Majówka 2017 – 3 dni urlopu i 10 dni wakacji!

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

Wyspy Kanaryjskie, Malta, Grecja, Hiszpania i Włochy zapraszają na słoneczny, długi weekend majowy!

Słoneczne Wyspy Kanaryjskie, malownicza Grecja, kolorowy Cypr, a może majówka na malutkiej, pełnej zabytków Malcie? Długi weekend majowy to doskonała okazja, aby zarumienić skórę, naładować baterie pozytywną energią i podarować sobie małe wakacje przed prawdziwym latem. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę z najtańszymi i najlepszymi wycieczkami - eksluzywne hotele z urozmaiconą formułą all inclusive i kameralne obiekty dla tych, którzy planują relaksujący urlop. Majówka 2017 samolotem lub z dojazdem własnym - wszystko znajdziecie na FLY.PL!

Długi weekend pod palmami

Plaża z piaskiem miękkim jak puder, kolorowy drink i słońce! Jeśli marzycie o takiej majówce, odwiedźcie Wyspy Kanaryjskie, Dominikanę, Wyspy Zielonego Przylądka, Egipt, Turcję, Cypr lub Maltę. W każdym z powyższych kierunków czeka na Was upragniony wypoczynek, bardzo dobra baza hotelowa i bezpośrednie połączenia z Polski. Przygotowaliśmy dla Was wyjazdy 5-dniowe, ale również 7 i 10-dniowe, dla tych, którzy planują prawdziwe majowe wakacje. 

Majówka 2017 w europejskim mieście

Paryż, Rzym, Barcelona, Lizbona, Praga, Budapeszt i coraz popularniejsze wycieczki objazdowe to idealna propozycja dla osób, które chcą spędzić długi weekend na zwiedzaniu. Zapierające dech w piersiach zabytki, wyśmienita kuchnia i przyjemna pogoda, która pozwoli delektować się wyjątkową architekturą. Rezerwujcie online i cieszcie się słońcem z bliskimi! 

Udanej majówki!

Zespół FLY.PL

Antheahotel 3-gwiazdkowy

1 621 

Cypr, Ayia Napa

6 dni od 25.04.2020 - Warszawa

Nissi Parkhotel 3-gwiazdkowy

1 811 

Cypr, Ayia Napa

6 dni od 02.05.2020 - Warszawa

Anmaria Beachhotel 4-gwiazdkowy

2 106 

Cypr, Ayia Napa

7 dni od 24.04.2020 - Katowice

majówka za granicą

FLY.PL