Lato 2019 – gdzie spędzimy wakacje?

Dokąd wyjedziemy w sezonie Lato 2019, gdzie najchętniej wybieramy wczasy all inclusive i który kierunek jest najlepszy na rodzinne wakacje? Gościem Czwórki była Beata Gizak Ekspert Wakacyjny FLY.PL

IV Forum Promocji Turystycznej

Prezes Fly.pl Grzegorz Bosowski jako ekspert w temacie nowoczesnych metod promocji agentów turystycznych na IV Forum Promocji Turystycznej organizowanym przez portal WaszaTurystyka.pl

Majówka 2018 – najpopularniejsze kierunki

Gdzie Polacy spędzą Majówkę 2018, ile przeznaczają na wiosenne wakacje i gdzie wciąż możemy wyjechać w długi weekend majowy – podaje Rzeczpospolita w oparciu o statystyki Fly.pl. Polecamy artykuł

M. Nykiel o prawach konsumenta

Na antenie Czwórki eksperci z branży turystycznej rozmawiali o niepokojącej sytuacji linii Air Berlin oraz wiarygodności polskich biur podróży. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Mądrze zaplanuj wakacje!

Pamiętajcie, że przed wyjazdem na wakacje, warto zadbać nie tylko o krem przeciwsłoneczny, ale również o dokładne sprawdzenie umowy. Posłuchajcie, co radzą eksperci na antenie Polskiego Radia.

Wakacyjna mapa Polaków

Grecja, Hiszpania, Egipt, Izrael i Bałkany - oto najpopularniejsze kierunki na wakacje! Zobacz wideo, zapoznaj się z opiniami ekspertów i jedź na słoneczne wczasy.

Polsat News - Maciej Nykiel o Majówce 2017

Pogoda za oknem sprawia, że marzycie o wypoczynku na piaszczystej plaży? Majówka to idealna okazja, aby zarumienić skórę przed sezonem. Hiszpania, Grecja, Malta i Cypr na długi weekend majowy.

Czy Egipt to bezpieczny kierunek na wczasy?

Szarm-el Szejk, Hurghada i Marsa Alam to najpopularniejsze egipskie kurorty, które każdego roku przyciągają miliony turystów. Czy Egipt to bezpieczne miejsce na urlop? Zobacz wideo TVN24 BiŚ!

M. Nykiel dla TVN24 BiŚ

Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że linia lotnicza LOT będzie musiała zwrócić koszty zakupu biletu powrotnego, powiększone o koszty postępowania procesowego.

World Tourism Forum Global Meeting 2017

World Tourism Forum, zorganizowane w Stambule, zgromadziło przedstawicieli 25 krajów! Gospodarzem spotkania została grupa OTI Holding, która świętuje 25-lecie działalności firmy. Sprawdź relacje!

Turyści w Barcelonie - M.Nykiel w TVN24

Zapierająca dech Sagrada Familia, tętniąca życiem La Rambla i zimna Sangria — kto z nas nie marzył, aby odwiedzić Barcelonę? Każdego roku 32 miliony turystów przyjeżdża do serca Katalonii.

Gdzie spędzić ferie zimowe 2017?

Szusowanie po ośnieżonym stoku czy wypoczynek na piaszczystej plaży? Maciej Nykiel z FLY.PL podpowiada, gdzie zaplanować ferie 2017. Posłuchaj audycji Polskiego Radia!

Wigilia na egzotycznej plaży?

Kacper Daszke z FLY.PL oraz aktorka Aldona Jankowska rozmawiali w programie Otwarcie Dnia o świętach Bożego Narodzenia spędzonych na…piaszczystej plaży!

Gdzie na wakacje? FLY.PL w TVN 24 BiŚ

Grecja, Hiszpania i Bułgaria - oto ulubione wakacyjne kierunki Polaków. Sprawdź, co na ich temat powiedział Prezes Zarządu FLY.PL, Grzegorz Bosowski, w TVN 24 Biznes i Świat!

Bezpieczne wakacje - FLY.PL w Czwórce

Maciej Nykiel z FLY.PL i podróżniczka Monika Witkowska rozmawiają na antenie Czwórki o bezpieczeństwie turystów oraz kierunkach, które najchętniej wybierzemy na wakacje 2016.

Gdzie Polacy pojadą na wakacje?

Grecja, Hiszpania i Bułgaria to kraje, które będą najchętniej odwiedzane przez Polaków - mówi Maciej Nykiel, dyrektor zarządzający FLY.PL, w TVN 24 BiŚ. Zobacz wideo!

FLY.PL na targach E-Solutions!

W ramach targów E-Solutions zorganizowano forum e-commerce. Chcesz się dowiedzieć, co oznacza pojęcie "omnichannel" i poznać nowości w branży? Zobacz naszą relację! Udane wakacje? Tylko z Fly.pl.