Luty wakacje wczasy Last Minute

  Wakacje w lutym – gdzie jechać na urlop Last Minute?

  Aktualności
  Kinga Jurkowska
  Szukasz pomysłu na wypoczynek w lutym? Wybierz się na urlop Last Minute z FLY.PL! Poznaj ciekawe propozycje na wczasy w lutym

  Oderwij się od codzienności i wybierz się na urlop Last Minute w środku zimy! Luty to idealny czas na wyjazdy zarówno dla osób szukających ciepła i słońca, jak i miłośników sportów zimowych. To miesiąc zakochanych i romantycznych wyjazdów tylko we dwoje oraz okres Ferii Zimowych w większości województw. Gdzie warto wybrać się na wakacje w lutym? Sprawdź nasze zestawienie!

  Gdzie się wygrzać w lutym?

  Spośród wyjazdów „blisko i ciepło” w lutym największą popularnością cieszą się wczasy w Egipcie. I trudno się temu dziwić. Słońce i temperatura sięgająca powyżej 20°C, baseny z podgrzewaną wodą, całoroczne atrakcje dla dorosłych i dzieci – Egipt to najlepszy wybór na wakacje All Inclusive w środku zimy! W lutym warto również się wybrać do orientalnego Maroka lub słonecznego Izraela. Innym polecanym kierunkiem jest Hiszpania, szczególnie zjawiskowe Wyspy Kanaryjskie oraz wybrzeże Costa del Sol. W ofertach Last Minute wyjazdy w rekomendowanych kierunkach można zarezerwować z rabatem sięgającym nawet 55%!

  Sezon na egzotykę…

  Na luty przypada szczyt sezonu podróży egzotycznych. Duża popularnością cieszą się szczególnie wyjazdy na Karaiby oraz do krajów afrykańskich. Jeśli marzymy o plażowaniu i błogim wypoczynku pod znakiem All Inclusive warto wybrać się do rajskiej Dominikany lub na roztańczoną Kubę. Zima to także najlepszy czas, by wybrać się na Malediwy. Z kierunków afrykańskich na urlop w lutym polecamy natomiast Kenię, gdzie plażowanie można połączyć z niezapomnianym safari. W lutym warto wybrać się również do Gambii. Do wyboru są atrakcyjne oferty Last Minute zarówno na wczasy, jak i wycieczki objazdowe.

  … i na narty

  Luty to także szczyt sezonu wyjazdów w góry. Wielbiciele szusowania na nartach i snowboardzie mają szeroki wybór ofert, które łatwo dopasować do swoich potrzeb. Największą popularnością cieszą się wyjazdy do Włoch, szczególnie wśród osób wybierających się na narty samolotem do słynnej doliny Val di Sole (Trentino) oraz do bardziej oddalonych regionów, jak Dolina Aosty i Piemont. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy na narty w Turcji (najnowocześniejszy ośrodek Erciyes) oraz w Andorze. Na górskie wakacje w lutym polecamy również narty w Austrii z dojazdem własnym.

  Weekend walentynkowy Last Minute

  Przypadające na połowę lutego święto zakochanych to znakomita okazja na romantyczny wyjazd we dwoje. W tym roku okazja jest jeszcze większa, bowiem Walentynki 2020 wypadają w piątek. Dzięki temu można zabrać ukochaną osobę na krótki City Break np. do Paryża. Na dłuższy wypoczynek w okresie walentynek polecamy przede wszystkim wyjazd na Wyspę Afrodyty - bogini miłości, czyli Cypr. Inną wyspą polecaną na wyjazd we dwoje w lutym jest pełna zabytków Malta. Dużo ofert Last Minute w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziemy również do Hiszpanii z Barceloną na czele oraz na Riwierę Turecką.

  Leć na wakacje Last Minute!

  FLY.PL