania dorosłych: osoby zgłaszające się w parach lub np. trójkami otrzymują takie właśnie pokoje. Osoby zgłaszające się pojedynczo kwaterowane są w pokojach 2 lub 3 osobowych, z podziałem na kobiety i mężczyzn, z uwzględnieniem ewentualncyh zgłoszonych prefencji co do współmieszkańca.

Pokoje

Hotel Zanella:  podstawowe wyposażenie 2, 3, 4 osobowe, w każdym znajduje się łazienka z WC, prysznicem lub wanną; suszarką do włosów.
Hotel Pejo: utrzymane w tradycyjnym górskim stylu, 2 -osobowe, w każdym znajduje się łazienka z WC, prysznicem, suszarką do włosów, TV sat, sejf, Wi-fi gratis.

Do dyspozycji

Hotel Zanella: restauracja, lobby, bar, narciarnia.
Hotel Pejo: centrum wellness odpłatnie ok.5 euro/os/wejście (sauna, łaźnia turecka, jacuzzi), bar, narciarnia, parking, Wi-Fi.

Kuchnia

Hotel Zanella: śniadania w formie bufetu, lunch oraz kolacje (pierwsze danie, drugie danie deser), woda w karafkach.
Hotel Pejo: 2 posiłki dziennie: śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z dań: 2 pierwsze, 2 drugie, deser), napoje dodatkowo płatne.

Program narciarski

3 dni przeznaczamy na stację Pejo, 2 dni w ośrodku Val di Sole ( Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio).

Cena zawiera

Hotel Zanella: 5 noclegów * 5 śniadań * 5 lunchów * 5 kolacji * woda do posiłków * karnet narciarski 3+2 (Pejo/Superskirama) * ubezpieczenie podstawowe KL, NNW z uwzględnieniem sportów zimowych i ratownictwa* w przypadku wybrania oferty autokarowej - przejazd autokarem na trasie Kraków - Pejo - Kraków oraz transfery do stacji narciarskich w trakcie 2 dni obowiązywania karnetu Superskirama, szkolenia i opiekę instruktorską (wyłącznie dla uczniów naszej szkoły i zgodnie z programem ustalanym przez szkołę).
Hotel Pejo: 5 noclegów * 5 śniadań * 5 obiadokolacji * karnet narciarski 3+2 (Pejo/Superskirama)* ubezpieczenie podstawowe KL, NNW z uwzglednieniem sportow zimowych * w przypadku wybrania oferty autokarowej  przejazd autokarem na trasie Kraków - Pejo - Kraków oraz transfery do stacji narciarskich w trakcie 2 dni obowiązywania karnetu Superskirama.

Cena nie zawiera

opłaty klimatycznej 1,50 /dzień/os. dla osób powyżej 12 lat (płatna na miejscu) * transferów do stacji narciarskich dla dojazdu własnego.

Dopłaty opcjonalne

Wybrane możliwości dodatkowe oferowane przez region (płatne na miejscu)
wypożyczenie sprzętu narty/snowboard: dzieci od 45 euro/5 dni.
wstęp na basen w Pejo Terme:od 5 euro/os. 
 

Karnet w cenie

karnet 3+2 Pejo/Superskirama

Uwaga

Ważne informacje:
Kieszonkowe: zapewnione jest wszystko co niezbędne, wraz z możliwością przygotowania herbaty na stok do termosów. Oczywiście na stoku można zawsze wydać pieniądze na czekoladę lub frytki. Przed wyjazdem w drogę powrotną do Polski zrobimy zakupy żywnościowe na drogę w supermarkecie (15 euro z pewnością wystarczy).
Zakwaterowanie ma miejsce w normalnym standardzie hotelowym: nie ma konieczności wyposażania dzieci w ręczniki, pościel itd.
JAK REZERWOWAĆ?
1 .Wyjazd rezerwować można od 06.11.2018 do 15.11.2018 (do północy) za pośrednictwem strony internetowej pod adresem:
 https://www.wygodatravel.pl/narty/wlochy/val-di-sole/pejo-biala-szkola?trip=294296
2. zaliczka 30% wartości wyjazdu
3. W przypadku większej ilości chętnych niż miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Na tę chwilę nie ma problemu z miejscami w hotelu, ale ogranicza nas ilość miejsc w autokarze.
4. W przypadku, jeśli dziecku na wyjeździe nie będzie towarzyszył rodzic, należy założyć rezerwację wpisując osobę dorosłą jako płatnika, a dziecko jako uczestnika.
5. Maile w sprawie wyjazdu prosimy kierować na: inspiracja@wygodatravel.pl
6. Oferta z dojazdem własnym jest niższa o 50 euro/os.
7. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy obowiązkowo zaznaczyć stopień zawansowania szkolenia dziecka.
UWAGA!
* Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i chętnych.
* W sprawach nie ujętych w powyższym opisie obowiązują ogólne Warunki Uczestnictwa Wygoda Travel.
* Zakwaterowanie dorosłych odbywa się w pokojach 2 lub 3 osobowych, tak jak w ubiegłych latach z uwzględnieniem podziału na kobiety i mężczyzn lub małżeństwa.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprezy autokarowej:
Dzień 1 (sobota): wyjazd z Polski w nocy z soboty na niedzielę  (09.03/10.03).
Dzień 2 (niedziela): przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg. 
Dzień 3-6 ( poniedziałek-czwartek):  jazda w ośrodku Pejo, 2 wyjazdy na dowolną inną wybraną stację obszaru Super Skirama, śniadania, lunche w przerwie południowej, kolacje. Szczegóły programu narciarskiego oraz szkolenia nadzoruje kierownik wyjazdu z ramienia szkoły.
Dzień 7 (piątek): śniadanie, jazda na nartach, późniejszy powrót do hotelu, lunch/obiad, czas na prysznic,  około godz.18:00 wyjazd do Polski.
Dzień 8: (sobota): przyjazd do Krakowa około godziny 7 -ej rano.

Najważniejsze cechy hotelu

Blisko stoku
Idealny dla grup
Domowa atmosfera

Informacja o regionie

Zdjęcia okolicy (33)

Informacje praktyczne


Stolica

Rzym


Język

włoski


Czas lokalny

Nie ma różnicy pomiędzy czasem lokalnym a czasem letnim i zimowym w Polsce.


Ogólne wymagania wjazdowe

Wiza nie jest wymagana. Przekroczenie granicy możliwe na podstawie dowodu osobistego lub paszportu.


Waluta

euro, 1 EUR = 100 centów

Aktualny kurs to: 1EUR = 4.2867PLN, kurs NBP z dnia 2019-01-23


Ceny w hotelach i restauracjach

Cena pizzy (średnica 32 cm) zależnie od regionu to od 4 € do 17 €, ale najczęściej będzie to koszt około 8 €. Za słynne pasty Bolognese, Napolitano, Carbonara oraz z owocami morza zapłacimy od 8 € do 14 €. Cena dań z owocami morza waha się między 8 a 15 €. Butelka dobrego wina w restauracji to wydatek rzędu 12–16 €. Piwo 0,3 L i napoje gazowane kosztują średnio 3–5 €.


Napiwki

W niektórych restauracjach napiwek jest doliczany do rachunku. Zazwyczaj jest to 10 lub 15%. Niektórzy restauratorzy podają tę informację w menu. Jeśli koszt obsługi nie zostaje doliczony, to zwykle zostawia się napiwek w wysokości 10%.


Szczepienia

Brak wymaganych szczepień.

Obowiązkowy podatek turystyczny

Podatek turystyczny pobierany jest bezpośrednio na rachunek hotelu. Im bardziej luksusowa kategoria hotelu, tym opłata jest wyższa. W miastach o największym napływie turystów podatek wynosi średnio od 1 do 5 euro dziennie za osobę. Dzieci do lat 10 są zwolnione z opłaty. Podatek naliczany jest zwykle do 10 dnia pobytu.


Napięcie i rodzaj gniazdka

adapter nie jest wymagany; 230 V; 50 Hz / typ C, typ F, typ L


Komunikacja / transport publiczny

W większych miastach komunikacja publiczna działa sprawnie. Najczęstszym środkiem transportu jest autobus, przyjeżdżający często niepunktualnie i bez rozkładu. Koszt jednorazowego biletu 100-minutowego to 1,5 €. Popularnym środkiem transportu jest też taksówka.


Wynajem samochodów

Koszt wynajęcia samochodu jest uzależniony od standardu auta i okresu najmu. Przykładowo, rezerwując samochód wcześniej, za wypożyczenie samochodu średniej wielkości na 3 dni zapłacimy od 200 do 250 zł.


Ważne lokalne informacje i zwyczaje

W niektórych włoskich miastach, takich jak Genua, Mediolan, Neapol czy Rzym, możemy skorzystać z metra. Czasem spotkamy też tramwaje, jednak głównym środkiem transportu z reguły jest autobus. Niestety, autobusy we Włoszech nie są punktualne, często trudno znaleźć aktualny rozkład. Nie powinniśmy również liczyć na znajomość angielskiego u włoskich kierowców, chociaż większość z nich jest chętna do pomocy i bardzo serdeczna.

Jeśli planujemy podróż taksówką, zawsze należy sprawdzić oryginalne oznakowanie oficjalnych taksówkarzy w danym mieście. Na przykład w Rzymie szukajmy białych taksówek z oznaczeniem “Comune di roma NR_LICENCJI”. Zanim wsiądziemy do auta, koniecznie ustalimy oszacowaną cenę przejazdu. Opłata początkowa wynosi z reguły 3 do 4 €, opłaty za czas i kilometr różnią się w zależności od miasta.

Na wakacjach we Włoszech musimy być przygotowani na włoską przerwę w ciągu dnia: między 12:30 a 16:00 możemy mieć problem ze zrobieniem zakupów. W dużych centrach handlowych przerw nie ma. Po południu zamykane są restauracje. Zazwyczaj czynne są od ok. 12:00 do 15:00 i znowu otwiera się je około 19:00.

Wizytę w muzeum warto zaplanować na weekend – wówczas obiekty są najczęściej otwarte, a dla równowagi nieczynne lub otwarte krócej w poniedziałki.

Tutaj pija się "na okrągło" espresso, a cappuccino rano, do południa. Caffe latte robią sobie Włosi rano na śniadanie, zalewając ciepłe mleko w kubku kawą i to często moka.

Wchodzenie do kościołów we Włoszech w krótkich spodniach, w krótkiej spódniczce i w koszulce bez rękawów jest niemile widziane. Planując odwiedzanie miejsc kultu, należy włożyć ubranie zakrywające ramiona i kolana.
... Czytaj cały opisZwiń opis


Podane informacje wjazdowe dotyczą obywateli Rzeczpospolitej Polski. Obywatele innych państw są zobowiązani do zapoznania się z informacjami wizowymi we własnym zakresie.

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz