FLY.PL Stroną Roku 2015!

  Komunikaty
  Joanna Malinowska

  FLY.PL z prestiżową nagrodą „e-Commerce Polska awards 2015

  Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy laureatem III edycji konkursu e-Commerce Polska awards 2015" w kategorii Strona Roku oraz otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Przełamanie Nieufności klientów. Konkurs organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej wyłonił najlepsze sklepy internetowe, które stosują nowoczesne technologie i niestandardowe rozwiązania marketingowe. Wszystkie marki zostały podzielone według wielkości – małe oraz średnie i duże e-sklepy. Obok FLY.PL laureatami zostały m.in.: Zalando.pl, Sephora.pl, Answear.com czy Empik.com.

  „Mijający rok był dla nas okresem intensywnej pracy i zmian. Wprowadziliśmy nowy design, dzięki któremu użytkownicy mogą wyświetlać stronę na urządzeniach mobilnych, skróciliśmy proces zakupu i unowocześniliśmy serwis. Otrzymanie nagrody w tak istotnej dla FLY.PL kategorii jest dla nas motywacją do podejmowania kolejnych działań” – mówi Prezes Spółki, Grzegorz Bosowski. „Dziękujemy wszystkim, którzy z nami współpracują i przyczyniają się do sukcesów FLY.PL oraz kwestii dla nas najistotniejszej, czyli zadowolenia naszych Klientów” – dodaje Bosowski.

  Otrzymaliśmy wyróżnienie również w poprzednich latach, rywalizując z takimi sklepami jak Empik.com, Zalando.pl czy Answear.com. Grzegorz Bosowski podkreśla, że wygrana w tegorocznej edycji jest szczególnym wyróżnieniem: „Nagroda w kategorii Strona Roku, przyznana w konkursie pozabranżowym, to sukces, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie laureatów, wśród wielkich i znanych firm". Izba Gospodarki Elektronicznej, organizująca „e-Commerce Polska awards", zrzesza ponad 160 e-sklepów. Kluczowym i najważniejszym zadaniem Izby jest propagowanie e-handlu, identyfikacja potrzeb rozwijającego się rynku e-commerce oraz dostosowywanie go do standardów Unii Europejskiej.

  Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 18 listopada bieżącego roku w warszawskim kinie Praha. Przyznano 14 nagród głównych z zakresu brandingu i sprzedaży oraz 2 nagrody w głosowaniu konsumentów. Panel dyskusyjny, zorganizowany podczas uroczystości, pozwolił uczestnikom zastanowić się nad rozwojem branży e-Commerce, a after party uczcić sukcesy wszystkich e-sklepów.

  Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy osobom, które przyczyniły się do naszego sukcesu!

  Zespół FLY.PL

   

  Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

  Źródło i zdjęcia e-Commerce Polska

  FLY.PL