Majówka 2019 – wakacyjne trendy [raport]

Weekend majowy za granicą w 2019 roku Polacy spędzą w Turcji, Grecji, Egipcie, Hiszpanii oraz we Włoszech. Aż co trzeci z nich wybierze wycieczkę objazdową – zobacz raport Ekspertów Fly.pl

Certyfikat od biura podróży Rego-Bis

FLY.PL zostało wyróżnione certyfikatem przez biuro podróży Rego-Bis. Wyróżnienie zostało przyznane za udaną współpracę w sezonie 2018. Bardzo dziękujemy za nagrodę!

Dyplom Agent Roku 2018 od biura Oskar

FLY.PL zostało wyróżnione przez biuro Oskar tytułem Agent Roku 2018 za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i osiągnięte wyniki sprzedaży w sezonie 2018. Dziękujemy!

Fly.pl w projekcie "e-MANAGER" 2018

Projekt „e-MANAGER” to program staży menedżerskich dla najlepszych studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w przedsiębiorstwach związanych z e-biznesem.

Certyfikat Best Award od Prima Holiday

Biuro podróży FLY.PL zostało otrzymało certyfikat Best Award za najlepszą sprzedaż i promowanie marki Prima Holiday w sezonie 2018. Dziękujemy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura!

Grecja na PGE Narodowym – zapraszamy!

Grecka Panorama – największe wydarzenie dla miłośników Grecji, promujące grecką turystykę, kuchnię i kulturę. Zobaczmy się 1-2 grudnia na PGE Narodowym w Warszawie. Odkrywaj Grecję z Fly.pl!

Nagroda Najlepszy Agent e-commerce 2018!

FLY.PL zostało nagrodzone tytułem „Najlepszy Agent e-commerce 2018” przez Grecos Holiday – lidera w organizowaniu wakacyjnych wyjazdów do Grecji. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i statuetkę!

FLY.PL – Wyjątkowy Agent Exim Tours Polska

FLY.PL otrzymało tytuł „Wyjątkowy Agent” za wysoką sprzedaż i wkład w promocję marki w 2018 roku od biura podróży Exim Tours Polska. Bardzo dziękujemy za przyznany dyplom oraz wieloletnią współpracę.

Wyróżnienie od Coral Travel Wezyr Holidays

Biuro podróży Coral Travel Wezyr Holidays nagrodziło FLY.PL statuetką Starway Tourism Awards w kategorii „Portale i Biura Sieciowe” za bardzo dobrą sprzedaż oferty w sezonie 2018. Dziękujemy za wyróżnienie!

Bezpiecznie w Grecji [reportaż z Attyki]

Sprawdziliśmy, jak wygląda aktualna sytuacja w Grecji. Potwierdzamy, można bezpiecznie jechać na wakacje. Jak pożary w Grecji wpłynęły na turystykę? Przeczytaj relację z podróży do Grecji okiem turysty.

Nagroda od Coral Travel Wezyr Holidays

FLY.PL zostało nagrodzone statuetką Starway Tourism Awards za bardzo dobrą sprzedaż oferty Coral Travel Wezyr Holidays w sezonie 2017 w kategorii „Portale i Biura Sieciowe”!

Wyróżnienie od Biura Podróży Sun&Fun

FLY.PL otrzymało dyplom za wzorową, profesjonalną współpracę oraz rzetelną obsługę klienta od Sun&Fun! Bardzo dziękujemy i zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą biura podróży

Raport Polskiej Izby Turystyki 2017

Raport przygotowany przez Polską Izbę Turystyki podsumowuje trendy w sezonie 2017. Jak wskazują badania, Grecja, Bułgaria i Hiszpania to kraje, które odwiedzaliśmy najczęściej!

Dyplom za aktywną sprzedaż od 7islands!

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu dyplomu za aktywną sprzedaż i profesjonalną obsługę klientów od biura podróży 7islands. Dziękujemy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura.

FLY.PL najlepsza w Internecie!

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu nagrody od biura podróży Grecos Holiday dla najlepszego agenta e-Commerce 2016! Dziękujemy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura Grecos.

Starway Tourism Awards dla FLY.PL!

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu nagrody od Coral Travel Wezyr Holidays za najlepszą sprzedaż w sezonie 2016 wśród biur internetowych. Sprawdźcie nowości na sezon 2017!

FLY.PL z nagrodą Mouzenidis Travel

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu dyplomu za najlepszą sprzedaż wycieczek wśród biur internetowych od touroperatora Mouzenidis Travel. Oferta na lato 2017 już w sprzedaży!

Odbierz bon na zakupy we frisco.pl!

Planujecie zakupy? Jesienne porządki? Kolację dla przyjaciół? Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję - odbierz kod rabatowy do wykorzystania w sklepie frisco.pl.

Ostatnie dni najniższych cen!

Przedsprzedaż wycieczek to idealna okazja, aby zaplanować wakacje, wybrać hotel z pełnej oferty i zaoszczędzić, ponieważ organizatorzy proponują nawet 40% rabatu!

Fly’owych Prezentów MOC!

Fly’owych Prezentów Moc to okazja, aby zaplanować wymarzony urlop i skorzystać z wyjątkowego prezentu. Hotele z all inclusive w gorących cenach. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy na targi Grecka Panorama!

Targi Grecka Panorama! Wyjątkowa muzyka, degustacje dań, które przyrządzi Teo Vafidis, pokazy tańca i atrakcje dla najmłodszych – to wszystko czeka na Państwa w Torwar Arena Warszawa.

FLY.PL Stroną Roku 2015!

FLY.PL z prestiżową nagrodą „e-Commerce Polska awards 2015" za najlepszą Stronę Roku oraz wyróżnieniem w kategorii Przełamywanie Nieufności Klientów. Dziękujemy!

FLY.PL nominowana w konkursie e-Commerce!

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu 2 nominacji w konkursie e-COMMERCE POLSKA awards 2015 w prestiżowych kategoriach „Strona Roku” i „Przełamanie nieufności Klientów”. Dziękujemy!

Emirates wprowadza na rynek nowego Boeinga

Nowoczesny samolot Boeing 777 300 ER zostanie wprowadzony na polski rynek przez prestiżową linię lotniczą Emirates. Będzie to największa rejsowa maszyna pasażerska w historii polskiego lotnictwa.

Dobre dane za III kwartał FLY.PL

„Nasza spółka po raz kolejny pokazała, że internetowy model działalności pośrednika turystycznego, elastyczność i brak stacjonarnych biur pozwalają dopasować strategię do rynku”.