Majówka 2018 Last Minute – ostatnie miejsca!

Autor: Krzysztof Małyska, Data publikacji:

Brak planów na tegoroczną majówkę? To ostatnia chwila by zarezerwować wyjazd i skorzystać z słonecznego urlopu w naprawdę dłuuugi weekend majowy!

Wyjazdy zagraniczne na majówkę cieszą się w bieżącym roku bardzo dużą popularnością. Sprzyja im kalendarz – przypominamy, że wystarczą tylko 3 dni wolnego z pracy i możemy cieszyć się aż 9-dniowymi, wiosennymi wakacjami! Pierwsza połowa kwietnia to ostatni dzwonek by zaplanować długi weekend majowy. Eksperci Wakacyjni FLY.PL przygotowali propozycje kierunków, w których wciąż dostępne są miejsca na majówkę!

Hiszpania


Planując majówkę w Hiszpanii, możemy wybrać jeden z wielu kurortów na wybrzeżu w części kontynentalnej kraju, a także fascynujące Wyspy Kanaryjskie z atrakcjami dla całych rodzin.

W Hiszpanii kontynentalnej wciąż dostępne na weekend majowy są takie kierunki jak:

  • Costa Brava położona w pobliżu pięknej Barcelony (idealny kierunek dla miłośników zwiedzania)
  • Costa Blanca z Walencją i Alicante (polecany na relaksującą majówkę we dwoje)
  • wybrzeża Andaluzji, czyli Costa del Sol i Costa Almeria (polecane każdemu, również na rodzinne wczasy)

Na Wyspach Kanaryjskich polecamy Teneryfę z różnorodnymi atrakcjami dla całych rodzin i słynnymi parkami oraz Gran Canarię z pięknymi, złotymi plażami.

Grecja


W uwielbianej przez polskich turystów Grecji, podobnie jak w Hiszpanii, również znajdziemy jeszcze miejsca na długi weekend majowy.

Do wyboru mamy m.in. rodzinne pensjonaty w Grecji kontynentalnej (m.in. na półwyspie Chalkidiki) oraz hotele all inclusive na greckich wyspach.

Z ofert na majówkę 2018 na wyspach szczególnie polecamy:
  • urzekającą krajobrazami Kefalonię
  • pełną słynnych zabytków i ciekawych miejsc Kretę
  • najbardziej zieloną grecką wyspę, czyli Korfu
  • oraz Evię i Zakynthos

Malta i Cypr


Majówka to znakomity czas, by wybrać się na przepiękne wyspy na Morzu Śródziemnym – Maltę i Cypr.

Maltę polecamy przede wszystkim miłośnikom zwiedzania (w samej stolicy – mieście Valetta – znajduje się ponad 300 zabytków!) oraz nurkowania (wyspa Gozo).

Cypr, szczególnie Północny to natomiast idealne miejsce dla plażowiczów i rodzin z dziećmi.

Pozostałe polecane kierunki


Miłośnikom relaksu na słońcu i plaży polecamy Eksperci Wakacyjni FLY.PL polecają Tunezję, z gwarantowaną piękną pogodą i wysokimi, ale wciąż niezbyt upalnymi temperaturami. Osoby, które szukają miejsca na długi weekend majowy z krótkim lotem mogą się zdecydować na Bułgarię.

To tylko kilka propozycji Ekspertów Wakacyjnych FLY.Pl na majówkę 2018. Sprawdźcie wszystkie nasze kierunki i rezerwujcie wycieczki na długi weekend majowy już teraz!

greckie wakacje majówka za granicą wakacje w Hiszpanii wiosenne wakacje wyjazdy na długie weekendy

FLY.PL