Dyplom Agent Roku 2018 od biura Oskar

  Komunikaty
  Ewa Michalak
  FLY.PL zostało wyróżnione tytułem Agent Roku 2018 za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i osiągnięte wyniki sprzedaży w sezonie 2018 przez biuro podróży Oskar. Bardzo dziękujemy!

  Oskar to ekspert w turystyce autokarowej. Wieloletnie doświadczenie – biuro działa od 1998 roku – liczne nagrody oraz duża flota najnowszych i najbardziej nowoczesnych autokarów sprawiają, że Oskar jest zaliczany do grona najlepszych touroperatorów w Polsce.

  Oferta biura obejmuje przede wszystkim wczasy autokarem Oskar do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych. Szczególnie polecamy wyjazdy autokarowe na Półwysep Bałkański – do Bułgarii, Chorwacji, Grecji oraz Czarnogórze. Od sezonu 2018 Oskar organizuje także wakacje samolotem.

  Biuro specjalizuje się również w organizacji wycieczek połączonych ze zwiedzaniem. Wycieczki objazdowe Oskar to możliwość zobaczenia najpiękniejszych miejsc w Europie. Do wyboru są wyjazdy tygodniowe, np. do Włoch, Francji czy Albanii, jak i weekendowe wyjazdy City Break do europejskich miast, jak Berlin, Londyn czy Wiedeń i Budapeszt.

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyjazdów z biurem podróży Oskar!

  FLY.PL