Bułgaria na Lato 2018!

Autor: Krzysztof Małyska, Data publikacji:

Słońce, dziesiątki kilometrów złotych plaż, setki kilometrów zjawiskowego wybrzeża, cudowna pogoda i tętniące życiem kurorty! Przeżyj wakacje życia w cudownej Bułgarii!

Bułgaria to idealny kierunek na wakacje na Lato 2018! Najpiękniejsze kurorty czekają na wszystkich miłośników sportów wodnych i plażowego szaleństwa. Cudowny Słoneczny Brzeg i bajeczne Złote Piaski to miejsca, które sprawdzą się na wakacje dla każdego. Czeka na Ciebie moc atrakcji: szeroki wybór sportów wodnych i aquaparków. Znajdziesz tu masę klimatycznych sklepików i restauracji, a wieczorem będziesz mógł oddać się imprezowemu szaleństwu, bo zabawa w Bułgarii trwa całą dobę!

Bułgaria kurorty – ciekawe miejsca i atrakcje

Kurorty w Bułgarii i wybrzeże z szerokimi piaszczystymi plażami kusi tysiące turystów każdego roku do wybrania się tam na słoneczny urlop, a szczególnie popularne oferty all inclusive pozwalają cieszyć się beztroskimi wakacjami bez dodatkowych kosztów. Bułgarię polecamy jako kierunek wakacji dla rodzin z dziećmi. W ofercie znajdziecie hotele ze specjalnymi udogodnieniami: basenami z brodzikiem, miniklubami, minidisco, wysokimi krzesełkami i dziecięcym menu. Jeśli planujecie rodzinne wakacje, przyjrzyjcie się ofercie hoteli z Aquaparkiem i hoteli z polskimi animacjamiktóre zapewnią atrakcje dla całej rodziny.

Wymagającym turystom polecamy również pełne uroku i pięknej natury Primorsko: możesz zobaczyć tam zachwycające plaże wydmowe i rezerwaty przyrody. Ustronnych plaż i źródeł mineralnych możesz poszukać w kurortach Święty Konstancin oraz Obzor, tam na pewno poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty. Niezwykłą popularnością w Bułgarii cieszą się centra odnowy biologicznej. Warto więc skorzystać z okazji i pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. W ofercie dostępne są również hotele z własnym dojazdem, a także szeroki wybór wycieczek autokarowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Bułgaria mapa

Sprawdź najlepsze oferty wakacji w Bułgarii na Lato 2018

wakacje dla rodzin z dziećmi wczasy w Bułgarii zjeżdżalnie i aquapark

FLY.PL