Bułgaria wakacje

  Grecja, Hiszpania i Bułgaria w Last Minute!

  Aktualności
  Monika Bujalska

  Piaszczyste plaże, lazurowe morze i wakacyjna beztroska w gorących cenach na FLY.PL.

  Hiszpania Last Minute

  Hiszpania skradła serca turystom z całego świata! Słoneczne Wyspy Kanaryjskie, tętniące życiem Baleary, gdzie możecie przetańczyć całą noc na Ibizie lub odpocząć w cieniu palm na Minorce. Kontynent, na którym czeka kolorowa Barcelona, Walencja z wyśmienitą paellą i malownicze wybrzeża, Costa Brava czy Costa del Sol – odkryjecie tu wszystko to, co najpiękniejsze na wakacjach! Lazurowe morze, dania, które będą rozpieszczać wasze zmysły i mieszkańców kochających fiestę. Wakacje w ojczyźnie Picassa wydają wam się drogie? W ofertach Last Minute znajdziecie wycieczki do najpopularniejszych hiszpańskich kurortów w najkorzystniejszych cenach.

  Grecja Last Minute

  Widzieliście film Mamma Mia? Malownicze krajobrazy greckiej wyspy Skopelos z pewnością rozbudziły waszą wyobraźnie. Błękitne niebo, stoły uginające się od wyśmienitych owoców morza, lokalne wino, zapierająca dech w piersiach panorama i nieopisane poczucie wakacyjnej beztroski. Grecja to kraj, który pozwala połączyć wypoczynek z zabawą, plażowanie z windsurfingiem, romantyczny spacer we dwoje z szaleństwem w dyskotece, zachwyt nad antycznymi zabytkami z zaskoczeniem nowoczesnością. Słoneczne Rodos, Zakynthos z wspaniałą Zatoką Wraku, Kreta z Cretaquarium i runami pałaców czy zielone Korfu z podwodnym bogactwem Morza Jońskiego – Grecja to tysiące możliwości, aby wasze wczasy były niezapomniane. Magnes, który przypniecie na lodówkę po powrocie z wakacji, będzie wam przypominał o ciepłym i pachnącym pomarańczami Południu. Tu znajdziecie najtańsze wakacyjne oferty do Grecji!

  Bułgaria Last Minute

  W Sofii wywalczono rekord Guinnessa w biesiadowaniu przy najdłuższym stole, a roże produkowane na terenie tego kraju wykorzystuje się w tworzeniu kompozycji zapachowej Chanel No.5 – prawda, że wciąż mało wiemy o Bułgarii? Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Albena czy Primorsko to najpopularniejsze kurorty, które zapewniają liczne wakacyjne atrakcje. Parki wodne z krętymi zjeżdżalniami, tętniące życiem kluby, hotele dostosowane do potrzeb najmłodszych gości i świeżą, zdrową kuchnie. Na odkrywców czeka zabytkowy Nessebar, piękne miasteczko, z zabytkowymi cerkwiami i nadmorskimi restauracjami. Bułgaria należy do jednego z najtańszych kierunków w Europie, dlatego jeśli planujecie niskobudżetowe wczasy, powinniście odwiedzić ten kraj – a od wypoczynku będą was dzielić niespełna dwie godziny, bo właśnie tyle trwa lot do Bułgarii!

  Udanych wakacji Last Minute życzy zespół FLY.PL!

  Wakacje Last Minute w gorących cenach!

  FLY.PL