Szanowni Państwo, 

  Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Marokańska Przygoda”. 

   

  1. Pierwsze miejsce - Wycieczka lotnicza do Maroka dla 2 osób

  Pani Aneta 

  Hildegarda siedziała w pokoju stołowym już od kilku godzin. Przy słabym świetle lampy naftowej starannie cerowała zdarte skarpety męża i swoje delikatne pończochy. Hubert był wyraźnie zdenerwowany. Dodatkowo negatywne emocje potęgował fakt, iż miał do wykonania pewną czynność... W ciemnym kącie pokoju, tuż za kredensem miał już przygotowane stanowisko do pracy. Żona przydzieliła mu zacne zdanie: \"Weź z farelki te wysuszone bułki i zetrzyj je na najdrobniejszych oczkach tarki\". Wiedział, że będzie musiał to zrobić, dlatego pokornie sięgnął po piętkę bułki wrocławskiej i z nutą żalu nieśmiało szepnął: - Najdroższa, jak długo? Ile jeszcze będziemy odkładać na twoje wymarzone wakacje? - Nie pyskuj Hubercie! Wiesz przecież, że tak trzeba! - Hildegarda po raz kolejny machnęła Hubertowi pod nosem ofertami z Fly.pl - Rozejrzyj się dookoła, spójrz na ściany naszego domu. Tynk i farba odpadają, ale wszędzie leżą ulotki i fotografie z marokańskimi krajobrazami. - Oh to nieuczciwe Hubercie! ja Ci nie wypominam Twoich słabości i szalonych porywów serca. Zażyczyłeś sobie groch z kapustą na kolację to ci pozwoliłam ugotować. - Hildegarda uderzyła pięścią w blat stołu tak mocno, że igły pospadały na zimę i bezpowrotnie utkwiły w szczelinach dziurawej podłogi. - Ukochana, już dobrze, nie unoś się, dla Ciebie wszystko! - Hubercie, niczego nie pragnę bardziej aniżeli tego wyjazdu do Maroko. Tylko ta jedna wycieczka, ostatnia przygoda i zaczniemy normalnie żyć. Widziałam ciekawe oferty na Fly.pl, ach marzę o Agadir! O dniach mieniących się tęczowymi barwami i nocach rozbrzmiewający arabskimi dźwiękami. Jak się uda, to obiecuję ci, że włączymy prąd i będzie jak dawniej...

   

  2. Drugie miejsce - Bon o wartości 500 zł na wycieczkę z FLY.PL:

  Pani Paulina 

  Chcę odwiedzić Maroko, bo kocham: - podziwiać feerię kolorów, jak w kopczykach aromatycznych przypraw na gwarnym suku czy na wielobarwnej, ręcznie zdobionej ceramice, - targować się o rabaty nie tylko w Rabacie, - eksplorować tajemnicze zakątki, jakie skrywają wiekowe mediny, czasem przeciskając się w wąskiej uliczce obok przechodzącego osiołka, - poznawać bliżej inną kulturę i religię, odwiedzając efemeryczne wnętrza mieniących się mozaikami, imponujących meczetów, - ulegać magii kuglarzy, bardów i zaklinaczy węży na pełnym zagadek placu Dżemaa el-Fna w Marrakeszu, - odkrywać tajemnicę smaku, jaką skrywają gliniane stożki tażinów, - przymierzać (jak to kobieta) zachwycające dżellaby połyskujące złotem misternych haftów, by przez chwilę poczuć się jak księżniczka z Baśni tysiąca i jednej nocy, - śmiać się na widok przezabawnych kózek, które przesiadują na drzewach, - plażować u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego w słonecznym Agadirze, gdzie złocisty piasek i błękitna woda zapraszają do wypoczynku, - pięknieć dzięki dobroczynnemu działaniu słynnego oleju arganowego i wizytom w kojących wnętrzach hammamu, - cieszyć oczy cudami natury, jak tęcza rozpościerająca się nad wodospadami Ouzoud czy majacząca na horyzoncie sylwetka majestatycznych gór Atlas, - pić herbatę, a ta z miętą i cukrem ma smak prawdziwej marokańskiej serdeczności i gościnności, - kolekcjonować cudowne wspomnienia, których w Maroko można zaznać bez liku!

   

  3. Trzecie miejsce - Bon o wartości 250 zł na wycieczkę z FLY.PL

  Pani Monika 

  Tak mnie natura obdarzyła, że mam lekkiego zeza, choć wolę określenie, że \"ucieka mi oko\" ;). Pamiętam od małego jak na każdym zjeździe rodzinnym moje 3 ciotki wałkowały i wałkują do dziś głupie powiedzenie: "Jedno oko na Maroko, a drugie na Kaukaz". Jak zobaczyłam u Was konkurs to pomyślałam - przeznaczenie ! Całe życie to Maroko i Maroko, a ja na oczy go nie widziałam, choć jak ciotki powiadają patrzę na nie non-stop. Wypadałoby je odwiedzić i zrobić potem rodzinny zjazd ! To by ciocie sobie pogadały i się pośmiały. Na szczęście mam duży dystans do siebie 🙂

   

  Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i w najbliższych dniach skontaktujemy się z nimi w celu przekazania szczegółów dotyczących nagród. 

  Pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie przesłane zgłoszenia były na naprawdę wysokim poziomie i komisja konkursowa długo debatowała nad ostatecznym kształtem wyników!

   

  Wszyscy uczestnicy konkursu jeszcze w tym tygodniu otrzymają od nas mailowo bony wakacyjne! 

   

  Pozdrawiamy, 

  Zespół FLY.PL

  Zainspiruj się Maroko! Zobacz polecane oferty do Maroko.

  Zwiedzaj Maroko

  Rodzinnie

  Golf w Maroko

  Last Minute