Egzotyczne wakacje

Nowości w Egzotyce: Madagaskar, Wietnam, Bali

Autor: Magdalena Łysik, Data publikacji:

Sprawdź, gdzie warto pojechać na egzotyczne wakacje w sezonie jesień i zima 2018/2019. Przedstawiamy nowości egzotyczne we FLY.PL, kierunki z coraz większą ofertą na wczasy pod palmami!

Madagaskar to jeden z najciekawszych kierunków Egzotyki 2019. Wakacje na Madagaskarze to gwarancja wypoczynku w świetnych hotelach tuż przy rajskiej plaży z białym piaskiem i krystaliczną wodą Oceanu Indyjskiego. Ta wyjątkowa kraina zachwyca tropikalnym wybrzeżem i niezwykłymi gatunkami zwierząt, nie bez powodu Madagaskar nazywany jest krainą lemurów i baobabów. W naszej ofercie dostępne są wczasy na bajecznej wyspie Nosy Be oraz ciekawe Wycieczki Objazdowe po Madagaskarze organizowane przez Itakę, Rainbow i Ecco Travel.

Wietnam to propozycja zarówno na romantyczne wakacje w okolicy Hoi An – mieście lampionów, jak i podróże dla odkrywców w Ho Chi Minh (dawny Sajgon). Na wycieczce w Wietnamie odkryjecie wyjątkową azjatycką kulturę, spróbujecie wyśmienitej kuchni oraz zobaczycie niesamowitą zatokę Ha Long, czyli ok. 1900 skalistych wysepek rozsianych w okolicach wybrzeża. Nie zapominajmy też o niesamowitych plażach otoczonych palmami. Wakacje w Wietnamie możecie spędzić na wybrzeżu Morza Południowochińskiego oraz na wyspie Phu Quoc. W ofercie dostępne są też ciekawe Wycieczki Objazdowe po Wietnamie.

Gambia to propozycja na egzotyczne wakacje w sercu Afryki. Kraj ten zachwyca długimi, piaszczystymi plażami, które kuszą miłośników słońca i sportów wodnych. Na wycieczce w Gambii możecie poznać afrykańskie tradycje i kulturę, a także zobaczyć niezwykłe parki narodowe z dzikimi zwierzętami i egzotycznymi roślinami. Wczasy w Gambii to dobry wybór na egzotyczny urlop, również ze względu na wyjątkowo atrakcyjne ceny i wysokie rabaty w ofercie Egzotyki Last Minute.

Bali to niewielka wyspa Indonezji, która zachwyca rajskimi piaszczystymi plażami oraz niesamowitym krajobrazem pól ryżowych i monumentalnych świątyń. Wakacje na Bali polecamy zarówno osobom, które szukają błogiego egzotycznego wypoczynku w luksusowych hotelach, jak i miłośnikom odkrywania pełnych zaskakujących tradycji i wyjątkowych wierzeń. Na wycieczce na Bali będziecie mogli zobaczyć potężne wulkany, dżunglę a także wylegiwać się na pięknej plaży.

egzotyczny wypoczynek, Przewodnik wakacyjny FLY.PL, zima na plaży, zima pod palmami

FLY.PL