Fenomenalny Singapur i Wyspy Indonezjii

oferta dostępna

Cena za osobę -19%76896 199

Razem (Szczegóły ceny)12 398

Masz kartę payback?
Dostaniesz 6199 punktów paybacksamolot

15:00:00

14.05.2020
Warszawa - Okęcie
Singapur

23.05.2020
SIN
WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Region

Singapur / Singapur

Opis oferty:

Singapur • Bali: Ulun Danu - Jatiluwih • Tanah Lot • Banjar • Gilimanuk • Jawa: Ketapang • Ijen • Bali • Singapur Singapur, kosmopolityczne miasto-państwo oraz dwie legendarne wyspy Indonezji - Bali i Jawa składają się na bardzo ciekawą, pełną wrażeń wycieczkę opartą na bezpośrednim przelocie samolotem Dreamliner PLL LOT. Singapur imponuje rozmachem, fascynuje połączeniem tradycji z nowoczesnością. Wyspy przyciągają kulturą, tradycyjnymi obrzędami i niezwykłą przyrodą. W znakomicie zaplanowanym i urozmaiconym programie są nieziemskie pejzaże z majestatycznymi wulkanami, wizyty w starożytnych świątyniach, spektakularne tarasy ryżowe, a także chwila relaksu na rajskich plażach Bali. Trasa w Singapurze i Indonezji: ok. 600 km oraz 2 przeloty wewnętrzne.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot Warszawa-Singapur realizowany przez PLL LOT.

2. DZIEŃ. SINGAPUR

Przylot do Singapuru, wieloetnicznego miasta-państwa, którego symbolem są wieżowce ze szkła i metalu oraz wszechobecne posągi Merliona. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. SINGAPUR

Śniadanie. Przejazd przez Dzielnicę Kolonialną, w której strzeliste wieżowce górują nad kolonialnymi budynkami, w okolice posągu Merliona, mitycznego stwora z ciałem ryby i głową lwa. Można tu podziwiać futurystyczną architekturę ośrodka kultury Esplanade i zrobić wyjątkowe zdjęcia. Następnie wizyta w Galerii Miejskiej i spacer ulicą handlową Bugis. Przejazd do jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Singapuru - China Town i zwiedzanie Świątyni Zęba Buddy, gdzie znajduje się pochodząca z Birmy relikwia. Obiad w lokalnej restauracji. Przejazd w okolice najbardziej znanej komercyjnej ulicy w Singapurze - Orchard z ambasadami, ekskluzywnymi galeriami handlowymi i lokalami gastronomicznymi. Czas wolny. Przejazd do niezwykłych Ogrodów nad Zatoką zajmujących ponad 100 hektarów, z futurystycznymi konstrukcjami "supertrees". Niezapomnianym przeżyciem jest widowisko światło i dźwięk. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BALI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko. Przelot do Denpasar na indonezyjskiej wyspie Bali. Transfer do hotelu w okolicy Ubud, malowniczej miejscowości otoczonej polami ryżowymi. Zakwaterowanie, nocleg.

5. DZIEŃ. ULUN DANU - JATILUWIH - TANAH LOT

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd i zwiedzanie świątyni ULUN DANU malowniczo położonej nad brzegami jeziora Bratan. Obiad. Przejazd do wioski JATILUWIH, w okolicy której znajdują się prawdopodobnie najbardziej efektowne tarasy ryżowe na Bali, wpisane na listę UNESCO. Zwiedzanie jednej z najpiękniejszych świątyń balijskich - TANAH LOT. Świątynia leży na skale obmywanej przez wody oceanu i jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc na Bali. Czas wolny przy świątyni. Przejazd do hotelu w okolicy Lovina. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. BANJAR - GILIMANUK - JAWA: KETAPANG

Rano wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu): zaokrętowanie na łodzi i wyprawa w poszukiwaniu delfinów mieszkających w wodach u wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu. Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do BANJAR gdzie znajdują się gorące źródła. Pięknie położone w samym sercu dżungli zachęcają do odprężających kąpieli. Czas wolny. Obiad. Przejazd do GILIMANUK, portowego miasteczka z którego odpływają promy na sąsiednią wyspę Jawę. Przeprawa promowa do KETAPANG. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

7. DZIEŃ. IJEN - BALI

Wcześnie rano przejazd do kompleksu czynnych wulkanów IJEN, którego główną atrakcją są kratery znajdujące się w starej kalderze o średnicy 20 km. Trekking do jednego z nich, gdzie znajduje się jezioro wulkaniczne wypełnione niebywale turkusową wodą. Rejon znany jest również z eksploatacji siarki. Powrót do hotelu na śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do portu i przeprawa promowa na Bali. Obiad. Transfer do hotelu w rejonie Kuta, zakwaterowanie, nocleg

8. DZIEŃ. BALI - SINGAPUR

Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny na plażowanie. Transfer na lotnisko w Denpasar. Przelot do Singapuru. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

9. DZIEŃ. SINGAPUR

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

10. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelach***, 3 w Singapurze, 1 na Jawie, 3 na Bali; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 4 obiady, 1 kolacja; przelot: Polska-Singapur-Polska; przeprawy promowe na Bali-Jawa-Bali; przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, przeloty wewnętrzne: Singapur-Denpasar-Singapur - ok. 300 EUR, napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień.Opłaty fakultatywne: rejs w poszukiwaniu delfinów: ok. 15 EUR.W kompleksie wulkanów Ijen mogą wystąpić niskie temperatury, nocą nawet ok. 10?C. Należy zabrać polar, długie spodnie i wygodne buty trekkingowe.W Singapurze obowiązują liczne restrykcje odnośnie wwożenia określonych towarów pod groźbą grzywny (np. całkowity zakaz wwozu elektronicznych papierosów).Limit bagażu na przelotach wewnętrznych: Singapur-Denpasar-Singapur: bagaż główny - 20 kg, bagaż podręczny - 5 kg.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz