Millennium Knickerbocker

oferta dostępna

Cena za osobę 320

Razem (Szczegóły ceny)640

Masz kartę payback?
Dostaniesz 320 punktów paybackdojazd własny

11:00:00

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:


Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

****

Region

Chicago, USA

Opis hotelu

Nasz hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od słynnej ulicy Rush Street hotel Chicago oferuje stylowe zakwaterowanie z luksusowymi udogodnieniami, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, nieodpartym zapleczem gastronomicznym i wspaniałą obsługą.

Hotel położony jest zaledwie kilka kroków od słynnej ulicy Rush Street, Chicago oferuje stylowe zakwaterowanie z luksusowymi udogodnieniami, nowoczesne udogodnienia na imprezy, urokliwe restauracje i wspaniałą obsługę. Jest to najlepsze miejsce w centrum Chicago, jeśli chodzi o zakupy, restauracje i biznes, w odległości krótkiej podróży od hotelu. Najważniejsze atrakcje Chicago, w tym Water Tower Place, Michigan Avenue, John Hancock Tower i Navy Pier. Hotel znajduje się także w pobliżu muzeów, ponieważ Muzeum Sztuki Współczesnej i Instytut Sztuki w Chicago znajdują się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Millennium Knickerbocker Hotel Chicago organizuje co roku szereg spotkań, imprez i spotkań towarzyskich, oferując oszałamiającą powierzchnię o powierzchni 18 000 m². Słynna Crystal Ballroom ma wbudowany podświetlany parkiet taneczny, a od eleganckiego balkonu po kryształowe żyrandole odbywa się tu wiele ważnych przyjęć weselnych.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz