Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji

  Gwarancja 100% zwrotu wpłaconych pieniędzy

  Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji. Oznacza to, że w przypadku ogłoszenia upadłości przez Organizatora, odwołania wyjazdu z powodu wystąpienia sił wyższych czy też anulacji wycieczki przez biuro podróży, odzyskasz 100% wpłaconych środków. Dodatkowo w ramach Gwarancji otrzymasz możliwość wyboru innej wycieczki w ciągu 365 dni. Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne. Rezerwuj wakacje na FLY.PL i spokojnie czekaj na wymarzony urlop! Przejdź do regulaminu Gwarancji »

  Gwarancja obejmuje:

  Korzyści dla Ciebie:

  Ogłoszenie upadłości lub niewypłacalności przez biura podróży

  Gwarancja bezpieczeństwa wpłaconych pieniędzy na wakacje

  Odwołanie wyjazdu przez organizatora z powodu wystąpienia sił wyższych

  Możliwość wyboru innej wycieczki z oferty FLY.PL

  Anulację wycieczki przez biuro podróży

  365 dni na wybranie alternatywnej oferty

  Gwarancja Najniższej Ceny
  Każda rezerwacja dokonana za pośrednictwem biura FLY.PL objęta jest również Gwarancją Najniższej Ceny. Kup wycieczkę na FLY.PL, a jeżeli znajdziesz tą samą ofertę w innym biurze taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę w cenie. Dodatkowo dostaniesz od nas również bon na 200 zł do wykorzystania na kolejne wakacje. Sprawdź regulamin promocji »
  Wszystkie oferty biur podróży w jednym miejscu

  We FLY.PL znajdziesz wszystkie oferty w jednym miejscu. Nie musisz szukać na innych stronach internetowych, nie musisz chodzić do tradycyjnych biur. Wejdź na FLY.PL i wybierz swoje wymarzone wakacje lub skontaktuj się z jednym z naszych wakacyjnych doradców. Przejdź do oferty FLY.PL »