Słoneczna Dominikana na zimowe dni!

Autor: Marzena Jarnot, Data publikacji:

Gorący piasek pod stopami, lazurowa woda i palmy - odkryj wakacyjny raj na Dominikanie!

Karaibskie plaże z białym piaskiem przyciągają na Dominikanę miliony turystów spragnionych słońca, wypoczynku i zabawy. La Romana, Puerto Plata i Punta Cana to najpopularniejsze kurorty na wczasy w Dominikanie, które oferują moc atrakcji i bardzo dobrą bazę hotelową. Jeśli kochacie spędzać aktywnie czas, znajdziecie tu profesjonalne szkoły windsurfingu i wypożyczalnie sprzętu wodnego. Na miłośników odkrywania podwodnego świata, czekają rafy koralowe, wraki statków i podwodne groty. Pamiętajcie, że Dominikana to miejsce, które nie tylko trzeba zobaczyć, ale również posmakować! Wyśmienite owoce morza, świeże ryby, pieczone banany, kolorowy rum, a to wszystko w otoczeniu białego piasku, tropikalnej roślinności i uśmiechniętych mieszkańców, którzy żyją chwilą i wszystkie sprawy odkładają na mañana, czyli na jutro.

Znana na całym świecie bachata narodziła się właśnie na Dominikanie! Muzyka i taniec nadają tej rajskiej wyspie niepowtarzalny charakter, który z pewnością Was oczaruje. Po powrocie z wakacji w Dominikanie dźwięki merengue będą wam towarzyszyć każdego dnia. Zastanawiacie się, kiedy najlepiej jechać na Dominikanę? Sezon turystyczny trwa od listopada do kwietnia, więc kiedy Polska pokrywa się białym puchem, piaszczyste plaże Dominikany zapraszają na słoneczne wakacje. Prawda, że brzmi wspaniale? Sprawdźcie nasze oferty, wybierzcie rodzinny hotel z all inclusive lub ekskluzywny resort na romantyczne wczasy i cieszcie się słońcem w środku zimy. Najlepsze wycieczki na Dominikanę czekają!

Zachęcamy do zapoznania się zrankingiem najlepszych hoteli na Dominikanie. Słonecznych, smacznych i kolorowych wakacji życzy zespół FLY.PL!

Riu Bachatahotel 4-gwiazdkowy

4 914 

Dominikana, Puerto Plata

-24% 6516

10 dni od 21.01.2019 - Warszawa

Riu Merenguehotel 5-gwiazdkowy

5 814 

Dominikana, Puerto Plata

10 dni od 14.04.2019 - Warszawa

Sunscape Puerto Platahotel 4-gwiazdkowy

7 999 

Dominikana, Puerto Plata

-5% 8499

11 dni od 03.04.2019 - Warszawa

egzotyczny wypoczynek, rajskie wyspy, słońce zimą, wakacje na Dominikanie, zima na plaży

FLY.PL