Francuski Karnawał

  1. Księstwo Monako
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  499
  Cena za wszystkich 998
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Kościan
  28-02-2020 (3 dni/1 noc)
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  499 punktów PAYBACK
  28Lutego 2020
  Wyjazd 17:55
  Kościan
  Parking "U Dodziarza", Krimpen
  Przyjazd 18:00
  Karnawał we Francji
  1Marca 2020
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Opis organizatora:

   Region

   Francja

   Opis wycieczki

      Wycieczka weekendowa śladami największych i najciekawszych karnawałów we Francji - Festiwal Cytryn oraz Karnawał w Nicei (Parada Świateł)! 140 ton potrzebnych jest do stworzenia tego niebywałego Festiwalu w Menton. Każdego roku zachwyca tysiące turystów swoimi oryginalnymi budowlami, które powstały tylko przy użyciu tego owoca. Karnawał ten jest drugim największym po słynnym Karnawale w Nicei wydarzeniem francuskiej Riwiery odbywającym się poza głównym sezonem. Z kolei w tym roku motywem przewodnim Karnawału w Nicei jest "Król Filmu". Karnawał ten słynie przede wszystkim z dużego rozmachu, ponieważ każdego roku wykorzystuje się ponad 20 ton konfetti. Na paradzie można podziwiać duże, nietypowe pojazdy oraz oryginalne figury, które zostały przygotowane specjalnie na to wydarzenie. Dodatkowo cały występ artystyczny wzbogacony zostanie przez formacje taneczne, śpiewaków oraz niebywałą grę świateł. To trzeba zobaczyć na żywo.

   Dopłaty wymagane na miejscu

   • Koszty programowe: 45 euro/os. (koszty organizacyjne, usługa przewodnicka, bilet wstępu na Paradę Świateł, bilet wstępu na Festiwal Cytryn), nie podlega rozliczeniu - płatne u pilota w autokarze.

   Dostępne opcje zakwaterowania

   Zakwaterowanie w Hotelu **/***.
   • pokój 2 osobowy
   • pokój 3 osobowy
   • dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1-osobowy (dopłata)
   *dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego.

   Dopłaty opcjonalne

   • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych
   • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
   • pakiet komfort

   Dodatkowe informacje

   • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
   • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
   • program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz w indywidualnym zakresie w ramach czasu wolnego
   • * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
   • Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
   • dokumenty: dowód osobisty lub paszport
   • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

   Przejazd autokarem

      Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2019, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
   • W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.
   • W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.
   Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?
   • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
   • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
   • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
   • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
   • W autokarach ULTRAPREMIUMklienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
   • Dostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*
   Połączenia antenowe
   •    Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.

   Program ramowy

   1. Dzień
       Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem i całodniowy przejazd do Francji.

   2. Dzień
    Przyjazd do maleńkiego państwa naRiwierze Francuskiej - Księstwa Monaco. Tutaj podczas spaceru zobaczymy Pałac Książęcy a następnie udamy się na Plac Pałacowy. Kolejny punkt programu to wizyta w Katedrze Saint Nicolas, gdzie znajdują się grobowce książąt, a ołtarz został wykonany z czerwonego, pozłacanego orzecha. Następnie przejdziemy ulicamiMonte Carlo, obok znanych na całym świecie kasyn. Czas wolny na zakup pamiątek lub też wypicie aromatycznej kawy.
    Po czasie wolnym udamy się naCytrynową Paradę. W mieście Menton każdego roku od ponad stu lat obchodzony jest wyjątkowy Karnawał, który ze względu na swój oryginalny charakter zdecydowanie wyróżnia się od innych. Jego tradycja sięga końca XIX wieku, to właśnie w tym okresie region zasłynął z produkcji cytryn. Mieszkańcy miasta dla upamiętnienia tamtej chwili postanowili stworzyć wielkie turystyczne święto, którego nazwa powstała na cześć owoców, czyli Festiwal Cytryn. Podczas tego święta w mieście można zobaczyć wielkie monumenty, postacie, czy też różne urządzenia, do budowy których zostały wykorzystane głównie cytryny. Ta niezwykła oraz jakże oryginalna aranżacja miasta, co roku wzbudza wśród turystów ogromny podziw oraz zainteresowanie. Przejazd do Hotelu.

   3. Dzień
       Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do kolejnego, równie urokliwego miasta. Będąc w Nicei spacerkiem udamy się w kierunku najbardziej spektakularnegoKarnawału we Francji, a mianowicieKarnawału Nicejskiego. Zanim jednak tam dotrzemy, zatrzymamy się wzdłuż nicejskiej katedry Notre-Dame, przejdziemy przez barokową część miasta mijając kasyna, galerie, charakterystyczne sklepiki oraz słynną Promenadę Anglików, gdzie będzie czas wolny aż do momentu rozpoczęcia najważniejszej atrakcji wieczoru, czyli Wielkiej Karnawałowej Parady Świateł.
    W poprzednich latach tematem przewodnim karnawału świateł był "Król Kosmosu". Zdjęcia oraz filmy z tego wydarzenia można zobaczyć na naszej stronie. W tym roku tematem imprezy wydarzanie będzie hasło "Król Filmu". Karnawał ten słynie przede wszystkim z dużego rozmachu, ponieważ każdego roku wykorzystuje się ponad 20 ton konfetti. Na paradzie będziemy podziwiać duże, nietypowe pojazdy oraz oryginalne figury, które zostały przygotowane specjalnie na to wydarzenie. Dodatkowo cały występ artystyczny wzbogacony zostanie przez formacje taneczne oraz śpiewaków. Perfekcyjna gra świateł, idealnie skomponowana muzyka oraz oryginalne, błyszczące kostiumy sprawiają, że to widowisko jest jednym z najlepszych Karnawałów na Świecie.
    Po karnawale ruszymy w drogę powrotną do Polski

   4. Dzień
       Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

   Cena obejmuje

   • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, barek, toaleta)
   • opiekę pilota w czasie podróży
   • zakwaterowanie:  1 nocleg w hotelu **/ ***  zlokalizowanym na obrzeżach miasta
   • wyżywienie BB: 1 śniadanie
   • ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)
   • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE (zestawy słuchawkowe)

   Dostępne opcje wyżywienia

   • Śniadania (w cenie; śniadania kontynentalne: pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata)

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz