Włochy wycieczki objazdowe zwiedzanie

  Wycieczki do Włoch – poznaj piękną Italię!

  Aktualności
  Monika Bujalska
  Włochy to hit wśród kierunków wycieczek objazdowych. Które programy objazdówek warto wybrać na wakacje? Przedstawiamy polecane wycieczki do Włoch

  Włochy są najchętniej wybieranym kierunkiem spośród wycieczek objazdowych po Europie. Popularnością cieszą się zarówno krótkie wyjazdy City Break, jak i dłuższe wyprawy. Wycieczki autokarem i te z wygodnym przelotem samolotem. Skąd ta popularność wycieczek do Włoch? Przede wszystkim z niezliczonej ilości zabytków, bogatej historii i kultury, uwielbianej przez wszystkich kuchni oraz, co za tym idzie, szerokiemu wachlarzowi programów. Które z nich cieszą się największym zainteresowaniem? Na które warto zwrócić uwagę? Sprawdź nasze propozycje!

  Włochy wycieczki autokarowe

  Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, mnóstwo ciekawych programów, możliwość wyjazdu z większości miast w Polsce – to główne powody niesłabnącej popularności objazdówek do Włoch autokarem. Takie wyjazdy to znakomita okazja do poznania przede wszystkim północnej i środkowej części Italii. Wycieczki autokarem dostępne są u większości touroperatorów, m.in. biura Itaka, Oskar, Rainbow Tours, Funclub, Almatur, PBP Olsztyn oraz Selva Tour.

  Wycieczki do Włoch samolotem

  Wycieczki objazdowe samolotem to znakomita propozycja dla osób, które chcą zwiedzić południowe regiony Włoch (Kampania, Kalabria, Apulia) lub wyspy – Sycylię i Sardynię. Dostępne są również programy łączące odkrywanie sąsiadujących części Italii i Francji (np. Liguria i Lazurowe Wybrzeże, Sardynia i Korsyka) oraz wyjazdy weekendowe do konkretnych miast, np. Rzymu czy Mediolanu. Wycieczki do Włoch samolotem znajdziemy w biurach: Itaka, Rainbow Tours, Premio Travel, Ecco Travel.

  Popularne wycieczki objazdowe do Włoch samolotem:

  Inne polecane wycieczki samolotem:

  Dowiedz się więcej o Włoszech!

  Zaplanuj włoskie wakacje!

  FLY.PL