FLY.PL nominowana w konkursie e-Commerce!

Autor: Piotr Jadczyszyn, Data publikacji:

17 listopada poznamy laureatów konkursu e-Commerce Polska awards 2016

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu nominacji w konkursie Izby e-Commerce Polska, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, w kategorii m-Commerce. Celem konkursu jest nagrodzenie sklepów internetowych, które najlepiej i najszybciej dostosowują się do zmian zachodzących na współczesnym rynku.

Profesjonalne jury oceni funkcjonalność serwisu, przejrzystość i intuicyjność portalu, łatwość odnalezienia produktu, przystępność formy zakupu oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. „Mijający rok był dla Nas okresem intensywnej pracy. Nowoczesny design, usprawnienie procesu rezerwacji, skrócenie procesu zakupu i indywidualne opinie Ekspertów FLY.PL to jedne z licznych działań, które podjeliśmy, aby udoskonalić nasz serwis. Zeszłoroczna Gala zakończyła się dla nas tytułem Strony roku 2015. Mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć sukces w kategorii m-Commerce" - mówi Kacper Daszke, Marketing Manager FLY.PL.  

Uroczyste wręczenie nagród e-Commerce Polska awards 2016 odbędzie się 17 listopada w Hotelu Novotel Warszawa Centrum podczas uroczystej Gali. Trzymajcie za nas kciuki!

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Dziękujemy za przyznaną nominację!
Zespół FLY.PL

źródło: www.ecpawards.pl

FLY.PL