Naturalnie Piękna Kanada

  1. Kanada
  2. Wyc. Objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  -14%12359
  10 539
  Oszczędzasz: 1 820 zł/os.
  Cena za wszystkich 21 078
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Warszawa
  22-05-202010539 złNajtaniej! ( 8 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  10539 punktów PAYBACK
  WAW22Maja 2020YYC
  Wylot 06:00
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 13:25
  Calgary
  Długość lotu: 09:30:00
  WAW30Maja 2020YVR
  Przylot 16:25
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 17:40
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Opis organizatora:

   Region

   Kanada / Kanada

   Opis oferty:

   Calgary • Park Narodowy Banff • Jezioro Louise • Jezioro Moraine • Jezioro Peyto • Jezioro Bow• Rzeka Saskatchewan • Lodowiec Athabasca • Park Narodowy Jasper • Kanion Maligne • Jezioro Medicine • Lodowiec Stutfield • Wodospad Helmcken • Cache Creek • Jezioro Lillooet • Jezioro Duffey • Jezior Seton • Jezioro Kamloops • Capilano Suspension Bridge• Victoria • Vancouver Cuda przyrody, nieziemskie krajobrazy Kraju Klonowego liścia. Na trasie 9 jezior, 3 lodowce, 2 parki narodowe, strzeliste szczyty kanadyjskich Gór Skalistych, a także 2 metropolie: Calgary i Vancouver oraz Victoria, piękna stolica prowincji Kolumbia Brytyjska. Odkryj naturalne piękno Kanady! Trasa w Kanadzie: ok. 1425 km.

   1. dzień.

   Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Kanady. Przylot do CALGARY. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

   2. dzień. calgary

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do centrum CALGARY, największego miasta prowincji Alberta. Wizyta na Wzgórzu Scotsmana, skąd roztacza się panorama miasta, następnie wjazd na wieżę obserwacyjną Calgary Tower o wysokości 191 m, z widokiem 360 stopni na Calgary. Spacer Stephen Avenue, główną ulicą handlową miasta, z restauracjami, barami i pubami. Następnie Park Stampede, gdzie odbywa się najsłynniejszy festiwal rodeo w Kanadzie, spacer przed gmach ratusza. Wizyta w ogrodach Devonian z bogatą kolekcją tropikalnych roślin. Przejazd w kierunku Parku Narodowego Banff malowniczą trasą przy słynnych hoodoos - formacjach skalnych w kształcie kolumn, wodospadach Bow, następnie Tunnel Mountain Drive z widokiem na Dolinę Rzeki Bow i słynny Banff Spring Hotel, zbudowany na wysokości 1414 m n.p.m. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

   3. dzień. park narodowy banff - jezioro louise - jezioro moraine - jezioro peyto - jezioro bow - rzeka saskatchewan - lodowiec athabasca

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w PARKU NARODOWYM BANFF, którego krajobrazy należą do najpiękniejszych na kontynencie północnoamerykańskim. Przejazd do JEZIORA LOUISE, które jest jednym z najsłynniejszych i najpiękniejszych jezior parku. Jego turkusowo-zielona tafla pięknie kontrastuje z surowym tłem lodowca Victoria. Dalej trasa prowadzi nad JEZIORO MORAINE w Dolinie Dziesięciu Szczytów, otoczone majestatycznymi górami, z turkusowo-błękitną wodą. Postój nad JEZIOREM PEYTO, uważanym za jedno z najpiękniejszych jezior świata i JEZIOREM BOW, położonym na wysokości 1920 m n.p.m. Popołudniu przejazd wzdłuż RZEKI SASKATCHEWAN oraz pola firnowego Columbia. Wjazd SnoCoachem na szczyt LODOWCA ATHABASCA. Droga od Jeziora Louis do wrót Parku Narodowego Jasper jest jedną z najbardziej malowniczych tras górskich świata. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

   4. dzień. park narodowy jasper - kanion maligne - jezioro medicine - lodowiec stutfield

   Śniadanie. Wyjazd z hotelu na całodzienną wizytę w PARKU NARODOWYM JASPER. Został on utworzony w 1907 r., zajmuje powierzchnię 10878 km² i obejmuje wschodnią część Gór Skalistych. Można tu podziwiać niezwykłe góry, lśniące jeziora, majestatyczne widoki, głębokie wąwozy i rozległe doliny. Zwiedzanie parku: KANION MALIGNE, którego głębokość dochodzi do 54 m i JEZIORO MEDICINE, najdłuższe naturalne jezioro Gór Skalistych. Przejazd u podnóża imponującego LODOWCA STUTFIELD. Późnym popołudniem powrót do hotelu, nocleg.

   5. dzień. wodospad helmcken

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd autostradą, biegnącą u podnóża Mount Robson (3954 m n.p.m), najwyższego szczytu kanadyjskiej części Gór Skalistych. Tutaj następuje zmiana czasu o jedną godzinę wstecz! Postój przy WODOSPADZIE HELMCKEN na rzece Murtle. Czwarty najwyższy wodospad Kanady spada 141-metrową kaskadą do kanionu położonego poniżej. Miejsce to zostało odkryte w 1913 r. i nazwane tak na cześć Johna Sebastiana Helmckena, który przyczynił się do przyłączenia Kolumbii Brytyjskiej do Kanady. Przejazd do hotelu w Sun Peaks, zakwaterowanie, nocleg.

   6. dzień. cache creek - jezioro lillooet - jezioro duffey - jezioro seton - jezioro kamloops

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez miasteczko CACHE CREEK, położone nad rzeką Bonaparte. Jego nazwa związana jest z handlem futrami - tak nazywano skrytki do przechowywania futer i zapasów żywności. W okresie gorączki złota osada była ważnym punktem na trasie kolejki transportującej kruszec. Kolejno przystanki na zdjęcia w najbardziej malowniczych miejscach: JEZIORO LILLOOET o długości ok. 25 km, JEZIORO DUFFEY, JEZIORO SETON - słodkowodny fiord, JEZIORO KAMLOOPS, zjawiskowo otoczone z każdej strony stromymi wzgórzami, porośniętymi niską roślinnością. Przyjazd do Whistler. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

   7. dzień. capilano suspension bridge - victoria

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Parku Capilano. Spacer po CAPILANO SUSPENSION BRIDGE. Ten słynny wiszący most jest najpopularniejszą atrakcją północnego Vancouver. Zbudowany w 1889 r. liczy 137 m długości i wisi na wysokości 70 m nad rzeką Capilano. Idąc trasą Treetops Adventure, podziwiać można wspaniałą roślinność m.in. jodły Douglasa. Przejście Cliff Walk - kładkami zawieszonymi na wysokości 30 m. Zwiedzanie Totem Park, gdzie zgromadzono imponującą kolekcję indiańskich totemów. Następnie przejazd do portu w Tsawwassen, przeprawa promowa na wyspę Vancouver. Przejazd do VICTORII - stolicy prowincji Kolumbia Brytyjska, o której mówi się, że jest bardziej angielska niż Anglia, co widoczne jest w architekturze, fladze i bardzo popularnych herbaciarniach. Jej nazwa, podobnie jak nazwa prowincji, związana jest z angielską królową Wiktorią. Panoramiczne zwiedzanie: historyczny Empress Hotel, urzekający Inner Harbour, budynek Parlamentu, Beacon Hill Park - ogrody ze szlakami spacerowymi wśród pięknej roślinności, Thunderbird Park z kolekcją indiańskich totemów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

   8. dzień. vancouver

   Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do portu, przeprawa promowa do Tsawwassen. Przejazd do centrum VANCOUVER. Zwiedzanie: Stanley Park, jeden z najwspanialszych parków miejskich na świecie, wyspa Granville nazywana sercem miasta, Queen Elizabeth Park z ogrodem różanym i oranżerią. Następnie Gastown, najstarsza dzielnica stolicy, pięknie odrestaurowana, z urokliwym Placem Klonowym oraz zegarem napędzanym parą wodną, antykwariatami i kawiarniami w stylu staroangielskim, kolorowe Chinatown - jedna z największych chińskich dzielnic w Ameryce Północnej. Dalej Robson Street z doskonałymi restauracjami i licznymi butikami, English Bay, Canada Place, Prospect Point i Lions Gate Bridge. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

   9. dzień.

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

   10. dzień.

   Przylot do Polski.

   Świadczenia:

   8 noclegów w hotelach**/***: 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 8 śniadań • bilety wstępu • przelot: Warszawa-Calgary, Vancouver-Warszawa • przejazd klimatyzowanymi mini-busami i autokarami • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

   Uwagi:

   Obowiązkowe opłaty na miejscu: lokalni przewodnicy i napiwki: ok. 120 CAD.Osoby podróżujące do Kanady drogą lotniczą w ramach ruchu bezwizowego (w tym obywatele RP) muszą posiadać elektroniczne potwierdzenie podróży (Electronic Travel Authorization - eTA). Opłata za eTA i pośrednictwo: 60 PLN/os. Dane potrzebne do uzyskania eTA należy wysłać najpóźniej na 7 dni przed wylotem. Szczegóły w zakładce "Informacje o regionie" lub po dokonaniu rezerwacji w zakładce WYCIECZKA w Strefie Klienta na www.itaka.pl.Należy zabrać ze sobą odpowiednią odzież, m.in.: polar, kurtkę przeciwwiatrową i przeciwdeszczową, czapkę, czapkę z daszkiem, rękawiczki, wygodne buty trekkingowe.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz