Kraina Klonowego Liścia

  1. Kanada
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  13 161
  Cena za wszystkich 26 322
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Warszawa
  26-05-2020 ( 13 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  13161 punktów PAYBACK
  WAW26Maja 2020YTZ
  Wylot
  Warszawa - Okęcie
  Przylot
  Toronto
  Długość lotu: 09:30:00
  WAW8Czerwca 2020YTZ
  Przylot
  Warszawa - Okęcie
  Wylot
  Toronto
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Opis organizatora:

   Kraj

   KANADA

   Opis

   DZIEŃ 1 Wylot
   Możliwy lot z przesiadką. Przylot do Toronto. Transfer do hotelu położonego w Calgary.
   DZIEŃ 2 Calgary - Park Narodowy Banffa
   Po śniadaniu wyjeżdżamy na zwiedzanie miasta. Od mieściny zajmującej się rolnictwem i wypasem bydła, dzięki odkryciu ropy naftowej, Calgary przemieniło się w przepiękną, nowoczesną metropolię. To tam co roku w lipcu odbywa się słynne rodeo Calgary Stampede. Zwiedzimy Park Olimpijski oraz halę Saddledome. Popołudniu pojedziemy do Parku Narodowego Banff - bramy do majestatycznych Gór Skalistych. Dziewiczego piękna Banff nie da się zapomnieć. Dzień zakończymy noclegiem w Canmore.
   DZIEŃ 3 Park Narodowy Banff- Jezioro Louise - Lodowiec Columbia - Jasper
   Dzień rozpoczniemy od chwili relaksu nad turkusowym jeziorem Louise. Następnie udamy się na tereny przyległe do lodowca Columbia, z których będziemy mogli podziwiać majestat "szklanej" góry. Dla chętnych mamy propozycję w postaci opcjonalnej wycieczki specjalnym pojazdem terenowym przystosowanym do jazdy po terenach lodowca. Kolejnym niesamowitym cudem natury tego dnia będzie Park Narodowy Jasper, który kryje w sobie niezliczoną ilość ośnieżonych wąwozów, bajeczne jeziora oraz bujną roślinność. Zapraszamy do skorzystania z wycieczki opcjonalnej - spływu rzeką Athabasca. W godzinach popołudniowych zrobimy szybką przejażdżkę widokową po mieście Jasper, by ostatecznie udać się do hotelu na nocleg.
   DZIEŃ 4 Park Narodowy Jasper - Góra Robson- Kamloops
   Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd z Jasper w kierunku Góry Robson, najwyższego szczytu kanadyjskich Górach Skalistych . Pojedziemy autostradą Yellowhead, która ciągnie się wzdłuż rzeki Thompson wśród spektakularnych widoków na góry Monashee. Tego wieczoru nocujemy w Kamloops
   DZIEŃ 5 Kamloops - Vancouver
   Ten dzień rozpoczniemy śniadaniem i wykwaterowaniem z hotelu. Do Vancouver pojedziemy wzdłuż wybrzeża Pacyfiku. Po drodze będziemy mieli okazję zobaczyć jak zmienia się środowisko naturalne wraz z każdym pokonywanym kilometrem- od pustynnych widoków po bujną zieleń. Po przyjeździe do Vancouver wybierzemy się na panoramiczną wycieczkę, na której odwiedzimy między innymi: Stanley Park, Gastown, Chinatown oraz zobaczymy inne znane miejsca. Późne popołudnie przeznaczymy na zakupy i rozrywkę na Robson Street. Przejazd do hotelu na nocleg.
   DZIEŃ 6 Vancouver - Victoria - Vancouver dzień wolny w Vancouver lub wycieczka opcjonalna.
   Dziś zwiedzanie wyspy Vancouver. Po dopłynięciu promem do stolicy wyspy - Victorii odwiedzimy słynne Ogrody Butchart, port miejski, plac Bastion i park Thunderbird. Po powrocie do Vancouver czeka nas transfer na lotnisko, z którego polecimy do Toronto.
   DZIEŃ 7 Toronto - Niagara Falls (miasteczko kanadyjskie)Po porannym przylocie od razu udamy się na czterogodzinną wycieczkę objazdową po Toronto (opcjonalnie wjazd na CN Tower). Następnie przejedziemy w stronę urokliwego Niagara Falls. To niesamowite miejsce zostało utworzone przez roztopioną wodę z lodowca Wisconsin ponad 12 000 lat temu i znajduje się na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Przejazd na nocleg w okolicy Niagara Falls. Dla chętnych wycieczka opcjonalna - kolacja w Skyline Tower.
   DZIEŃ 8 Wodospad Niagara - Kingston - Gananoqe
