Święta i Sylwester 2018/2019

Święta i Sylwester 2018/19 Last Minute

Autor: Marta Rolbiecka, Data publikacji:

Nie masz jeszcze planów na Boże Narodzenie i Sylwestra? Sprawdź propozycje wyjazdów Last Minute i zabierz bliskich na niezapomniany urlop!

Na FLY.PL wciąż dostępnych jest mnóstwo propozycji Last Minute na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra 2018/19! Przedstawiamy najciekawsze propozycje wyjazdów w okresie świąteczno-noworocznym.

Święta i Sylwester nad morzem

Rodzinne Święta w luksusowym hotelu z All Inclusive? Szampański Sylwester na słonecznej plaży? Z FLY.PL możesz wybierać spośród wielu ciepłych, nadmorskich kierunków! Wszystkim poszukującym błogiego relaksu w wysokiej klasy hotelu polecamy Turcję oraz Święta i Sylwestra w Egipcie. Lubisz spędzać wolny czas aktywnie? Leć na Święta i Sylwestra na wspaniałe wyspy. Na przepięknej Malcie zobaczysz wspaniałe zabytki i najhuczniejsze obchody Bożego Narodzenia w Europie, a podczas Sylwestra na Wyspach Kanaryjskich weźmiesz udział w prawdziwej hiszpańskiej fieście.

Święta i Sylwester w górach

Dla wielu osób najlepszym sposobem na spędzanie Świąt i Sylwestra to całodniowe szusowanie po ośnieżonych stokach i długie wieczory spędzone przy grzanym winie. Jeśli należysz do miłośników takiego świętowania, sprawdź ofertę wyjazdów na narty i snowboard. Do wyboru masz całe mnóstwo propozycji! Zabierasz na Święta i Sylwestra dzieci oraz całą rodzinę? Polecamy narty z dojazdem własnym i najlepsze stoki w Austrii, Czechach lub na Słowacji. Lubisz szusować w dalszych zakątkach? Wybierz wyjazdy na narty samolotem i odkryj wspaniałe trasy we Włoszech lub orientalnej Turcji!

Święta i Sylwester – egzotyka

Zostało Ci kilka dni urlopu? Wykorzystaj okazję i zabierz najbliższych na egzotyczne Święta i Sylwestra! Gambia przyciąga dziką, afrykańską przyrodą, Wyspy Zielonego Przylądka białymi niczym puder plażami, a Oman luksusowymi resortami All Inclusive. Pośród ofert wyjazdów na Święta i Sylwestra Last Minute dostępne są również karaibskie kurorty na Kubie oraz niezwykłe wyspy na Oceanie Indyjskim – Zanzibar oraz Madagaskar. Chcesz poznać niezwykłe tradycje i kulturę? Wybierz się w okresie świąteczno-noworocznym na jedną z ciekawych wycieczek objazdowych np. po Indiach lub Kenii.

FLY.PL