Południowa Szwecja i Dania

oferta dostępna

Cena za osobę -6%20811 951

Razem (Szczegóły ceny)3 902

Masz kartę payback?
Dostaniesz 1951 punktów paybackautokar

15.06.2019
Płock
Dworzec PKS

SKANDYNAWIA

19.06.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Bez paszportu

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kraj

SKANDYNAWIA

Trasa zagraniczna

(prom 1) Ystad – Ales Stenar – Fotewikens – Malmö – Lund – ok. Helsinborg (1) – Helsingor – Fredensborg – Hillerod –  ok. Kopenhaga (1) – Kopenhaga – Ystad (prom 1)

Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Świnoujścia. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Ystad ok. godz. 23:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Na promie są restauracje, sklepy, bary i dyskoteki. Nocleg. Trasa

ok. 750 km.

Przypłynięcie do Szwecji ok. godz. 06:15. Śniadanie. Wyokrętowanie i przejazd do Ystad. Zwiedzanie miasta, m.in.

kościół Santa Maria Kyrka klasztor Franciszkanów oraz Pilgrandhuset – najstarszy skandynawski dom szachulcowy. Dalsza podróż do Ales Stenar – szwedzkiego Stonehedge, gdzie znajduje się kamienny krąg sprzed 1500 lat. Przejazd nabrzeżem do skansenu Fotewikens z czasów wikingów. Wyjazd do Malmö. Zwiedzanie miasta: spacer po starówce, Ratusz, kościół Św. Piotra, Turning Torso – najwyższy budynek mieszkalny w Skandynawii. Dalsza podróż do Lund – zwiedzanie najstarszej w Skandynawii katedry romańskiej z XII w. Spacer po parku uniwersyteckim. Przejazd do hotelu w okolicy Helsinborg, zakwaterowanie. Kolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa: ok. 220 km.

Śniadanie. Przejazd do duńskiego Helsingor. Zwiedzanie Zamku Hamleta (kazamaty, kaplica). Przejazd do Fredensborga – zwiedzanie (z zewnątrz) letniej rezydencji Królowej Małgorzaty II. Dalsza podróż do Hillerod i zwiedzanie zamku Frederiksborg (komnaty). Frederiksborg Slot – najpotężniejszy zamek Danii zajmuje trzy wyspy położone na malowniczym sztucznym jeziorze. Zamkowe wieże, wieżyczki, szczyty i pokryte patyną, miedziane dachy górują nad miastem Hillerød. Dwie największe atrakcje to złocona Ridder Kapellet (Kaplica Koronacyjna), gdzie w ciągu ostatnich dwóch wieków – gdy zamek był siedzibą królewską – odbywały się koronacje monarchów, oraz potężna Riddersalen (Sala Rycerska) z pięknie  dekorowanym wysokim sklepieniem. Przejazd w okolice Kopenhagi. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa

ok. 150 km.

Śniadanie. Zwiedzanie Kopenhagi, m.in.

Zamek Christiansborg, Parlament, kopenhaska giełda – Borsen,  Nyhavn, Pałac Królewski Amalienborg, fontanna bogini Gefion, pomnik Kopenhaskiej Syrenki, katedra. Czas wolny na deptaku kopenhaskim Strøget.  Spektakularny przejazd 16 km mostem Øresund łączącym Szwecję z Danią. Kolacja (fakultatywnie). Przejazd do bazy promowej w Ystad. O godz. 22:45 rejs nocny do Świnoujścia. Zakwaterowanie w kabinach 4 osobowych wewnętrznych. Wieczór rozrywki, dyskoteka, nocleg. Trasa: ok. 120 km.

Przypłynięcie do Świnoujścia ok. godz. 06:15. Przejazd na śniadanie we własnym zakresie. Powrót do poszczególnych miejscowości. Trasa

ok. 750 km.

Całość trasy

ok. 2000 km.
Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE

•    transport autokarem lub wygodnym busem

•    przeprawy promowe

Świnoujście – Ystad – Świnoujście
•    2 noclegi na promie w kajutach 4-osobowych wewnętrznych w łazienką i wc
•    2 noclegi w hotelach*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
•    4 śniadania
•    opiekę pilota
•    ubezpieczenie Signal Iduna (KL+CP 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
•    TFG (10 zł)

•    pakiet do realizacji programu

120 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne, opłaty za wewnętrzne przeprawy promowe, przejazd mostem Kopenhaga – Malmö, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

•    dopłata do pokoju 1-osobowego

360 zł

•    dopłata do kabiny 1-osobowej

560 zł

•    dopłata do kajuty 2-osobowej

260 zł

•    dopłata do 3 obiadokolacji

600 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.

3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie

autokarem (klimatyzacja, dvd, wc, barek), mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne oraz korzystanie z zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) jest obligatoryjnie płatny u Pilota wycieczki we wskazanej walucie i jest ściśle związany z ilością uczestników na wycieczce. Cena pakietu dotycząca realizacji programu jest kalkulowana przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości Podróżnym minimum 5 dni przed wycieczką w formie trwałego nośnika (e-mail, list). Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Pakiet nie jest rozliczany, a Podróżny otrzymuje dowód zakupu pakietu od Pilota imprezy.
10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
12. Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz