Oferta na Lato 2018 już dostępna!

Autor: Krzysztof Małyska, Data publikacji:

Grecja, Albania, Bułgaria, Hiszpania, Turcja a może Włochy? Wybrałeś już swój kierunek podróży na Lato 2018?

Najlepsze oferty hoteli i wycieczek są już dostępne w sprzedaży na Lato 2018. Rezerwując wakacyjny urlop wcześniej, zyskujesz aż do 45% rabatu na wybrane oferty, a także pakiet gwarancji i możliwość zmiany rezerwacji gratis. Zaliczka to jedyne 5%! Czy to nie brzmi cudownie? Jeśli planujecie rodzinne wakacje, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę z polskojęzycznymi animacjami, miniklubami dla najmłodszych i hotelami z wyżywieniem w formule All Inclusive. Myślicie o spędzeniu wczasów w gronie przyjaciół? W Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji i Grecji czekają tętniące życiem miejscowości, pełne letnich atrakcji.

Najlepsze oferty na wczasy za granicą!

Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Chorwacja i Włochy to najpopuarniejsze kierunki na Lato 2018. Turyści wybierają te miejsca ze względu na gwarancję pogody, niskie ceny, bajeczne plaże, a także niezwykłą architekturę i bogatą ofertę wycieczek z All Inclusive. Coraz popularniejszym kierunkiem jest również Albania. Dlaczego warto się tam wybrać? Kraj ten jest wyjątkowo przychylny dla turystów. Znajdziecie tam nowe hotele, szczególnie w miejscowości Durres i Saranda. Najwięcej ofert to wyjazdy na przepiękne Wybrzeże Jońskie i zachwycającą Riwierę Albańską. Dodatkowym atutem są też albańskie ceny, przykładowo za za misę małż zapłacimy – 300–600 L, czyli mniej więcej 10–20 zł. Brzmi zachęcająco, prawda?

Gdzie wybrać się na tanie wakacje All Inclusive?

W tanich wakacjach all inclusive króluje Bułgaria. Słoneczny Brzeg i Złote Piaski kuszą turystów nie tylko niskimi cenami, ale także dobrą bazą hotelową i bezkresem słonecznego wybrzeża. Bułgaria słynie także z bogatego nocnego życia. Będzie to więc idealne miejsce na wypad z przyjaciółmi. Atrakcyjne wyjazdy w kategorii wszystko w cenie to także wczasy w Turcji. Szczególnie polecamy wycieczki do Belek, Side, rozrywkowego Marmaris i popularnej Alanyi. Znajdziecie tam wysokiej klasy hotele m.in. Wow BodrumIncekum Beach Resort czy Eftalia Aqua z polskojęzycznymi animacjami. Pamiętajcie, że Turcja to również raj dla miłośników kuchni orientalnej i sziszy!

Lato 2018 w gorących ofertach!

Ivana Palacehotel 3-gwiazdkowy

939 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

-6% 999

7 dni od 29.09.2019 - Kraków

Tomczohotel 3-gwiazdkowy

999 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

-12% 1138

7 dni od 11.09.2019 - Katowice

House Apoloniahotel 3-gwiazdkowy

1 499 

Chorwacja, Wyspa Pag

-10% 1669

7 dni od 30.09.2019 - Poznań

FLY.PL