Grecja – kierunek na wakacje przez 365 dni w roku!

  Od kilku lat Grecja zajmuje najwyższe miejsce na podium najchętniej wybieranych kierunków na zagraniczne wakacje. Grecja zachwyca bogactwem starożytnych zabytków, wyśmienitą kuchnią i ciekawa kulturą. Niesamowite krajobrazy, różnorodne plaże, strome klify, romantyczne zatoki i wysokie góry przyciągają spragnionych wrażeń turystów. Greek National Tourism Organisation udowadnia, że jest to doskonały kierunek na wakacje przez 365 dni w roku!

  Lato w Grecji to wypoczynek w stylu siga-siga. Wysokiej klasy hotele z najlepszym All Inclusive w Europie z niezliczoną liczbą atrakcji dla dużych i małych oraz kameralne rodzinne obiekty urządzone w greckim stylu.

  Wakacyjna pogoda w Grecji panuje od maja do października, dlatego jest to również doskonały kierunek na wczasy poza sezonem. Na wypoczynek bez tłumów polecamy szczególnie ciepłe Greckie Wyspy. Wiosna i jesień to także doskonały czas na zwiedzanie. W tym okresie znajdziemy największą ofertę wycieczek objazdowych po najpiękniejszych zakątkach Hellady.

  Łagodna grecka zima to natomiast idealna pora na City Breaki i weekendowe wycieczki do Aten czy Salonik. Nie masz planów na Sylwestra? Leć do Grecji i połącz szampańską zabawę ze zwiedzaniem Delf i Koryntu w zimowej odsłonie.

  Wybierz wakacje w Grecji i odbierz +500°P GRATIS!

  Grecja z FLY.PL – polecane kierunki, przewodniki i atrakcje. Dowiedz się więcej przed wakacjami!