Co nas wyróżnia?

  • Marka FLY.PL jest obecna już prawie 12 lat na polskim rynku
  • Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem
  • Gwarancja Najniższej Ceny
  • Gwarancja Bezpieczeństwa Zakupu
  • Oferty wszystkich biur podróży w jednym miejscu
  • Punkty Payback do każdej rezerwacji
  • Certyfikaty rzetelności i wiarygodności finansowej
  • Członek PIT – Polskiej Izby Turystyki
  • Członek PZOT - Polskiego Związku Organizatorów Turystyki
  • Członek-Założyciel Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej

Nasze Certyfikaty:

Doświadczenie i Pasja

FLY.PL to internetowe biuro podróży, które od  2007 roku dzieli się z użytkownikami swoim doświadczeniem w obszarze produktów turystycznych oraz pasją do odkrywania świata. Zespół naszych ekspertów odwiedził tysiące hoteli, dotarł do najdalszych zakątków ziemi i obsłużył  dziesiątki tysięcy  klientów, aby precyzyjnie dobrać ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! call_center_foto2a
Dlatego FLY.PL to pewność profesjonalnej obsługi, która wynika z wieloletniej praktyki, niezawodności i zaangażowania w udany wypoczynek naszych klientów. Jesteśmy pasjonatami podróży, zarówno tych dalekich, jak i lokalnych, a zebrane przez nas doświadczenia stały się najcenniejszym narzędziem naszej pracy. Stworzyliśmy serwis przyjazny użytkownikom, oddając do Twojej dyspozycji wyszukiwarkę, która ułatwia swobodne przeglądanie, rezerwowanie i zakup ofert renomowanych biur podróży oraz biletów lotniczych – bez konieczności wychodzenia z domu! Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy możliwość rezerwacji online – do dziś realizujemy tę strategię, dbając o czas naszych klientów i satysfakcję z udanych wakacji. Wybierając FLY.PL podróż rozpoczynasz już dzisiaj!

Wszystkie oferty w jednym miejscu

Jesteśmy najlepsi, więc współpracujemy z najlepszymi! Na FLY.PL znajdziesz oferty renomowanych biur podróży, m.in. Itaka, Rainbow Tours, Neckerman, Coral Travel Wezyr Holidays, Grecos Holiday, Sun&Fun, linii lotniczych, tj. Lufthansa, British Airways i  sieci hoteli – np.  Hilton, Sheraton czy Marriott. Dla zaoszczędzenia Twojego czasu prezentujemy wszystkie ofertykierunki_ pod jednym adresem – www.fly.pl. Niezależnie od tego, czy będzie to spacer po Campo de’Fiori, czy nurkowanie w Morzu Czerwonym, FLY.PL umożliwia Ci przeszukanie i porównanie miliona ofert oraz rezerwację i zakup tej najlepszej! Wczasy, wycieczki, bilety lotnicze, oferty last minute i all inclusive oraz zespół ekspertów  są do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku! Ponad sto biur podróży, 475 linii lotniczych i 200 tysięcy  hoteli – w jednym miejscu. Tu zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Gwarancja Bezpieczeństwa Zakupu

gzonasFLY.PL proponuje oferty wyłącznie sprawdzonych biur podróży, a każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji. Gwarantujemy Ci, że w przypadku ogłoszenia upadłości przez Organizatora, odwołania wyjazdu z powodu wystąpienia sił wyższych czy też anulacji wycieczki przez biuro podróży, odzyskasz 100% wpłaconych środków. Dodatkowo w ramach Gwarancji otrzymasz możliwość wyboru innej wycieczki w ciągu 365 dni. Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne. Rezerwuj wakacje na FLY.PL i spokojnie czekaj na wymarzony urlop! Sprawdź regulamin Gwarancji»

Gwarancja najniższej ceny

gzonasFLY.PL to pewność najlepszych ofert, ale przede wszystkim najniższych cen! Codziennie, innowacyjne technologie umożliwiają naszym ekspertom porównanie tysiąca ofert, aby ceny, które prezentujemy zawierały wszystkie opłaty i uwzględniały przysługujące Ci rabaty i zniżki.  Jeżeli znajdziesz tę samą ofertę, na innym portalu, w niższej cenie, Fly.pl zwróci Ci podwójną różnicę w cenie oraz dodatkowo dostaniesz od nas bon na 200 zł na kolejne wakacje. Dla FLY.PL Ty jesteś najważniejszy, a najlepsze podróżowanie to mądre podróżowanie, dlatego dbamy o Twoje finanse.

