FLY.PL najlepsza w Internecie!

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

Olimpijska wyprawa mistrzów na słoneczne KOS z biurem podróży Grecos Holiday

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu nagrody od Grecos Holiday dla najlepszego agenta e-Commerce 2016. Kacper Daszke, e-Commerce Manager, odebrał nagrodę w imieniu FLY.PL na malowniczej wyspie Kos.

Grecos Holiday to lider na rynku turystycznym w organizowaniu wypoczynku w Grecji. Naszych pierwszych klientów wysłaliśmy właśnie na grecką wyspę Zakynthos, dlatego ojczyzna Sokratesa jest dla nas krajem szczególnym, a przyznane wyróżnienie ogromnym zaszczytem. Bardzo dobra baza hotelowa, profesjonalni rezydenci z wieloletnim doświadczeniem, animatorzy, którzy rozbawiają do łez najmłodszych gości i szeroki wybór kierunków to gwarancja niezapomnianych wakacji. Korfu, Rodos, Kreta, Santorini czy Kefalonia - z Grecos Holiday planujesz wakacje tak, jak lubisz! 

Tegoroczna edycja wyjazdu dla najlepszych agentów odbyła się pod hasłem "Olimpijska wyprawa mistrzów". Kolacja z wyśmienitymi przysmakami greckiej kuchni i zajęcia ze znaną trenerką Ewą Chodakowską to jedne z licznych atrakcji, które przygotował dla nas touroperator. Dziękujemy za przyznaną nagrodę i zapraszamy Państwa do spędzenia wakacji na wyspie ojca medycyny, Hipokrates. 

Promocyjne oferty na lato 2017 znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że wcześniejsza rezerwacja to niższa kwota zaliczki i możliwość wyboru hotelu z pełnej oferty.

Do zobaczenia w Grecji!

Zespół FLY.PL

 

FLY.PL - najlepszy agent e-Commerce 2016!
FLY.PL - najlepszy agent e-Commerce 2016!
Kacper Daszke, e-Commerce Manager z nagrodą!
Kacper Daszke, e-Commerce Manager z nagrodą!
Ewa Chodakowska z agentami na Kos. Dziękujemy!
Ewa Chodakowska z agentami na Kos. Dziękujemy!

 

źródło: //www.facebook.com/Grecos.Holiday/posts/1150463735009070?theater

Aslanis Villagehotel 2-gwiazdkowy

1 597 

Grecja, Kos

-32% 2351

7 dni od 08.06.2019 - Wrocław

Theoniahotel 2-gwiazdkowy

1 495 

Grecja, Kos

7 dni od 08.06.2019 - Katowice

Kos Bayhotel 2-gwiazdkowy

1 502 

Grecja, Kos

7 dni od 01.06.2019 - Katowice

FLY.PL