Egzotyczne wakacje do 40% taniej!

  Komunikaty
  Beata Gizak

  Z przyjemnością informujemy, że odnotowujemy wzrost zainteresowania wakacjami w kierunkach egzotycznych. Bezpośrednie loty z Polski samolotami typu Boening 787 Dreamliner, sprawiają, że podróż jest nie tylko krótsza, ale przede wszystkim tańsza. W aktualnej ofercie FLY.PL znajdziecie Państwo wycieczki tańsze nawet o 40% związane z wcześniejszą rezerwacją i licznymi ofertami first minute.

  Wypoczynek w Tajlandii, białe plaże i szaleństwo w Hawanie przy kubańskim rumie to dopiero początek tego, co przygotowaliśmy. W sezonie jesień/zima proponujemy również Wyspy Zielonego Przylądka, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy coraz popularniejszy Zanzibar. W dalszym ciągu będziemy promować również kierunki, które od dłuższego czasu cieszą się zainteresowaniem, np. Dominikana.

  Zwracamy uwagę, że współpracujemy z najlepszymi touroperatorami, taki jak Itaka, Wezyr Holidays czy Neckermann. Codziennie porównujemy tysiące ofert biur podróży i przestawiamy Państwu najlepsze i najtańsze wczasy. Szeroka oferta wycieczek fakultatywnych, którą proponujemy, pozwala nie tylko wypocząć na egzotycznych plażach, ale również poznać kulturę i tradycje danego regionu.

  Pragniemy podziękować za kolejny rok, w którym zwiedzacie Państwo z nami świat i zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z podróży.

  Wspaniałego urlopu życzy FLY.PL

  FLY.PL