Z którym biurem podróży pojechać na wakacje?

Autor: Maciej Strzelecki, Data publikacji:

Itaka, Wezyr Holidays, a może Grecos Holidays? Sprawdź nasze opinie!

Piaszczysta plaża, lazurowe morze, wyśmienite owoce morza i beztroski wypoczynek - my też kochamy takie wakacje! Na naszej stronie porównujemy oferty największych biur podróży. Wczasy w słonecznej Grecji, na Wyspach Kanaryjskich, wycieczki objazdowe po europejskich stolicach i specjalne oferty dla tych, którzy chcą plażować i zwiedzać, czyli 7+7. Wszystko znajdziecie w jednym miejscu!

Z biurem podróży Grecos możecie spędzić aktywne wakacje z Ewą Chodakowską. W wybranych hotelach, trenerzy przeszkoleni przez sławną trenerką, oferują specjalny pakiet ćwiczeń. Chcecie zabrać na wakacje dzieci? Nie martwcie się, w obiektach, które proponuje Grecos organizowane są polskojęzyczne animacje. Korzyści, które proponuje biuro z rezerwacji wczasów First Deal to rabat aż do 40%, zaliczka stanowiąca 30% wartości wyjazdu, gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji oraz 300 złotych rabatu na dziecko na wybranych kierunkach.

Wakacje 2017 z biurem podróży ITAKA to hotele z polskojęzycznymi animacjami, profesjonalny, doświadczony zespół przewodników oraz rezydentów, 260 wycieczek objazdowych i City Breaks oraz wyprzedaż ofert Last Minute z rabatami aż do 60%. Itaka znajduje się na 1 miejscu w ratingu biur podróży, co oznacza, że wakacje z tym organizatorem są w 100% bezpieczne. Klienci cenią bardzo dobrą bazę hotelową i szeroki wybór kierunków, nie tylko w sezonie letnim, ale również w ofercie na zimę 2017/2018. Dominikana, Sri Lanka, Indie, Indonezja, Panama, Argentyna, a nawet Antarktyda - z Itaką możecie odwiedzić najdalsze zakątki świata!

Wezyr Holidays to biuro podróży, które należy do międzynarodowej grupy ITI Holdings. W ofercie touroperatora znajdziemy wycieczki z formułą all inclusive, rodzinne hotele, wyprzedaż pakietów w ofertach Last Minute. Biuro cieszy się nie tylko zaufaniem naszych Klientów, ale również bardzo dobrą opinią na całym świecie. Wszystkie oferty znajdziecie tutaj.

wczasy z Itaką

FLY.PL