Zaufanie Klientów i ochrona danych

Rzetelność FLY.PL potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty od partnerów handlowych, ale naszym największym sukcesem są dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, których co roku wysyłamy na wymarzone wakacje. Z nami możesz czuć się bezpiecznie. Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas szczególnie ważna. Posiadamy odpowiednie certyfikaty zabezpieczające transakcje, tak abyście mogli spać spokojnie. Obliczyliśmy, że przez dziewięć lat istnienia FLY.PL, Klienci okrążyli z nami Ziemię ponad stokrotnie! Dziękujemy tym, którzy od lat korzystają z naszych usług i zapraszamy do kolejnych podróży z FLY.PL.

Bezpieczeństwo transakcji

Jesteśmy liderem na rynku turystycznym, dlatego wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo. Nasi pracownicy systematycznie odwiedzają hotele i sprawdzają kierunki wakacyjne, abyś czuł się komfortowo. Sprzedajemy wyłącznie oferty objęte gwarancją ubezpieczeniową, a protokół SSL/HTTPS zapewnia Ci prywatność podczas przeglądania ofert. Co więcej, każdy z naszych klientów, może wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub zwiększyć, za niewielką opłatą, podstawowy zakres polisy. Dzięki nam Twoja uwaga może być poświęcona na przeglądanie, porównywanie i rezerwowanie wymarzonego urlopu! Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Członek Polskiej Izby Turystyki

pit-136x51-min

FLY.PL jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, która skupia najważniejsze i największe biura podróży, agencje turystyczne czy towarzystwa ubezpieczeniowe. Certyfikat przyznany przez PIT to synonim solidności, profesjonalizmu i usług na najwyższym poziomie.

Punkty PAYBACK

Od początku działalności jesteśmy oficjalnym partnerem PAYBACK – największego multipartnerskiego programu lojalnościowego w Polsce. Tylko u nas, za każde wydane 2 PLN otrzymasz jeden punkt PAYBACK. To nie wszystko! Punkty zebrane u nas i u innych partnerów możesz wymienić na cenne nagrody lub atrakcyjne kupony rabatowe do wykorzystanie na FLY.PL. Letni wypoczynek w Grecji to nawet 5 000 punktów PAYBACK, które możesz przeznaczyć na kupon do wykorzystania na egzotyczną podróż w sezonie zimowym! Zbierasz i wymieniasz – z nami wszystko jest proste.

Rezerwuj tak, jak lubisz!

Na FLY.PL to Ty decydujesz, jaki sposób rezerwacji jest dla Ciebie najdogodniejszy. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami telefonicznie, wysłać wiadomość przez FLY.PL lub samodzielnie wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej. Wyślesz zgłoszenie online czy zadzwonisz – wybór należy do Ciebie! Co więcej – możesz to zrobić w każdej chwili – przez 7 dni w tygodniu, bez konieczności wychodzenia z domu! FLY.PL umożliwia Ci natychmiastową rezerwację – w najlepszej cenie. Dla Twojej wygody otworzyliśmy tradycyjne biuro, zlokalizowane w centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 42. Rezerwuj, tak jak lubisz i ciesz się nadchodzącym wypoczynkiem.

FLY.PL w liczbach

Podróżowanie to RADOŚĆ. Nasi eksperci sprawdzili dla Ciebie 4 527 hoteli, spędzając w podróży 2 375 dni. W sezonie pracuje dla Ciebie 57 par oczu i 570 palców. Nasz rekord to 684 oferty – wysłane jednego dnia!

Nie musisz wychodzić ze swojego domu ani biura – my przez Internet jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie zorganizować wypoczynek np. dla mieszkańców Szczecina i Rzeszowa.

Niech uśmiech gości na Twojej twarzy zawsze podczas podróży z FLY.PL.

Dane firmy

Fly.pl Sp. z o.o.

ul. Nowogrodzka 42
00-695 Warszawa
tel. 22 255 06 06
info@fly.pl

Dane handlowe

NIP 7010057382
REGON 140848782
KRS 0000277164
Sąd Rejonow dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 1 001 000,00 zł.
Serwis jest obsługiwany jest także przez Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., spółkę która wykorzystując doświadczenia pracowników i współpracowników fly.pl, prowadzi działalność jako przedsiębiorca turystyczny.

Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Nowogrodzka 42
00-695 Warszawa
tel. 22 255 06 06
info@fly.pl

Dane handlowe

NIP 7010891205
REGON 381746170
KRS 0000756308
Sąd Rejonow dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy
Już wkrótce zaprosimy Państwa do nowego serwisu.