Oferta na Lato jest już dostępna!

  Aktualności
  Kinga Jurkowska
  Grecja, Albania, Bułgaria, Hiszpania, Turcja a może Włochy? Wybrałeś już swój kierunek podróży na Lato?

  Najlepsze oferty hoteli i wycieczek są już dostępne w sprzedaży na Lato. Rezerwując wakacyjny urlop wcześniej, zyskujesz aż do 45% rabatu na wybrane oferty, a także pakiet gwarancji i możliwość zmiany rezerwacji gratis. Zaliczka to jedyne 5%! Czy to nie brzmi cudownie? Jeśli planujecie rodzinne wakacje, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę z polskojęzycznymi animacjami, miniklubami dla najmłodszych i hotelami z wyżywieniem w formule All Inclusive. Myślicie o spędzeniu wczasów w gronie przyjaciół? W Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji i Grecji czekają tętniące życiem miejscowości, pełne letnich atrakcji.

  Najlepsze oferty na wczasy za granicą!

  Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Chorwacja i Włochy to najpopularniejsze kierunki na Lato. Turyści wybierają te miejsca ze względu na gwarancję pogody, niskie ceny, bajeczne plaże, a także niezwykłą architekturę i bogatą ofertę wycieczek z All Inclusive. Coraz popularniejszym kierunkiem jest również Albania. Dlaczego warto się tam wybrać? Kraj ten jest wyjątkowo przychylny dla turystów. Znajdziecie tam nowe hotele, szczególnie w miejscowości Durres i Saranda. Najwięcej ofert to wyjazdy na przepiękne Wybrzeże Jońskie i zachwycającą Riwierę Albańską. Dodatkowym atutem są też albańskie ceny, przykładowo za za misę małż zapłacimy – 300–600 L, czyli mniej więcej 10–20 zł. Brzmi zachęcająco, prawda?

  Gdzie wybrać się na tanie wakacje All Inclusive?

  W tanich wakacjach all inclusive króluje Bułgaria. Słoneczny Brzeg i Złote Piaski kuszą turystów nie tylko niskimi cenami, ale także dobrą bazą hotelową i bezkresem słonecznego wybrzeża. Bułgaria słynie także z bogatego nocnego życia. Będzie to więc idealne miejsce na wypad z przyjaciółmi. Atrakcyjne wyjazdy w kategorii wszystko w cenie to także wczasy w Turcji. Szczególnie polecamy wycieczki do Belek, Side, rozrywkowego Marmaris i popularnej Alanyi. Znajdziecie tam wysokiej klasy hotele m.in. Wow BodrumIncekum Beach Resort czy Eftalia Aqua z polskojęzycznymi animacjami. Pamiętajcie, że Turcja to również raj dla miłośników kuchni orientalnej i sziszy!

  Lato w gorących ofertach!

  FLY.PL