Karibea Sainte Luce (ex Karibea Amyris Resort)

  1. Karaiby
  2. Martynika
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  4 934
  Razem (Szczegóły ceny)9 868
  Zapytaj o ofertę
  Warszawa
  20-11-20194934 zł ( 7 dni4934 złNajtaniej! )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  4934 punktów PAYBACK
  WAW20Listopada 2019FDF
  Wylot 13:00
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 17:00
  Fort-de-France
  Długość lotu: 10:00:00
  WAW27Listopada 2019FDF
  Przylot 16:25
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 19:10
  Fort-de-France
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Mapa
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Hotel
   • Basen odkryty
   • Bezpośrednio przy plaży
   • Kurorty nadmorskie
   • Oferty egzotyczne
   Rozrywka
   • Fitness / siłownia

   Opis organizatora:

   Położenie

   Hotel Karibea Sainte Luce jest położony na południowym wybrzeżu Martyniki nad Morzem Karaibskim, ok. 3 km od miasteczka Sainte-Luce i ok. 30 km od lotniska. 

   Plaża

   Ok. 200 m od hotelu.

   Hotel

   Kategoria lokalna 3*,
   Przytulny hotel, wybudowany w typowym karaibskim stylu, składa się z kilku budynków i został częściowo odnowiony w 2015/2016 roku. Tropikalne palmy, bliskość plaży, baseny oraz kreolskie detale w pokojach to najważniejsze atuty tego obiektu.

   Do dyspozycji gości

   Recepcja 24h, lobby, restauracja główna, bar, snack bar, parking, sklep z pamiatkami, fryzjer, pralnia, przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodów.

   Internet

   Wi-Fi w lobby

   Konferencje/incentive

   3 sale konferencyjne

   Sport, rekreacja i rozrywka

   Bezpłatnie: 2 odkryte baseny, leżaki przy basenie, wodny aerobik.
   Odpłatnie:lekcje nurkowania, tenis stołowy, sporty wodne na plaży.

   Dla dzieci

   Mini klub dla dzieci (5 - 11 lat) czynny w sezonie w sezonie wakacyjnym, opiekunka do dzieci (za dodatkową opłatą i na zapytanie).

   Zakwaterowanie

   W hotelu łacznie ok. 298 pokoi.
   Pokoje typu Standard Amandier - ok.18-23 m, w karaibskim stylu, wyposażone: TV-Sat, klimatyzacja, telefon, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosow, balkon.
   Pokoje typu Superior Amyris- ok.30 m, w karaibskim stylu, wyposażone: TV-Sat, Wi-Fi, klimatyzacja, telefon, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosow, balkon. za dodatkową opłatą dostępne pokoje z widokiem na morze lub z aneksem kuchennym (na tarasie).

   Wyżywienie

   BB: śniadania
   HB: śniadania i obiadokolacje. Obiadokolacje w formie bufetu. Przekąski i napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
   HB+: śniadania i obiadokolacje. Obiadokolacje w formie bufetu. Przekąski dodatkowo płatne. W cenie 0,5 litra wody, 0,25 litra wina)
   FB: śniadania, obiady i kolacje. Obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski i napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
   FB+: śniadania, obiady i kolacje. Obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski dodatkowo płatne. W cenie 0,5 litra wody, 0,25 litra wina)
   W okresie Wigilii Świat Bożego Narodzenia i Sylwestra w cenie imprezy slakulowane świąteczne kolacje.

   Informacje dodatkowe

   Obsługa polskojęzyczna na lotnisku: przywitanie i pożegnanie turystów na lotnisku w języku polskim. Pomoc administracyjno-językowa w nagłych wypadkach, problemach i potrzebach (np. w przypadku choroby, problemach hotelowych itp. ) - opcja dodatkowo płatna.
   *Za dodatkowa oplata na miejscu polski przewodnik na wycieczkach ( 20 euro/godzina).
   https://www.karibea.com/en/
   Hotel może poprosić o pokazanie książeczki zdrowia z aktualnym szczepieniami (przede wszystkim na gruźlicę).

   Cena / ważne informacje

   Cena dla oferty z przelotem zawiera: 
   Przelot samolotem rejsowym, w przypadku przelotu Warszawa - Paryż - Martynika - Warszawa przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na d'Orly we własnym zakresie - shuttle bus bezpłatnie z biletem Air France (przy stanawisku odbioru bagażu Klienci pobiearaj bezpłatny voucher na transfer między lotniskami), konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki, w cenie BAGAŻ DUŻU PODRECZNY DO 12 KG (bagaż powyżej 12 kg - do 23 kg za opłatą ok 350pln/os), opłaty lotniskowe, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT., anglojęzyczną obsługę (przywitanie i pożegnanie na lotnisku, pomoc w sytuacjach awaryjnych), Transfer z/i na lotnisko prywatnym samochodem lub mini busem, taxa klimatyczna. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
   15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
   13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
   10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
   Cena nie zawiera
   wycieczek fakultatywnych, w większości hoteli konieczne jest posiadanie karty kredytowej jako kaucja, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych, bagażu powyżej 12 kg (płatny około 350pln), BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France.
   Obsługa na miejscu
   Obsługa w języku angielskimObsługa w języku polskim za dodatkową opłatą.
   Informacje wizowe
   Wiza brak*    Departament zamorski Francji. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Francuskiej do 90 dni jest ważny paszport bądź dowód osobisty.  Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę w przypadku starszych, książeczkowych dowodów osobistych należy zwrócić na aktualność zdjęcia).
   *    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.  
   Cena imprezy zprezlotem uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
   W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

   Karaiby, Martynika - Mapa

   KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
   Legenda:
   Wybrany Hotel  
   Hotel w pobliżu

   Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
   Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz