High Grove Homes

oferta dostępna

Cena za osobę 1 961

Razem (Szczegóły ceny)3 922

Masz kartę payback?
Dostaniesz 1961 punktów paybackdojazd własny

02.09.2019

09.09.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Region

Orlando, USA

Opis hotelu

High Grove oferuje wakacyjne domy wakacyjne w bezpiecznej, zamkniętej osadzie. Dziewicze wille znajdują się w doskonałej lokalizacji i są warte swojej ceny.

High Grove jest dogodnie położony na północ od US192 w Stanach Zjednoczonych, zaledwie 15 minut od Walt Disney World® Resort. Posiada doskonałą lokalizację, aby uzyskać dostęp do Interstate 4, która jest głównym korytarzem prowadzącym do centrum Florydy, z dostępem do wszystkich parków rozrywki i nadmorskich kurortów. Dwie minuty od US92 można znaleźć wiele restauracji i sklepów. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Wal-Mart Super Center, które jest prawdziwym faworytem dla kupujących w okazyjnych cenach.

Nasze domy Executive Plus zlokalizowane są w High Grove oraz inspirowane stylem toskańskim, z dobrym wyposażeniem oraz posiadają dachy z beczek i brukowane baseny. Domy mają klimat śródziemnomorski, z charakterystycznym wyglądem, który różni się od zwykłych domów z Florydy. Każdy dom jest klimatyzowany, dobrze wyposażony i przestronny z własnym basenem, oferującym idealną bazę na wakacje.

Ta przytulna okolica oferuje wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi mogą bawić się w pokoju gier lub w swoim własnym kąciku zabaw dla dzieci, a dorośli mogą odświeżyć się i zachować kondycję w sali ćwiczeń lub zrelaksować się w spa. Znajduje się tu także centralny klub ze wspólnym basenem, salą komputerową i salą sportową - świetnym miejscem rodzinnym, w którym ludzie w każdym wieku mogą oglądać telewizory z dużym ekranem i korzystać z książek, gier planszowych, stołów bilardowych i piłkarzyków oraz planszy do gry w rzutki. Bezpłatna kawa i herbata dostępna jest również w klubie.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz