Zakynthos – tu wysłaliśmy pierwszych klientów!

Autor: Beata Gizak, Data publikacji:

Plaże, słońce, greckie wino i beztroskie lenistwo. Jak nie kochać Grecji?

Grecja ukradła serca milionom turystów z całego świata. Znajdziecie tu bogactwo natury i kultury, którego próżno szukać w innym miejscu. Niewielu wie, że właśnie w Grecji powstała jedna z pierwszych książek kucharskich w Europie. Jeśli kochacie świeżą, śródziemnomorską kuchnie, poczujecie się tu jak w raju! Mieszkańcy tego pięknego kraju doskonale wiedzą jak zadbać o podniebienia turystów.

Dziesięcioletnia działalność naszego biura to miliony zadowolonych klientów, którzy spędzili z fly.pl wakacje na malowniczych greckich wyspach, ale…pamiętamy o początkach! Naszych pierwszych turystów wysłaliśmy właśnie na Zakynthos. Nieziemskie piękną plażę, na której znajduje się słynny wrak, z pewnością znacie z pocztówek. Potwierdzamy – tam jest naprawdę cudownie! Zakynthos ma jednak do zaoferowania dużo więcej. Warto wyjść z hotelu, pobłądzić między krętymi uliczkami, kupić lokalne wino, znaleźć dziką plażę i posłuchać powolnego rytmu wyspy, który współtworzy od wieków natura z człowiekiem! Tu nie będziecie się śpieszyć, tu będziecie cieszyć się życiem!

Miejsca, które wam polecamy to przede wszystkim piękna plaża Lagans, gdzie znajdziecie żółwie Caretta Caretta. Na północy wyspy odkryjecie zapierające dech w piersiach błękitne groty Skinari. Odwiedzając stolicę, warto nie tylko zwiedzić kościół św. Dionizosa, ale przysiąść wieczorem w jednej z greckich kawiarni, odetchnąć świeżym powietrzem i delektować się lokalnym winem. W naszej opinii jedna z najpiękniejszych panoram znajduje się w maleńkiej wiosce Bochali – warto tutaj przyjechać!

Jeśli szukacie hotelu, na naszej stronie znajdziecie tysiące propozycji na każdą kieszeń – rodzinne wakacje w ośrodku z licznymi atrakcjami dla dziećmi, kameralne hotele na romantyczne wczasy we dwoje i atrakcyjne oferty last minute dla tych, którzy kochają wycieczki bez planu!

Sprawdźcie nasze oferty na wakacje 2016 i cieszcie się greckim słońcem!

Zespół FLY.PL

Zakynthos - wakacje last minute i all inclusive w Grecji! Sprawdź

Perkeshotel 3-gwiazdkowy

1 366 

Grecja, Zakynthos

7 dni od 21.06.2019 - Bydgoszcz

Kali Pigihotel 2-gwiazdkowy

1 437 

Grecja, Zakynthos

-19% 1785

7 dni od 25.06.2019 - Wrocław

Zante Villagehotel 3-gwiazdkowy

1 469 

Grecja, Zakynthos

7 dni od 24.09.2019 - Katowice

FLY.PL