Grecja - wakacje 365 dni w roku!

Grecja to kierunek numer jeden na lato! Tysiące atrakcji, kurorty w części kontynentalnej i na pięknych wyspach, rodzinne pensjonaty i resorty all inclusive – powodów, dla których Grecja jest chętnie wybierana na wakacje jest co nie miara!

Grecja to także znakomite miejsce na urlop przed i po sezonie letnim. Wiosna i jesień to najlepszy czas do odkrywania antycznych zabytków i miejsc związanych z fascynującą grecką historią. Najważniejsze z nich można poznać np. podczas wycieczek objazdowych.

Wyjazdy poza sezonem wakacyjnym to znakomita okazja, by zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie w słynnych kurortach. Szczególnie polecamy wybrać się na jedną z pięknych Greckich Wysp na Majówkę. Łapanie promieni wiosennego słońca na niemal bezludnej plaży, zwiedzanie największych atrakcji bez wakacyjnego zgiełku – długi weekend majowy w Grecji to gwarancja udanych wczasów.

Zima w Grecji to doskonały czas, by odwiedzić Ateny, Saloniki oraz inne miasta. Szczególnie polecamy wycieczki na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz 6 stycznia, gdy Grecy obchodzą święto Theofania (Objawienie Pańskie). W grudniu i styczniu hucznie świętowane są również najpopularniejsze imieniny w Grecji – superpomysł na City Break.

Odkryj Grecję - Wycieczki objazdowe Sprawdź

Dookoła Grecjihotel 2-gwiazdkowy

2 087 

Grecja, Wyc. objazdowe

-29% 2952

7 dni od 18.09.2019 - Katowice

Grecja z FLY.PL – polecane kierunki, najważniejsze informacje i atrakcje. Sprawdź!