   Po śniadaniu czeka nas podziwianie zapierającego dech w piersiach Wodospadu Niagara. Opcjonalnie, dla chętnych, możliwy rejs "Hornblower Cruise oraz przelot nad wodospadem. Następnie w drodze do Gananoqe, przejedziemy przez Kingston - stolicę Kanady z czasów kolonialnych.
   DZIEŃ 9 Gananoqe - Montreal
   Tego dnia czeka na nas niesamowity widok Krainy Tysiąca Wysp. Tworzy go ponad 1800 wysp i wysepek leżących na Rzece św. Wawrzyńca, z których największą ma powierzchnię ponad 100 km2. Aby być uznaną za wyspę, każda z nich musi spełniać trzy warunki: musi być większa niż 6 stóp kwadratowych, musi na niej rosnąć przynajmniej jedno drzewo oraz przez cały rok musi znajdować się nad powierzchnią wody. Na wielu z wysp wybudowane zostały przepiękne wille. Przez tę spektakularną krainę przebiega granica pomiędzy USA i Kanada?. Krajobraz ten można także podziwiać podczas godzinnego rejsu statkiem (wycieczka opcjonalna). Następnie czeka nas przejazd w kierunku Montrealu. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.
   DZIEŃ 10 Montreal - Quebec
   W godzinach porannych rozpoczniemy zwiedzanie Montrealu. To drugie co do wielkości miasto Kanady, ważny ośrodek kulturalny francuskojęzycznej części kraju. Montreal położony jest na dwóch wyspach u zbiegu Rzeki św. Wawrzyńca i Ottawy. Ciekawostką jest podziemne miasto, szczególnie popularne w zimowych miesiącach. Składają się na nie: system metra, podziemne pasaże handlowe oraz restauracje. Opuszczając Montreal udamy się do malowniczego Quebecu - miasta o europejskiej atmosferze, pełnego brukowanych uliczek i kameralnych sklepów. Zwiedzimy stare miasto otoczone przez mury obronne, jedyne w Ameryce Północnej na zachód od Meksyku. Przejazd do hotelu na nocleg.
   DZIEŃ 11 Quebec czas wolny lub wycieczka opcjonalna
   Po śniadaniu czas wolny można spędzić na zwiedzaniu. Koniecznie należy zobaczyć hotel Cha?teau Frontenac, który dominuje nad panoramą miasta. Można wybrać się do Muzeum cywilizacji, zwiedzić Cytadelę, a także skosztować pysznych naleśników. Dla chętnych proponujemy wycieczkę opcjonalną: rejs statkiem i oglądanie wielorybów. Nocleg w Quebecu
   DZIEŃ 12 Quebec - Ottawa
   Dziś po śniadaniu wyjedziemy do Ottawy - pięknego miasta, pełnego pereł architektury, muzeów oraz klimatycznych uliczek i restauracji. Chwalona i uznawana za jedną z najpiękniejszych stolic świata - Ottawa kusi wydarzeniami kulturalnymi, doskonałymi miejscami na piesze wędrówki, czy też spływami kajakowymi. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Nocleg w Ottawie.
   DZIEŃ 13 Ottawa - Toronto
   Po śniadaniu udamy się do Toronto. Popołudnie to najlepszy czas na ostanie zakupy i spacer po kanadyjskich ulicach, a także na naleśniki z syropem klonowym i krótkie podsumowanie wyprawy. Nocleg w Toronto.
   DZIEŃ 14 Powrót
   Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.
   *Program wycieczki jest ramowy ( orientacyjny ) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Promocje oferty nie łączą się.
   Paszport musi być ważny przez minimum 6 miesięcy od daty powrotu!

   Cena zawiera

   Przelot, program zwiedzania według oferty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, wyżywienie według zarezerwowanej oferty (BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje), opiekę polskojęzycznego rezydenta, opłaty lotniskowe, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu oraz choroby przewlekłe.

   Cena nie zawiera

   Kosztu wizy USA i rejestracji wjazdu do Kanady, kosztu realizacji programu, biletów wstępu, przewodnika 220 USD od osoby (płatne na miejscu), pakietu wycieczek opcjonalnych - 999 PLN, przelot nad wodospadem Niagara - 580 PLN od osoby, wycieczka po lodowcu Jeepami - 629 PLN od osoby, oglądanie wielorybów - 449 PLN od osoby, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 240 PLN od osoby oraz ewentualnych opłat klimatycznych według lokalnych przepisów.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz