Angielska esencja

  1. Anglia
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  1 899
  Cena za wszystkich 3 798
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Bolesławiec
  11-07-20201899 złNajtaniej! (7 dni/4 noce)
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  1899 punktów PAYBACK
  11Lipca 2020
  Wyjazd
  Bolesławiec
  Okmiany 1B koło Bolesławca, stacja paliw
  Przyjazd
  16Lipca 2020
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Najpopularniejsze
   • Bez paszportu

   Opis organizatora:

   Kraj

   WIELKA_BRYTANIA

   Opis

   Big Ben i Tower Bridge w Londynie - Windsor - symbol monarchii - Oxford - słynny
   uniwersytet - Stonehenge - tajemniczy krąg - Południk 0° w Greenwich

   Program

   1 dzień:
   Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. W trakcieprzejazdu planowane są krótkie postoje im przerwa naposiłek.
   2 dzień:
   Podróż przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. Przyjazddo Calais. Przeprawa promowa Calais - Dover lubprzejazd Eurotunelem. Przyjazd do Londynu. Zakwaterowaniew hotelu, nocleg.
   3 dzień:
   Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu, gdzie odwiedzimyOpactwo Westminster - od 1066 roku miejscekoronacji królów angielskich i zobaczymy zmianę wartyprzed St. James Palace. Przejdziemy pod budynki parlamentu(Houses of Parliament) ze słynnym zegaremBig Ben, ulicą Whitehall do ParliamentSquare, DowningStreet nr 10. Następnie spacer pod pałac Buckingham,wizyta w TwierdzyTower i Katedrze św. Pawła z drugą,co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości).Zobaczymy także most zwodzony Tower Bridge – wizytówkęLondynu. Przejście Mostem Milenijnym wkierunku Teatru Elżbietańskiego „The Globe Theatre”, anastępnie wzdłuż Tamizy w kierunku słynnego „LondonEye”. Panorama miasta z „lotu ptaka”. Czas wolny. Powrótdo hotelu na nocleg.
   4 dzień:
   Po śniadaniu przejazd do Windsoru – symbolu monarchiii największego zamieszkiwanego zamku naświecie. Zwiedzanie Pałacu Królewskiego, czas wolny.Następnie udamy się do Oxfordu – miasta uniwersyteckiegoz najbardziej znaną uczelnią na świecie – OxfordUniversity. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem:Christ Church College (znany z filmów o HarrymPotterze) oraz Sheldonianheatre (miejsce rozdawaniadyplomów uniwersyteckich). W czasie wolnym możliwośćspaceru pod Magdalen College lub UniversityCollege, RadcliffeCamera, Bodleian Library. Na zakończeniednia przejazd do megalitycznego, kamiennegokręgu w Stonehenge - jednego z najsłynniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii.Powrótdo hotelu na nocleg.
   5 dzień:
   Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu i kontynuacjazwiedzania. W programie: British Museum– zimponującą kolekcją eksponatów pochodzących zewszystkich stron świata oraz Galeria Figur WoskowychMadame Tussaud. Początki galerii sięgają 1802 r., gdyMadame przybyła do Londynu z odlewami głów zgilotynowanychfrancuskich arystokratów. Dziś w galeriimożna obejrzeć bogaty zbiór woskowych figur wielusławnych osób. Spacer po mieście: słynna ulica handlowaOxford Street, Chinatown, place PiccadillyCirrusi Trafalgar Square z Galerią Narodową – gdzie znajdujesię jedna z największych na świecie kolekcji dzieł sztukim.in.: Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Rubensa,Rembrandta, Van Gogha czy Picassa. Czas wolny. Powrótdo hotelu na nocleg.
   6 dzień:
   Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd komunikacjąmiejską do centrum Londynu. Rejs statkiemz Westminster Pier do Greenwich. Spacer po parku,zwiedzanie królewskiego obserwatorium astronomicznegooraz wizyta na południku 0°. W godzinach popołudniowychwyjazd w drogę powrotną do kraju. Przeprawapromowa lub przejazd Eurotunelem.
   7 dzień:
   Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

   Program fakultatywny

   - London Eye ok. 30 GBP,
   - Madame Tussaud’s ok. 25 GBP.

   Zakwaterowanie

   4 noclegi w hotelach lub pensjonatacho standardzie **/*** na terenie Londynu (strefa 5lub 6). Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

   Wyżywienie

   4 śniadania.

   Transport

   Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.

   Ubezpieczenie

   Signal Iduna S.A.
   Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
   Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

   Uwagi praktyczne

   Podana kwota na realizację programu może ulec zmianiei jest rozliczana przez pilota. Koszty pobierane zacałą grupę (np. lokalnych przewodników) są dzielone nawszystkich uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektachmuzealnych i centrach historycznych. Kolejnośćrealizacji programu może ulec zmianie. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowaneprzez pilota – cena posiłku ok. 15-25 GBP.
   Obowiązkowonależy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczyobywateli UE) lub paszport.
   Cena podstawowa dotyczywyjazdów z Katowic, Gliwic, Opola, Wrocławia, Legnicyi Bolesławca. Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowościw Polsce podane są w rozkładzie jazdy. Przejazd:Wrocław – Londyn (ok. 1400 km) - ok. 20 godz.
   Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 3100 km.
   W celu korzystania z gniazdek elektrycznych należyzabrać ze sobą wtyczki przejściowe.
   Informacja o cenie:

   Cena nie obejmuje

   - kosztów realizacji ponoszonych przez uczestnikapodczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanychobiektów, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacjąmiejską, system Alma Tour Guide.Koszt - ok. 190 GBP ,
   - programu fakultatywnego.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz