Cypr - odkryj bogactwo natury!

  Aktualności
  Maciej Strzelecki
  Cypr - wakacje na wyspie tysięcy smaków, kolorów, plaż i zapachów!

  Cypr to kraj miłości i piękna, nie bez przyczyny właśnie tutaj dotarła zjawiskowa bogini Afrodyta. Nie ma drugiej wyspy na Morzu Śródziemnym, która mogłaby poszczycić się tak bogatą historią. Znajdziecie tu zabytki greckie, tureckie, a lewostronny ruch na ulicy to pozostałość po brytyjskich rządach. Jedyna na świecie stolica podzielona między dwa państwa znajduje się właśnie tu. Kiedy mieszkańcy borykali się z wężami, sprowadzili tu tysiące kotów, które pomogły rozwiązać problem i zostały już na stałe, dlatego spotkacie je wszędzie – w barach, restauracjach, na plaży. Te słodkie zwierzęta obdarzyły Cypr ogromną miłością i nie mają planów nigdzie się stąd wyprowadzać.

  Pamiętajcie, że znajdziecie tutaj nie tylko malownicze widoki i piaszczyste plaże, ale opowieści, którymi osnute są wąskie uliczki najpopularniejszych miast, Nikozji, Larnaki czy Pafos. Jeśli chcecie wypocząć, luksusowe hotele oferują szeroki wybór zabiegów w Spa, wygodną formułę all inclusive i atrakcje dla najmłodszych podróżników – kręte zjeżdżalnie, kreatywne zabawy w miniklubie, polskojęzyczne animacje, a nowi przyjaciele z najdalszych części świata już czekają na wspólne gry. Tym, którzy kochają nocny zgiełk, tętniące życiem kluby i śródziemnomorską atmosferę, polecamy miejscowość Ayia Napa. Według legend miasto było zamieszkane przez potwora, a współcześnie odkryjecie tu modne bary, kluby z karaoke i popularne dyskoteki z międzynarodową muzyką.

  Zapewniamy, że zakochani również nie będą się tu nudzić – w Larnace znajdziecie kameralne, romantyczne miejsca z widokiem na lazurowe morze. Pafos to znana na całym świecie stolica sportów wodnych, jeśli chcecie spędzić wakacje na desce do windsurfingu, właśnie tu powinniście przyjechać. Cypr to idealne miejsce na lato 2016, bo każdy odkryje tu swój piękny zakątek! Jeśli planujecie jednoosobowe wczasy, kto wie, może bogini Afrodyta sprawi, że właśnie tu poznacie kogoś wyjątkowego?

  Sprawdźcie nasze propozycje na wakacje last minute, wczasy all inclusive i rodzinne wycieczki, rezerwujcie online i cieszcie się wspaniałą pogodą oraz beztroskim rytmem tej pięknej wyspy!

  Cypr w gorących cenach na Wakacje!

  FLY.PL