Sylwester 2017/2018 Last Minute!

Autor: Beata Gizak, Data publikacji:

Nie masz planów na Sylwestra? Sprawdź oferty na Święta i Sylwester 2017/2018! Spędź sylwester w górach lub nad morzem. W luksusowym hotelu lub podczas imprezy w jednym z europejskich miast.

Sylwester w Europie – sprawdź City Break!

Sylwester za granicą: w Pradze, Paryżu, Rzymie, Wenecji, Budapeszcie albo we Lwowie. Sprawdź oferty City Break na najbardziej imprezowy weekend w roku! W ofercie wyjazdu zwiedzanie miasta, noce w hotelu i zabawa sylwestrowa. Zobacz najciekawsze oferty sylwestra w europejskich miastach.

Sylwester na Wyspach Kanaryjskich

Sylwester na Wyspach Kanarysjkich to wspaniała zabawa wśród niesamowitego krajobrazu. Plaże, góry, ocean i karnawałowe szaleństwo. To wszystko w zasięgu ręki! Skorzystaj z atrakcyjnego Last Minute i wybierz się na Teneryfę, Fuerteventurę, Gran Canria albo Lanzarote

Święta i Sylwester 2017/2018 na nartach lub snowboardzie

Sylwester na stoku to doskonały pomysł na imprezę dla aktywnych. Ta opcja będzie idealna dla wszystkich miłośników śnieżnego szaleństwa! W ofercie znajdziecie oferty na narty i snowboard samolotem i z dojazdem własnym. Sprawdź najpopularniejsze kierunki w supercenach! 

Sylwester w słonecznym Egipcie

Pełen słońca Egipt zaprasza na Sylwestrową imprezę! Marsa Alam, Hurghada, Sharm El Sheikh to sprawdzone miejsca na wypoczynek i doskonałą zabawę! Sylwester w Egipcie to doskonały sposób na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru z przyjaciółmi lub z rodziną. Moc atrakcji, ciekawych zabytków i hotelowych udogodnień sprawią, że nie będziecie się tutaj nudzić!

karnawał za granicą, nad morzem, słońce zimą, wycieczki na Sylwester i Nowy Rok

FLY.PL