Słoneczna Dominikana na zimowe dni!

Autor: Piotr Jadczyszyn, Data publikacji:

Dominikana – gorący piasek pod stopami, lazurowa woda i palmy. Odkryj wakacyjny raj na Karaibach!

Karaibskie plaże z białym piaskiem przyciągają na Dominikanę miliony turystów spragnionych słońca, wypoczynku i zabawy. La Romana, Puerto Plata i Punta Cana to najpopularniejsze kurorty na wczasy w Dominikanie, które oferują moc atrakcji i bardzo dobrą bazę hotelową. Jeśli kochacie spędzać aktywnie czas, znajdziecie tu profesjonalne szkoły windsurfingu i wypożyczalnie sprzętu wodnego. Na miłośników odkrywania podwodnego świata, czekają rafy koralowe, wraki statków i podwodne groty.

Pamiętajcie, że Dominikana to miejsce, które nie tylko trzeba zobaczyć, ale również posmakować! Wyśmienite owoce morza, świeże ryby, pieczone banany, kolorowy rum, a to wszystko w otoczeniu białego piasku, tropikalnej roślinności i uśmiechniętych mieszkańców, którzy żyją chwilą i wszystkie sprawy odkładają na mañana, czyli na jutro.

Znana na całym świecie bachata narodziła się właśnie na Dominikanie! Muzyka i taniec nadają tej rajskiej wyspie niepowtarzalny charakter, który z pewnością Was oczaruje. Po powrocie z wakacji w Dominikanie dźwięki merengue będą wam towarzyszyć każdego dnia.

Kiedy jechać na Dominikanę?

Zastanawiacie się, kiedy najlepiej jechać na Dominikanę? Sezon turystyczny trwa od listopada do kwietnia, więc kiedy Polska pokrywa się białym puchem, piaszczyste plaże Dominikany zapraszają na słoneczne wakacje. Prawda, że brzmi wspaniale? Sprawdźcie nasze oferty, wybierzcie rodzinny hotel z all inclusive lub ekskluzywny resort na romantyczne wczasy i cieszcie się słońcem w środku zimy. Najlepsze wycieczki na Dominikanę czekają!

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem najlepszych hoteli na Dominikanie.

Słonecznych, smacznych i kolorowych wakacji życzy zespół FLY.PL!

egzotyczny wypoczynek rajskie wyspy słońce zimą wakacje na Dominikanie zima na plaży

FLY.PL