Wycieczki objazdowe 2019

  Wycieczki objazdowe – gdzie jechać? TOP 5

  Aktualności
  Renata Wielgopolanin
  Wycieczki objazdowe to hit ostatnich miesięcy! Które kierunki cieszą się największą popularnością? Przedstawiamy TOP 5 propozycji na wycieczki objazdowe!

  Autokarem i samolotem. Wiosną, latem i jesienią. Wycieczki objazdowe z każdym miesiącem cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Które kraje najchętniej wybieramy? Przygotowaliśmy zestawienie polecanych kierunków na tanie wycieczki objazdowe, które warto wybrać w tym roku.

  #1 Wycieczki objazdowe Włochy

  Wycieczki do Włoch to przebój pośród objazdówek. Najczęściej wybieramy wyjazdy autokarem, choć i podróże samolotem znajdują się na podium najchętniej rezerwowanych kierunków. Swoją popularność Włochy zawdzięczają niezliczonej ilości zabytków i atrakcji, wspaniałym krajobrazom oraz przepysznej kuchni. Dodatkowo na wycieczkę do Italii nie musimy zabierać paszportu. Które objazdówki po Włoszech wybrać? Polecamy przede wszystkim Rzymskie Wakacje, Włochy w Pigułce, Włochy Klasyczne i Skarby Italii. Jeśli chcemy udać się na wycieczkę objazdową samolotem rekomendujemy również wycieczki po włoskim południu oraz Sycylii.

  #2 Wycieczki objazdowe Bałkany (Chorwacja, Albania, Macedonia, Czarnogóra)

  Bałkany to jeden z najciekawszych kierunków dla miłośników historii, przyrody oraz kuchni. Nic dziwnego, że tak często wybieramy objazdówki po krajach bałkańskich. Wśród kierunków podróży największym zainteresowaniem cieszą się ex aequo wycieczki objazdowe do Chorwacji oraz Czarnogóry. Na kolejnych miejscach znajdują się objazdówki po Albanii oraz wciąż nieodkrytej Macedonii. Warto pamiętać jednak, że część programów podróży po Bałkanach łączy zwiedzanie więcej niż jednego kraju, np. Albanii i Macedonii, Czarnogóry, Chorwacji, Serbii i Bośni i Hercegowiny lub Macedonii i Grecji. Z tej kategorii wycieczek polecamy m.in. Bałkańskie Fascynacje, Bałkański Kocioł, Bałkany znane i nieznane.

  #3 Wycieczki objazdowe Turcja

  Turcja to hit wśród kierunków wycieczek objazdowych samolotem. Najchętniej wybieramy się na zwiedzanie tego niezwykłego kraju wiosną i jesienią. Najpopularniejsze objazdówki po Turcji to Wybrzeże Likijskie, obejmujące zwiedzanie m.in. Efezu i Pamukkale oraz Fascynująca Kapadocja, podczas której można zobaczyć niezwykłą krainę. W sezonie letnim dużym zainteresowaniem cieszy się wycieczka objazdowa Orient Express, a zimą Turcja - Magia Orientu. Oba programy obejmują m.in. zwiedzanie Stambułu, Ankary, Bursy i Kapadocji..

  #4 Wycieczki objazdowe Grecja

  Grecja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kierunków na wakacje. Coraz chętniej decydujemy się jednak nie tylko na wczasy w formule All Inclusive i wycieczkę fakultatywną, a na zwiedzanie i poznawanie tego wspaniałego kraju. Najpopularniejsza wycieczka objazdowa do Grecji to Plaże, rejsy i zwiedzanie, dostępna zarówno autokarem, jak i samolotem. Program ten obejmuje m.in. Ateny, Meteory oraz rejs na wysepki Lichdonisia. Polecamy również wycieczkę Bliżej Bogów (Zakynthos, Mykeny, Sparta, Elafonisos i Ateny) oraz Wyspy Eptanisa (Zakynthos, Lefkada, Kefalonia).

  #5 Wycieczki objazdowe Francja

  Wycieczki objazdowe do Francji cieszą się popularnością wśród miłośników zwiedzania, a także wielbicieli zabawy w słynnych parkach rozrywki. Pierwsza grupa osób najchętniej wybiera programy, w których znajduje się odkrywanie atrakcji Paryża. Z wycieczek samolotem polecamy np. Spacer po Paryżu, a z podróży autokarem m.in. Paryż i Zamki nad Loarą oraz Niderlandzkie Smaki i Francuski Szyk, który obejmuje również zwiedzanie Amsterdamu i Brukseli. Osobom z drugiej grupy proponujemy natomiast programy połączone z wizytą w Disneylandzie i Parku Asterixa.

  City Break

  Wycieczki typu City Break to coraz chętniej wybierana forma krótkiego, aktywnego wypoczynku. Wybieramy zarówno kilkudniowe wyjazdy samolotem (np. do Wiednia, Londynu czy Rzymu), jak i autokarem. Z drugiej grupy chętnie decydujemy się na wycieczki na Ukrainę (głównie do Lwowa) oraz Litwę (Wilno, Troki, Kowno) i do Czech (Praga). Więcej informacji o wyjazdach City Break: ❯ Wycieczki City Break na weekendowy urlop

  Wycieczki objazdowe – oferty

  FLY.PL