Zgłoś Uwagi do Strony

Zadzwoń : PN - PT 8:00 - 22:00 | SO 09:00 - 18:00 | ND 11:00 - 19:00

801 00 55 66
22 255 06 06
O NasCertyfikaty i DyplomyBezpieczne PodróżeGdzie jesteśmyKontakt

Bezpieczne Wakacje

Internetowe biuro podróży FLY.PL współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi Organizatorami Turystyki w Polsce tj. ITAKA, Grecos Holiday, Wezyr Holidays czy Neckermann. Naszą największą wartością są jednak tysiące zadowolonych Klientów którzy od lat korzystają z naszych usług.

Bezpieczny i udany urlop na 100%

  • Gwarancja Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji
  • Członek Polskiego Związku Organizatorów Turystyki
  • wpis Ministerstwa Sportu i Turystyki do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystycznych
    i Pośredników Turystycznych - NR 1530
  • kapitał własny 1 001 000,00 PLN
  • certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo Biura Informacji Gospodarczej BIG
  • certyfikat Rzetelna Firma Krajowego Rejestru Długów
  • Członek-Założyciel Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej

Nasze Certyfikaty

Zaświadczenie Ministerstwa Turystyki
Zaświadczenie Ministerstwa Turystyki
e-COMMERCE POLSKA awards 2015
e-COMMERCE POLSKA awards 2015
Certyfikat BIG: Biuro Informacji Gospodarczej
Certyfikat BIG: Biuro Informacji Gospodarczej
Certyfikat finansowy KRD: Rzetelna Firma
Certyfikat finansowy KRD: Rzetelna Firma
Członek-Założyciel: Izba Gospodarki Elektronicznej
Członek-Założyciel: Izba Gospodarki Elektronicznej
Polski Związek Organizatorów Turystyki
Polski Związek Organizatorów Turystyki

Gwarancja Bezpieczeństwa Zakupu

gzonasFLY.PL proponuje oferty wyłącznie sprawdzonych biur podróży, a każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objeta jest Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji. Gwarantujemy Ci, że w przypadku ogłoszenia upadłości przez Organizatora, odwołania wyjazdu z powodu wystąpienia sił wyższych czy też anulacji wycieczki przez biuro podróży, odzyskasz 100 % wpłaconych środków. Dodatkowo w ramach Gwarancji otrzymasz możliwość wyboru innej wycieczki w ciągu 365 dni. Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne. Rezerwuj wakacje na FLY.PL i spokojnie czekaj na wymarzony urlop!

Gwarancja Najniższej Ceny

gzonasFLY.PL to pewność najlepszych ofert, ale przede wszystkim najniższych cen! Codziennie, innowacyjne technologie umożliwiają naszym ekspertom porównanie tysięcy ofert, aby ceny, które prezentujemy zawierały wszystkie opłaty i uwzględniały przysługujące Ci rabaty i zniżki.  Jeżeli znajdziesz tą samą ofertę gdzie indziej w niższej cenie, FLY.PL zwróci Ci podwójną różnicę w cenie oraz dodatkowo dostaniesz od nas bon na 200 zł na kolejne wakacje. Dla FLY.PL Ty jesteś najważniejszy, a najlepsze podróżowanie to mądre podróżowanie, dlatego dbamy o Twoje finanse.

Gwarancja Wyboru Wakacji

Zrzut ekranu 2015-04-13 o 21.41.03Na FLY.PL znajdziesz wyjazdy wakacyjne tylko renomowanych biur podróży, linii lotniczych i sieci hotelowych. Nasi eksperci systematycznie odwiedzają rekomendowane przez nas hotele i kierunki wakacyjne, dla pewności, że oferty, które ci prezentujemy są nie tylko najlepsze, ale również precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. To właśnie wiedza naszych ekspertów oraz współpraca z liderami rynku i wyselekcjonowanymi partnerami umożliwia nam dobór najlepszych propozycji wypoczynku w najkorzystniejszych cenach. Ty wypoczywasz na greckiej wyspie, FLY.PL dba o Twój bezpieczny urlop

Bezpieczeństwo Finansowe Twojego Urlopu

FLY.PL Sp. z o.o. została wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych, prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, otrzymując certyfikat numer 1530. Łączna suma gwarancyjna dla oferowanych przez nas imprez turystycznych przekracza kwotę 500 000 000 złotych, dlatego dajemy Ci bezpieczeństwo zakupu i pewność spokojnego wypoczynku. Każda z ofert, którą sprzedajemy na FLY.PL objęta jest gwarancją ubezpieczeniową, dzięki czemu podróżując z nami korzystasz ze słońca i regionalnych przysmaków, z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i stabilności.
Twoje pieniądze są u nas zawsze bezpieczne!

Bezpieczeństwo transakcji na portalu

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas priorytetem. Stosowany przez FLY.PL protokół SSL/HTTPS zapewnia Ci prywatność w przeglądaniu ofert i w kontakcie z naszymi ekspertami. O płatności internetowe dba jeden z liderów rynku,  firma Dotpay – bezpieczny system obsługi płatności online oraz ściśle przestrzegana przez FLY.PL polityka przechowywania plików cookies. Stosowane przez nas procedury i zabezpieczenia dają Ci pewność ochrony podczas korzystania z naszego serwisu. Twoja uwaga może być w pełni poświęcona na planowanie wypoczynku oraz przeglądanie i porównywanie setek tysięcy ofert wiodących biur podróży.

 

Gwarancja zwrotu środków

Wybierając allianz2wakacje z FLY.PL, każdy z naszych klientów ma możliwość wykupienia ubezpieczeniaod kosztów rezygnacji oraz zwiększenia zakresu polisy za niewielką opłatą. Naszym partnerem jest lider na rynku ubezpieczeniowym – niemiecka firma Allianz. Planujesz kitesurfing w Brazylii? Z nami możesz bez obaw dokonać rezerwacji i zakupu już dzisiaj. Wykupując ubezpieczenie, masz gwarancję zwrotu środków, jeśli z przyczyn losowych nie będzie mozna skorzystać z wypoczynku.Dodatkowo oferujemy Ci możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o koszty leczenia czy zabezpieczenie finansowe od następstw nieszczęśliwych wypadków.